اخبار

بخشداری سیراف با حضور مقامات کشوری و استانی افتتاح می شود

ثلاث- فرماندار شهرستان کنگان گفت: بخشداری سیراف با حضور مقامات استانی و کشوری، روز پنج شنبه افتتاح می شود.

فرماندار شهرستان کنگان:

فتح الله نوروزی، فرماندار شهرستان کنگان در گفتگویی کوتاه با خبرنگار ثلاث، اظهار داشت: بخشداری سیراف روز پنج شنبه با حضور استاندار محترم بوشهر، مدیر کل تقسیمات کشوری وزارت کشور، نماینده مردم جنوب استان بوشهر، خانواده شهداء، معتمدین، ایثارگران و مسئولین محلی و عموم مردم ساعت ۱۸  رسما افتتاح می شود.

وی افزود: بخشداری سیراف در ساختمانی مناسب مستقر می شود.

شنیده ها حاکی از آن است که مهندس عباس بشی، معاون عمرانی فرماندار شهرستان کنگان، موقتا سرپرستی بخشداری سیراف را بر عهده خواهد گرفت.

سیراف بندری تاریخی واقع در استان بوشهر، شهرستان کنگان است. ظرفیت این بندر تاریخی در بخش های مختلف مخصوصا گردشگری، دریایی، صنعت، نیروی انسانی و غیره، بسیار بالاست. این بندر باستانی، سند تاریخی خلیج همیشه فارس نیز محسوب می شود. زملنی، راه آبی ابریشم از سیراف عبور می کرد و این موضوع به خوبی نشانگر قدمت این بندر باستانی است.

لینک خبر

بیشتر بخوانید  وضعیت فیلتر تلگرام، اینستاگرام، واتس اپ و موبوگرام
برروی تصویر کلیک کنید تا اپلیکیشن برای شما دانلود شود
نمایش بیشتر

علی اکبر

سلام من علی اکبر از شهر سیراف هستم،و این سایت رو برای شهرم که در فضای مجازی به نمایش در بیاد ساختم.امیدوارم از سایتم که همه نمونه مطالب درش هست خوشتون امده باشه و راضی باشید و میخوام که با نظرهاتون منو یاری کنید.برای یافتن مروارید دریاها را جستجو مکن شاید در گریبان خودت باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن