دعا و طلسممذهبی

آموزش انواع خط و خطوط غریبه

آموزش انواع خط و خطوط غریبه

وقتی به کتب علوم غریبه مراجعه می کنیم، شاهد هستیم که بعضی از ادعیه و طلسمات بصورت رمزی و نمادی نوشته شده است که معنی و مفهوم آن برای ما غیر ممکن است که بفهمیم این حروف عجیب و نمادها چه معنی ای می دهد. این کتاب یکی از کمیاب ترین کتب خطی است که در مورد خطوط و الفبای کلیه تمدنهایی که از حضرت آدم تا حضرت محمد (ص) و کلیه پیامبران و امت ها و تمدن ها و قبایل و ملت ها، نوشته شده است. بطور خلاصه، تمامی علوم و دانش و خطوطی که فراموش و گمنام گریده اند بصورت کامل و جامع در این کتاب توضیح داده شده است و رمزگشایی کرده است.

 

این کتاب را به جرات می توان گفت که یکی از بهترین کتب رمزگشایی خطوط الفبای خطوط باستانی و تاریخی است که در حکم کلید و رمزگشا می باشد. در این کتاب خطی ارزشمند از تمامی زبانهایی که توسط انسان اختراع و ابداع گردیده و استفاده شده است در شناخت علم اسماء و صفات جامع و کامل بوده و در حکم گنجینه می باشد. در این کتاب نفیس، تمامی الفباها از تمامی زبان ها در جداول منظم با ترتیب بسیار زیبا بترتب حروف ابجد قدیم، تهیه شده است. کتاب (اقسام قلم طلسمات) که به زبان عربی می باشد، در حقیقت یک مترجم متن یا رموز ادعیه و طلسمات است که رموز را برای ما ترجمه و آشکار می کند و برای هر نوع قلم و خطی جدولی را آورده و نام هر طلسم قلم و حروف را به فارسی ذکر می کند. این کتاب برای تمام کسانیکه با ادعیه و طلسمات سرو کار دارند و دنبال کشف رمز طلسمات می گردند بسیار مفید خواهد بود.

بیشتر بخوانید  امروز روز مادر است! روز زن

شامل آموزش های زیر :

۱: آموزش خط پهلوی

۲:آموزش خط میخی

۳:بیاض علوم غریبه

۴:خط

۵:خطوط غریب

۶:خطی

۷:رمل (خطی

قیمت :(۸۰۰۰تومان)

IRT 80,000 – خرید
برروی تصویر کلیک کنید تا اپلیکیشن برای شما دانلود شود
نمایش بیشتر

علی اکبر

سلام من علی اکبر از شهر سیراف هستم،و این سایت رو برای شهرم که در فضای مجازی به نمایش در بیاد ساختم.امیدوارم از سایتم که همه نمونه مطالب درش هست خوشتون امده باشه و راضی باشید و میخوام که با نظرهاتون منو یاری کنید.برای یافتن مروارید دریاها را جستجو مکن شاید در گریبان خودت باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن