مطالب پر بازدید

تازه ترین مطالب جنسی/ انواع پوزیشن و اسرار ۳ ک ث

پوزشین های جنسی Sex Positions رابطه جنسی، اهمیت آن در زندگی زوجین و دانستن و رعایت کردن برخی مسائل در این زمینه می تواند کانون و پایه های زندگی را مستحکم تر کند.

نکته جالب: طی تحقیقات روانشناسی به عمل آمده با توجه به افزایش آمار طلاق در جامعه و بررسی علل و عوامل آن یک نتیجه کلی بدست آمد:

۸۰ درصد آقایانی که به طلاق Divorce فکر می کنند و یا خیانت می کنند تنها و تنها مشکل سکس با همسرشان دارند اما در ۸۲ درصد خانم هایی که به فکر جدایی و طلاق هستند یا خیانت می کنند تنها مشکلی که ندارند سکس است و به طور کامل ارضا می شوند!!!!؟ مهم ترین مشکل خانم ها در جدایی، اختلاف اخلاقی، مالی، شخصیتی، عدم احساساتی بودن آقایان است!

تحقیقی که بسیار جای اندیشدن دارد.

در این بخش به جدید و مهم ترین مسائل و روابط زناشویی می پردازیم.

 

عدم ارضای زوجین

طبق آخرین آمار، حدود ۲۰% خانم ها اصلاً ارضاء نمی شوند، شاید با این آمار فکر کنید که خوشبختانه ۸۰% آنها به درجه ارضای جنسی می رسند، امّا متأسفانه در همین بین هم بخش عمده ای از آنها، با خود ارضایی به این درجه می رسند نه رابطه جنسی واقعی!

در این مقاله، مبحث اصلی، کمک به ارضای طبیعی در حین رابطه ی جنسی برای زنان است.

 

 

ارضای جنسی چیست؟

ارضای مردها در ظاهر به دلیل انزال، کاملاً دیده می شود، البته به ندرت این حالت در برخی زن ها نیز وجود دارد، امّا حقیقت این است که ارضاء در اکثر خانم ها قابل تشخیص نیست و به چشم دیده نمی شود.

ارضاء در خانم ها، ابتدا با مرطوب شدن دهانه و گردن رحم و دیگر اعضاء بخش تناسلی آنها شروع و بعد ادامه می یابد. دهانه ی رحم آنها تا ۳۰ درصد باز می شود، ماهیچه و عضلات دیواره رحم، گردن رحم و خود دهانه بطور متناوب منقبض و منبسط می شوند.

مطالعات نشان داده است که زمان رسیدن به اوج لذّت در خانم ها متفاوت است، برخی زمان زیادی باید بگذرد تا ارضاء شوند و در مقابل بعضی نیز خیلی زود ولی چندین بار در طی یک رابطه ی جنسی، ارضاء می شوند. (این درحالیست که یک مرد معمولاً ظرف تنها چند دقیقه یا بیشتر به درجه ی انزال می رسد)

یکی از موانع اصلی رسیدن به اوج لذّت در زنان، کنترل مستقیم رابطه جنسی توسط مرد است، در بیشتر مواقع، نحوه ی اجرای مراحل رابطه جنسی و دخول بر اساس آن چیزیست که مرد لذّت می برد و تحت اختیار اوست. البته زن نیز در این بین از رابطه جنسی لذّت می برد ولی این نشانه ی رسیدن به درجه ی ارضاء کامل نیست.

مرد به محض انزال می تواند دست از ادامه ی رابطه جنسی بردارد و این زن است که به زمان بیشتری نیاز دارد.

اولین راه حل اصلی برای اینکه خانم ها به اوج لذّت و ارضاء برسند، این است که از مرد بخواهد، آهسته تر مراحل رابطه جنسی را پیش ببرد. در این بین خود زن نیز می تواند با دخالت خود، روال را به نفع خود آرام تر کند. می توانید خود، کنترل اوضاع را بدست بگیرید. جالب است بدانید که اکثر مردها این حالت را بیشتر دوست دارند و جذابیت بیشتری برای آنها خواهد داشت.

شما نیز می توانید همسرتان را در این راه همراهی کنید، با تحریک اندام تناسلی در حین عمل دخول، زمان رسیدن به ارضاء را کمتر کنید، از همسرتان انتظار نداشته باشید که در حین دخول این کار را برای شما انجام دهد، چرا که او تمرکزش را در ارضای خود گذاشته است.

طبق آمار در ۲۰ تا ۳۰ درصد مردها، به دلیل عدم کنترل و درنتیجه انزال زودرس، ناخواسته مجبورند که شما را در همان حالت و در حین رسیدن به اوج ارضاء، رها کنند، که خود عاملیست ویران کننده در روابط زناشویی و البته که خود مردها نیز از این حالت ناراضی و ناراحت هستند.

 

تازه ترین مطالب جنسی/ انواع پوزیشن و اسرار 3 ک ث

 

اختلالات جسمی و روحی، یکی از دلایل انزال زودرس در مردهاست. مردهایی که تجربه ی کمی در روابط جنسی دارند، به دلیل هیجانات و شهوت بیش از حدّ دچار این حالت می شوند. استرس، نگرانی، افسردگی، و … نیز خود، می توانند عواملی مهم در اختلال در عملکرد رابطه زناشویی و انزال زودرس باشند.

خانم ها باید بدانند که اگر در حین عمل رابطه جنسی با وجود اینکه از همسرتان خواسته اید آرامتر مراحل را پیش ببرد، با انزال زودرس و در نتیجه عدم ارضای خود روبرو شدند، عصبی نشوید و وی را محکوم نکنید، بهتر است به دنبال عامل روحی یا جسمی در او باشید، چرا که باور کنید، برای مرد هیچ چیزی بدتر از این نیست که نتواند معشوقه و طرف مقابل خود را ارضاء کند.

به جای غر زدن و محکوم کردن، از پیش از زمان ارتباط جنسی، با سخنان عاشقانه و تسکین دهنده در مورد رابطه ی مستحکم و رویایی خود صحبت کنید و ذهن و روح وی را آرام کنید، صحبت و بحث در مورد مشکل اصلی (زودانزالی) در مواقعی که زود انزالی مرد شما منشاء روحی، استرس، … داشته باشد اوضاع را بدتر می کند.

 

ارضاء شدن همزمان

خیلی مواقع زوج‌ها سعی می‌کنند طوری عشق‌بازی‌شان را پیش برند که ارگاسم‌ و یا ارضاء شدن to climax شان همزمان با هم رخ دهد. بر خلاف تصورشان، این نوع زمابندی می‌تواند به سلامت رابطه جنسی صدمه بزند و از رضایت‌بخشی آن بکاهد.

در این حالت، زن همیشه دلواپس این خواهد بود که کی به ارگاسم می‌رسد؟ مطمئن باشید توجه به این مسئله خیلی آشفته‌اش خواهد کرد.

او نیاز دارد، بدون هیچ بازداری یا کنترلی، آزادانه به رابطه جنسی بپردازد تا ارگاسم به سراغش آید. وقت ارگاسم برای او همان زمانی است که رخ می‌دهد. پس، مرد می‌تواند بعد از او فوراً ارگاسم داشته باشد یا حتی نحوه‌ی بهتر آن این است که می‌تواند کمی صبر کند.

به این نکته‌ی مهم نیز توجه داشته باشید: رسیدن هم‌زمان مرد و زن به ارگاسم هر دو را چنان جذب لذت شدید خود می‌کند که شراکت و توجه به عواطف دیگری برایشان به ناگاه از دست می‌رود و خاصه‌ی اصیل عشق، یعنی انس و الفت، در میانشان ناپدید می‌شود.

لحظه‌ای زن سرشار از توجه کامل به احساسات مرد است؛ و لحظه‌ی دیگر، هیچ برجا نمانده. مرد هم، فرقی ندارد، آن زمان که ارگاسم را تجربه می‌کند لذت زن را از خاطر می‌برد. او، که تا پیش از رسیدن به ارگاسم، همه‌ی حواسش متوجه‌ی لذت رو به افزایش زن بوده، آناً چنان می‌گسلد و دل مشغول لذت بردن خود می‌شود که جایی برا احساس لذت زن و توجه به عشقش باقی نمی‌ماند.

 

تازه ترین مطالب جنسی/ انواع پوزیشن و اسرار 3 ک ث

 

ارگاسم داشتن همزمان مرد و زن می‌تواند باعث رضایت‌بخشی کمتری شود.

اگر مرد مسئولیت کنترل خود را به عهده بگیرد،‌این امکان برای زن به وجود می‌آید که از کنترل خارج شود و به پیش رود. از این راه، ‌مرد توجه‌اش را به زن حفظ کرده و می‌توان از لذت بردن او به طور کامل لذت ببرد. سپس، زن این امکان رامی‌یابد که با توجه‌ی کامل به مرد ارگاسم دهد و از احساس لذت او برخوردار شود. در این صورت،‌ مثل این است که هر دوی آن‌ها به جای یک ارگاسم دو ارگاسم را تجربه کنند؛ ابتدا هر دو ارگاسم زن را و بعد هر دو ارگاسم مرد را.

اما، این که ‌مرد بخواهد لذت کامل خود را مقدم بر زن تجربه کند،‌چه اشکالی دارد؟ ‌او با این روش زن را از شکل‌گیری آرام خواهشش دور می‌کند و چنانچه علی‌رغم آن، زن بتواند به ارگاسم برسد، مرد به خاطر فقدان برانگیختگی کامل در شرایطی نیست که قادر باشد ارگاسم او را به خوبی احساس کند.

پیروی از دستورالعمل‌های کلی رابطه جنسی دوقطبی به زن فرصت آن را می‌دهد که در هر بار شانس کافی برای رسیدن به ارگاسم و ارضا شدن را داشته باشد. حال،‌ اگر این خواهشش حاصل نشد، چون مرد وقت خود را بدون توقع یا ایجاد زحمت برایش صرف کرده، ‌زن احساس رضایت کافی خواهد کرد.

بیشتر بخوانید  روش تهیه و استفاده از ماسک حنا و ماست برای مو

پیروی از دستورالعمل‌های کلی رابطه جنسی دو قطبی به زن فرصت آن را می‌دهد که در هر بار شانس کافی برای رسیدن به ارگاسم و ارضا شدن راداشته باشد.

 

فواید اضافی رابطه جنسی دوقطبی

از فواید رابطه جنسی دو قطبی احساس محق بودن زن برای رسیدن به ارگاسم و ارضا شدن است. وقتی مرد در زمان خود لذتش را برد و نوبت به زن رسید،‌ طبیعت زن به زن می‌گوید حالا نوبت توست. بدون این احساس حق داشتن، برای بعضی از زنان رسیدن به ارگاسم و ارضا شدن بسیار دشوار است.

بسیاری از زنان بخشش را به راحتی انجام می‌دهند؛ ولی وقتی نوبت دریافت کردن می‌رسد، برایشان همه‌چیز خیلی سخت می‌شود. زن به هنگام رابطه جنسی ممکن است چنان نگران یا در فکر نیازهای شریک جنسی‌اش باشد که به خود اجازه ندهد به نیازهای خودش نیز توجه کند. چنین گرایشی می‌تواند کاملاً ناخودآگاه باشد.

 

تازه ترین مطالب جنسی/ انواع پوزیشن و اسرار 3 ک ث

 

یکی دیگر از مهم ترین مسئله در رابطه جنسی سایز آلت تناسلی مرد و حتی خانم هاست

اندام جنسی آقایان، عدم داشتن سایز مناسب و برای خانمها استخوانی بودن واژن، گشاد یا باز بودن واژن باعث بروز مشکلات رابطه جنسی می شود.

درک یک مرد نسبت به اندازه آلت تناسلی Penis خود تاثیر زیادی بر اعتماد به نفس و تصویر مثبت وی از بدنش دارد. مردانی که نسبت به اندازه آلت تناسلی خود در حالت نعوط و غیر نعوط نگران هستند، ممکن است دچار اختلال نعوط ناشی از اضطراب و دیگر مشکلات عاطفی شوند. اما امروزه راه‌های متنوعی برای بزرگ کردن و حجم دهی آلت تناسلی مردانه وجود دارد.

بافت آلت تناسلی مردان و مکانیسم طبیعی حجیم شد آن

این عضو در مردان به صورت استوانه‌ای شکل می‌باشد که از ۳ بافت تو در تو تشکیل شده‌است. این بافت‌ها اسفنجی شکل هستند و در واقع مانند جَک‌های بادی عمل می‌کنند به این صورت که حاوی سلول‌هایی می‌باشند که در هنگام تحریک جنسی، با ارسال پیام عصبی در بخش استوانه‌ای آلت، اتساع عروق روی می‌دهد و در نتیجه، حجم زیادی از خون به فضاهای موجود در بافت نعوظی وارد می‌شود.

اجسام غاری و جسم اسفنجی پرخون و متسع می‌شوند و وریدهای خود را بر روی فاسیای اطراف خود می‌فشارند. به این ترتیب، جریان خون از بافت نعوظی به تعویق می‌افتد و فشار داخلی افزایش یافته و بالا می‌ماند. در نتیجه، طول و قطر آلت افزایش می‌یابد و نعوظ حاصل می‌گردد.

سایز آلت تناسلی مردان

سایز نرمال طول الت تناسلی مردان بصورت نرمال با طول ۱۲ تا ۱۶ سانتیمتر و و قطر حدود ۴ سانتیمتر است. این رقم مطابق با معیار جهانی گرفته شده است. اگر بزرگی طول آلت تناسلی مردان کمتر از ۱۲ سانتی متر و قطر آن کمتر از حدود ۴ سانتی متر باشد میتوان گفت این فرد از کوچکی آلت رنج میبرد. این شخص ممکن است جهت انجام اعمال زناشویی با مشکل مواجه گردد.

 

تازه ترین مطالب جنسی/ انواع پوزیشن و اسرار 3 ک ث

 

روش اندازه گیری آلت تناسلی آقایان

روش اندازه گیری آلت تناسلی آقایان میبایست در حالت ایستاده یا به عبارتی نعوظ گرفته شود. اندازه گیری از قسمتی از آلت تناسلی که اصطلاحا به آن شرمگاه (محل رویش مو در زیر ناف) گفته می‌شود تا نوک آلت میبایست انجام پذیرد.

برای اندازه‌گیری دقیق بایستی این کار را چندین بار در جاهای مختلف تکرار کرد چرا که عوامل محیطی مثل میزان برانگیختگی جنسی، ساعت روز، دما، توالی فعالیت‌های جنسی و غیردقیق بودن روش‌های اندازه‌گیری بر آن تأثیر می‌گذارند.

اندازه اندام تناسلی مردان از دید زنان و تاثیر آن در کیفیت روابط جنسی

سوالی که بسیاری از افراد به دنبال آن هستند این است که: آیا اندازه سایز الت تناسلی مردان برای خانم ها اهمیت دارد ؟ و نگرانی اکثر مردان در مورد اندازه آلت تناسلی شان این است که آیا آلت تناسلی وی می تواند از لحاظ جنسی او و همسرش را راضی کند.

در حالی که در ظاهر بسیاری از زنان ادعا میکنند که اندازه آلت تناسلی آقایان برایشان اهمییتی ندارد، اما می‌توان گفت این در ظاهر ماجرا است. در نظر سنجی آمریکا در سال ۲۰۱۶ که یک نظر سنجی بصورت ناشناس از میان ۷۰۰ هزار نفر خانم مجرد و متاهل صورت گرفت. حدود ۵۷۰ هزار نفر سایز آلت تناسلی را معیار بسیار مهمی دانستند.

این مساله بدین معنا نیست که آلت تناسلی کوچک نمیتواند نیاز های زنان را برطرف کند و یا بدین معنا نیست که با سایز آلت تناسلی کوچک نمیتوانید رابطه لذت بخش ۲ طرفته را تجربه نمایید، اما تاثیر آن در روابط جنسی را هم نمی‌توان کنمان کرد. بنابراین اندازه آلت تناسلی مهم است، اگر برای همه‌ی زنان نه، حدالقل برای برخی از آنان مهم است.

همچنین اندازه آلت تناسلی مردان در کیفیت روابط جنسی تاثیرگذار است. در تحقیقاتی که در همین زمینه انجام شد محققان دریافتند قطر آلت تناسلی در رسیدن به رضایت جنسی بسیار مهم تر از طول آن است. بسیاری از افراد به علت داشتن قطر آلتی کوچک، توانایی داشتن رابطه را به شکل صحیح و آنطور که انتظار دارند، نخواهند داشت .

 

تازه ترین مطالب جنسی/ انواع پوزیشن و اسرار 3 ک ث

 

افزایش قطر و حجیم کردن آلت تناسلی آقایان

قبل از تصمیم گیری کامل در این زمینه بهتر است به یک روانشناس یا مشاور مراجعه کنید و نگرانی های خود را بیان کنید. در این جلسات مشاوره سوالاتی مورد بررسی قرار می گیرند، از جمله:

آیا واقعا اندازه آلت تناسلی شما به طور غیر طبیعی کوچک است یا اینکه تقریبا دارای سایز متعادل است و شما درک غیر واقعی از آلت خود دارید؟ یا ایده ها و تصورات شما نسبت به اندازه آلت تناسلی غیر واقعی است؟ بنابراین قبل از هر تصمیمی بهتر است حتما به روانشناس مراجعه کنید.

 

روش‌های حجم دهنده آلت تناسلی مردانه

 

حجم دهنده اندام تناسلی

– دستگاه وکیوم: دستگاه کشش آلت یا وکیوم به آلت متصل میشود و انجام حرکات کششی آلت را سبب میشود. البته بیشترین تاثیر دستگاه کشش آلت بر روی افزایش طولی آلت است، اما به علت افزایش گردش خون در افزایش قطر نیز موثر است. ناگفته نماند استفاده از دستگاه های کشش برای بزرگ شدن آلت به علت ایجاد آسیب‌های داخلی در آلت توصیه نمیشود.

– عمل جراحی: عمل جراحی بزرگ کردن آلت تناسلی از نظر پزشکان متخصص آخرین راهکار است. در بعضی مراکز با عمل جراحی لیگمان های آویزان کننده آلت را قطع می کنند که طول آلت افزایش پیدا کند ولی احتمال افتادگی و بروز مشکلات در هنگام مقاربت زاد است.

– لیپوساکشن: برخی مردان از روش لیپوساکشن اطراف استخوان شکم خود بهره می گیرند، به این ترتیب که بخشی از آلت که با چربی پوشانده شده، نمایان تر می شود.

– پروتز: پروتزهای بادی آلت تناسلی نیز با جراحی وارد آلت می شوند و روش موثری برای درمان اختلال نعوظ و افزایش طول آلت تناسلی هستند.

– قرص‌های حجم دهنده: اکثر قرص های حجم دهنده آلت تناسلی بیشتر جنبه درمانی موقتی را دارند، یعنی به محض استفاده جریان خون را در آلت تناسلی بالا برده و آلت تناسلی موقتا حجیم می‌شود.

 

– ماساژ آلت تناسلی: یکی دیگر از راه‌های حجم دهی آلت تناسلی Jelghinae یا ماساژ آلت تناسلی بصورت روزانه میباشد. این عمل در صورتی که ۴ ماه بصورت مکرر قبل از خواب انجام شود. در مصر باستان از این روش یعنی ماساژ تناسلی به عنوان روشی کارامد در بزرگ کردن آلت تناسلی مردان بسیار استفاده میگردیده است. روش این ماساژ بدین ترتیب است که ترجیجا آلت تناسلی با یک روغن چرب گردد و هرشب قبل از خواب ماساژ انجام شود .

 

تازه ترین مطالب جنسی/ انواع پوزیشن و اسرار 3 ک ث

 

– کرم‌ها و ژل‌های حجم دهنده: کرم‌های حجم دهنده موثری برای آلت تناسلی مردانه Male penis وجود دارد. تحقیقات و آمار‌های مختلف بیان‌گر این موضوع هستند که استفاده از این محصولات در کنار سایر روش‌های افزایش سایز آلت تناسلی می‌تواند نتایج خوبی به همراه داشته باشد.

برای مثال استفاده از این ژل‌ها در کنار انجام تمرینات ورزشی مخصوص افزایش سایز آلت تناسلی می‌تواند به شما در کسب رضایت بیشتر کمک کند.

از طرف دیگر به نظر می‌رسد این روش نسبت به سایر روش‌های جراحی و دارویی دارای ریسک و خطرات جانبی کمتری است و بنابراین امتحان این موضوع چندان ناخوشایند به نظر نمی‌رسد. اغلب این محصولات حاوی ایزینفتیدا و ماده الانتین (ماده موثر حجم دهنده) می‌باشند.

بیشتر بخوانید  ماشین آلات رایج کشاورزی در جهان

همچنین این کرم‌ و یا ژل‌ها دارای منابع ویتامینی تغذیه‌ای و برخی مواد تحریک کننده گردش خون و گرمابخش هستند که با استعمال و پس از جذب توسط پوست، باعث تغذیه بهتر بافت‌ها و سلول‌های آلت تناسلی می‌شوند. از طرف دیگر با تحریک گردش خون در ناحیه و افزایش دما به خون رسانی بیشتر به آلت می‌انجامند که این امر به نوبه خود منجر به تغذیه و رشد و تکثیر هر چه بهتر و بیشتر بافت‌های ناحیه آلت تناسلی آقایان می‌شود

 

تازه ترین مطالب جنسی/ انواع پوزیشن و اسرار 3 ک ث

 

و نهایتا می‌تواند به افزایش سایز آلت تناسلی کمک کند. همچنین افزایش میزان خون رسانی به رگ‌های خونی موجود در مجرا‌های تناسلی باعث می‌شود خون بیشتری در ناحیه تناسلی حفظ شده و فرد حین برقراری رابطه جنسی نعوذ بهتری را نیز تجربه کند.

• باید به یاد داشته باشید که حتما قبل از آغاز رابطه جنسی آلت را شست و شو داده و اطمینان حاصل کنید که این ژل و کرم‌ها هیچ گونه تماسی با واژن شریک‌ جنسی‌تان نداشته باشد.

• برای بزرگ کردن یا قطور کردن آلت خود حتما با پزشکی مشورت کنید که دارای تجربه زیادی در این زمینه باشد. آگهی هایی که پیشنهاد کرم، قرص و دیگر روش های جراحی را می دهند را با دقت بررسی کرده و در مورد آنها تحقیق کنید.

بزرگی بیش از اندازه آلت تناسلی مردان

بزرگی بیش از حد میتواند انعطاف بیشتری به آلت تناسلی مردانه بدهد که این امر خود سبب خم شدگی و دیگر اختلالات جنسی می‌شود. و با توجه به این که عمق هر واژن حدود ۴.۵ اینچ است، در صورتی که آلت تناسلی مردان بیش از معمول بزرگ باشد میتواند مشکلاتی همچون عفونت واژینال همسر و همچنین رابطه جنسی دردناکی برای او در پی داشته باشد. به ویژه زمانی که زنان رابطه مقعدی را امتحان میکنند.

 

تازه ترین مطالب جنسی/ انواع پوزیشن و اسرار 3 ک ث

 

مهم ترین پوزیشن، انجام حرکات لمسی از بوسیدن تا آغوش گرفتن

در نزدیکی خجالت نکشید

خجالت نکشید و به هر چیزی که فکر میکنید، به او بگویید. با شریک خود میزان علاقه و هرکاری که دوست دارید با او بکنید را در میان بگذارید. اگر تازه شروع به زدن حرف های جنسی در حین نزدیکی کرده اید، سخت نگیرید. از هر زبانی که برایتان راحت است استفاده کنید تا با تمام احساساتی که در شما برمی انگیزد ارتباط برقرار کنید.

خانم ها ارتباط چند حسی جنسی را دوست دارند. پیس از هرچه میتوانید استفاده کنید تا به او نشان دهید که چقدر دوستش دارید و همینطور چقدر او را می خواهید.

با استفاده از تکنیک های زبانی و لمسی Language and touch techniques میتوانید از تمام ظرفیت ها بهره ببرید. در این مرحله شما دو انتخاب دارید: میتوانید جلوتر بروید و با خوردن واژن یا انگشت کردن آن باعث ارگاسم شریکتان شوید، یا به مرحله بعدی بروید که همان دخول جنسی است.

البته، اگر اگر میخواهید قبل از نزدیکی واژینال به ارگاسم برسد الان بهترین وقت است. او به همان اندازه بعد از ارگاسم هم در مود نزدیکی خواهد بود.( حتی بیشتر)

 

تازه ترین مطالب جنسی/ انواع پوزیشن و اسرار 3 ک ث

 

مجموعه پوزیشن ها در نزدیکی

همان قدر که میشود برروی توانایی گفتاری در حین نزدیکی کار کرد، شما میتوانید برروی پوزیشن ها هم کار کنید. البته که به دنبال آن پوزیشن هایی هستید که واقعی و جواب پس داده هستند و با آنها راحت هستید. بیشتر مردها با پوزیشن سنتی رودررو (missionary) مشکلی ندارند، همینطور با پوزیشن زن روی مرد به پشت یا جلو. ولی از ترکیب حالت ها واهمه دارند.

لطفا اینگونه عمل نکنید. مهمترین مسئله این است که همرا با شریکتان باشید و واکنش اورا حس کنید. اگر او لذت نمیبرد، آرام تر عمل کنید و قبل از ادامه دادن او را برانگیخته کنید.

این پوزیشن ها ساده هستند اما دامنه حرکت، انعطاف پذیری و اعتماد به نفس جنسی خود را بیشتر کنید. استاد شدن در انها ، اولین قدم برای یافتن بهترین پوزیشن مناسب شماست.

 

پوزیشن زن روی مرد برعکس(Reverse Cowgirl)

این قدیمی ترین پوزیشن در حالت زن روی مرد است. به جای آنکه صورت زن به طرف مرد باشد، پشت به اوست. این باعث میشود که که عمق و زاویه دخول را بهتر کنترل کند، و راحت تر نقطه جی(G spot) خود را تحریک کند.

 

تازه ترین مطالب جنسی/ انواع پوزیشن و اسرار 3 ک ث

 

بوی بد واژن و راههای درمان آن

داگی استایل ( روش سگی)

یکی از روش های کلاسیک که خیلی ها از انجام آن شرم دارند، احتمالا به خاطر نام آن. هرچه میخواهید اسمش را بگدارید، اما دخول از عقب باعث ارگاسم شدیدتر زن و به خاطر کاهش تحریک مانع زودانزالی مرد میشود.

پوزیشن قیچی(sexy scissors)

در شروع مانند رودررو است بعد خودتان را به عقب بکشید و پاهای شریکتان را تا ۹۰ درجه بالا ببرید و از زانو به شکل ضربدری بگیرید.
می توانید پاها را به شکل عادی برگردانید و با فاصله از هم بگیرید بعد به هم نزدیکشان کنید و دوباره ضربدری کنید تا باعث تحریک هردویتان شود.

بهتر از لپ‌دنس(lap dance)

برای این پوزیشن، به یک صندلی با پشتی نیاز دازید، میز ناهارخوری هم مناسب است. بشینید و از شریکتان بخواهید رو یا پشت به شما، خودش را پایین بیاورد. اگر پشت به شما باشد می تواند زاویه را کنترل کند که این برای تحریک نقطه جی مفید است.

اگر رو به شما باشد، میتواند با استفاده از پشتی عمق و دامنه حرکت را بیشتر کند در حالی که شما میتوانید نوک پستان هایش را با بوسیدن یا لیسیدن یا گاهی با گاز گرفتن آرام تحریک کنید.

 

تازه ترین مطالب جنسی/ انواع پوزیشن و اسرار 3 ک ث

 

یاد بگیرید چگونه یک ارگاسم همراه با انزال به شریکتان بدهید

یکی از بهترین راه هایی که میتوانید با انجام آن، در نزدیکی فوق العاده باشید یاد گرفتن تکنیکی است که باعث ارگاسم همراه با انزال برای اولین بار برای شریکتان شود.

نه تنها این یکی از بهترین و لذت بخش ترین ارگاسم The best and most enjoyable orgasm هایی است که یک زن میتواند تجربه کند، بلکه تنها تعدادی کمی از مردان انجام درست آن را بلدند.
نزدیکی ، دخول

بعد از نزدیکی هم لذت ببرید

در زمان نزدیکی ، بدن تعداد زیادی هورمون مرتبط با شادابی آزاد میکند. اندورفین و دوپامین در بدن آزاد میشوند، که باعث آن حس خوب و لذت بخش بعد از نزدیکی میشود. حتی اگر میدانید که باید بلند شوید و خودتان را تمیز کنید، بازهم عجله نکنید. چند لحظه ای از این حس همراه با شریکتان لذت ببرید.

با دستانتان به آرامی بدنش را لمس کنید، به شکلی که با هم احساس نزدیکی کنید. برای خیلی از زن ها، این بهترین قسمت ارگاسم است، احساس لذت بخشی که به آنها اجازه ریکاوری را میدهد.

ما در حال آماده کردن آموزش ویدیویی برای آموزش رابطه زناشویی و به اوج ارگاسم رساندن در زنان هستیم چرا که معتقدیم با یادگیری تکنیک های آن می توانید همسرتان را شگفت زده کنید

 

تازه ترین مطالب جنسی/ انواع پوزیشن و اسرار 3 ک ث

 

پوزیشن های مختلف در سکس به ویژه رابطه دهانی
چگونه رابطه ی دهانی داشته باشیم؟
در ادامه به مدل های مختلف رابطه جنسی اشاره کردیم برای آگاهی از چگونگی پوزیشن های تعریف شده زیر روی لینک آبی کلیک کنید و با پوزیشن position های آن آشنا شوید.

بیشتر بدانید: پوزیشن های اولین رابطه جنسی با تصویر

 

حالت ساعت، حالت زئوس، حالت میله، حالت مته، حالت لوله کش، حالت آویز، حالت هالووین مکزیکی،حالت دزد دریایی،حالت بتمن، ، حالت زن زندانی، حالت سراب، حالت افقی، حالت شیر آتش نشانی، حالت شمشیر، حالت تخلیه، حالت سمفونی، حالت کروسانت، حالت مارشمالو، حالت سرباز، حالت برده، حالت زمزمه

به امید بهبودی روابط عاطفی، اخلاقی، مالی و … بین زوجین عزیز.

Latest Sexual Content / Various Positions and Secrets

 

پوزیشن های اولین رابطه جنسی با تصویر

آموزش دخول و پوزیشن های رابطه جنسی با همسر

رابطه جنسی بدون مقاربت و غیر دخولی ویژه متاهلین

مدل های مختلف رابطه جنسی دهانی | ۲۱ پوزیشن رابطه دهانی ۱۸+
لینک خبر

برروی تصویر کلیک کنید تا اپلیکیشن برای شما دانلود شود
نمایش بیشتر

علی اکبر

سلام من علی اکبر از شهر سیراف هستم،و این سایت رو برای شهرم که در فضای مجازی به نمایش در بیاد ساختم.امیدوارم از سایتم که همه نمونه مطالب درش هست خوشتون امده باشه و راضی باشید و میخوام که با نظرهاتون منو یاری کنید.برای یافتن مروارید دریاها را جستجو مکن شاید در گریبان خودت باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن