اخباراخبار جامعهاخبار سیاسی
موضوعات داغ

بیانات منتشرنشده رهبر انقلاب در ۳۰ تیر ۸۸ در مورد میرحسین موسوی، خاتمی و هاشمی

سایت رهبر انقلاب فیلم بیانات منتشرنشده رهبر انقلاب در روز ۳۰ تیرماه ۸۸ درباره فتنه۸۸، سخنان میرحسین موسوی و خاتمی و... را برای اولین بار منتشر کرد.

رهبر انقلاب فرمودند: آقای موسوی اعلام کرد که در این انتخابات تقلب شده و این من شاهمه حرفهای بعدی شد. تقلب شده، من از حق شما دفاع می کنم. مردم بیایید. منم میام. دعوت مردم به نافرمانی، به شورش به استناد این که انتخابات تقلب شده. سوال اینه؟ شما از کجا فهمیدید انتخابات تقلب شده؟ چه دلیلی اقامه شد؟ این شد منشاء حرف های بعدی. سعی کردند ایشون را در صحنه نگه دارند.
من در جریان مذاکرات و گفتگوهای متعددی که با ایشان شده قرار دارم. خود من هم خیلی سعی کردم با سوابقی که با آقای موسوی دارم، چون بین ما و آقای موسوی یک ارتباط عاطفی وجود دارد، علیرغم اختلاف فکری. یک ارتباط عاطفی و وحدت سلیقه در بعضی از مسائل خاص. من از این فرصت استفاده کردم و همان روز شنبه عصر که ایشون ظهرش اطلاعیه داده بود، فرستادم یک نفر را پیش ایشان. گفتم یک تنبهی به ایشون بدیم ایشون فورا عقب بنشیند.
رفت ایشان برگشت حرفایی که زد بنده را خیلی متعجب کرد. ایشان گفته بود نه باید انتخابات ابطال شود. ما امروز جلسه داشتیم با فلان کس و فلان کس و فلان کس و فلان کس و همه در آن جلسه اتفاق نظر داشتند که باید انتخابات ابطال شود. من واقعا متحیر شدم. از آن ۴ نفر که در آن جلسه بودند، ۲ نفر که آقایان خاتمی و هاشمی بودند منکر شدند. ۲ نفر دیگر باقی ماند که یک نفر آن خود آقای موسوی بود.
بیشتر بخوانید  تخریب دندان با رفتارهای نادرست روزمره
دانلود این ویدیو
برروی تصویر کلیک کنید تا اپلیکیشن برای شما دانلود شود
نمایش بیشتر

علی اکبر

سلام من علی اکبر از شهر سیراف هستم،و این سایت رو برای شهرم که در فضای مجازی به نمایش در بیاد ساختم.امیدوارم از سایتم که همه نمونه مطالب درش هست خوشتون امده باشه و راضی باشید و میخوام که با نظرهاتون منو یاری کنید.برای یافتن مروارید دریاها را جستجو مکن شاید در گریبان خودت باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن