اخبار ورزشیورزش

اکیپ: نمایندگان بایرن مونیخ از نزدیک شاهد درخشش نیکولاس پپه مقابل پاری سن ژرمن بودند

طرفداری- نیکولاس پپه درحال سپری کردن فصل فوق العاده ای با لیل است. در جریان پیروزی ۵-۱ لیل مقابل پاری سن ژرمن، نیکولاس پپه درخشش فوق العاده ای داشت تا دوباره نامش در صدر فهرست اخبار نقل و انتقالات قرار بگیرد. نام او پیرامون باشگاه های مختلفی شنیده می شود اما بایرن مونیخ مدت هاست وضعیت این بازیکن را زیر نظر گرفته است.

به نقل از اکیپ؛ نمایندگان بایرن مونیخ از نزدیک شاهد پیروزی ۵-۱ لیل مقابل پاری سن ژرمن که با درخشش نیکولاس پپه حاصل شد، بودند. همین موضوع می تواند تردیدهای بایرن مونیخ نسبت به کیفیت و قیمت این بازیکن را از بین ببرد و احتمالا تیم آلمانی با جدیت بیشتری برای جذب وینگر لیل وارد عمل خواهد شد. اخیرا گفته شد بایرن مونیخ برای جذب پپه پیشنهادی ۸۰ میلیون یورویی راهی فرانسه کرده است که این موضوع رد شد. اکنون پس از تداوم درخشش او، هیچ بعید نیست بایرن مونیخ سرانجام اولین پیشنهاد رسمی خود را راهی لیل کند.

لازم به ذکر است نیکولاس پپه اولین بازیکن لیل از فصل ۲۰۱۱/۱۲ است که موفق به ثبت حداقل ۱۹ گل در یک فصل از لیگ۱ فرانسه می شود؛ در آن فصل ادن هازارد به این رکورد رسیده بود. پپه جلوتر از ستارگان پاری سن ژرمن، اولین بازیکن این فصل لیگ فرانسه است که تعداد گل ها و پاس گل هایش دو رقمی می شود؛ (۱۹ گل و ۱۰ پاس گل)

لینک خبر

بیشتر بخوانید  فولر: هاورتس فصل آینده قطعا در بایرلورکوزن بازی می کند
برروی تصویر کلیک کنید تا اپلیکیشن برای شما دانلود شود
نمایش بیشتر

علی اکبر

سلام من علی اکبر از شهر سیراف هستم،و این سایت رو برای شهرم که در فضای مجازی به نمایش در بیاد ساختم.امیدوارم از سایتم که همه نمونه مطالب درش هست خوشتون امده باشه و راضی باشید و میخوام که با نظرهاتون منو یاری کنید.برای یافتن مروارید دریاها را جستجو مکن شاید در گریبان خودت باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن