اخبار سینمافرهنگ و هنر

ساعت پخش و تکرار سریال دنگ و فنگ روزگار + خلاصه داستان سریال

تکرار سریال دنگ و فنگ روزگار

این سریال طنز را از شبکه ۱ سیما می توانید مشاهده نمایید. ساعت پخش و تکرار سریال دنگ و فنگ روزگار با هنرمندی بازیگران مشهوری هم چون سیروس گرجستانی و محمد نادری در ساعت ۲۲:۱۰ هر پخش خواهد شد.

چنانچه علاقه مند بـه دیذن تکرارهای سریال دنگ و فنگ روزگار از شبکه ۱ سیما هستید توصیه میکنیم چند دقیقه قبل از تکرار این سریال طنز پای گیرنده خانگی خود منتظر بمانید.


ساعت پخش و تکرار سریال دنگ و فنگ روزگار + خلاصه داستان سریال

ساعت پخش سریال دنگ و فنگ روزگار

زمان پخش قسمت جدید سریال دنگ و فنگ روزگار هر شب ساعت بیست و دو و ده دقیقه از شبکه اول سیما می‌باشد و این سریال در سی قسمت پنجاه دقیقه ای تصویر برداری شده اسـت.

ساعت پخش سریال دنگ و فنگ روزگار اگر برای شـما تماشاگر عزیز مناسب نیست می توانید از تکرارهای سریال دنگ و فنگ روزگار استفاده کنید. در اولین روز از پخش این سریال مخاطبان زیادی از ان استقبال کردند و فیدبک این سریال طنز تلویزیونی بسیار خوب بوده اسـت.

زمان دقیق پخش سریال دنگ و فنگ روزگار در تعداد زیادی از رسانه ها ۲۲ یا ۱۰ شب ذکر شده اسـت اما اولین قسمت این مجموعه در ساعت ۲۲:۱۰ یکشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۸ روی آنتن رفت.


حتماً بخوانید:  خلاصه داستان سریال دنگ و فنگ روزگار | عکس های سریال دنگ و فنگ روزگار


ساعت پخش و تکرار سریال دنگ و فنگ روزگار + خلاصه داستان سریال

روزهای پخش سریال دنگ و فنگ روزگار

مجموعه دنگ و فنگ روزگار از روز شنبه تا پنجشنبه هر هفته از شبکه یک پخش خواهد شد و بـه دلیل کاهش متقاضیان در روز جمعه تصمیم بر ان شده اسـت کـه سریال دنگ و فنگ روزگار روزهای جمعه پخش نشود.

همچنین شـما می‌توانید تکرار قسمت پنج شنبه شب را در ظهر شنبه تماشا کنید. تهیه کننده و کارگردان این مجموعه نهایت سعی و تلاش خودرا کرده اند تا بهترین سکانس ها را برای پخش آماده کنند.

این سریال هر شب از ساعت ۲۲:۱۰ شروع می‌شود و تا ساعت ۲۳ یعنی یازده شب بـه پایان می‌رسد. مدت زمان پخش این سریال طنز تلویزیونی در تعداد زیادی از روزها بین ۴۵ تا ۵۰ دقیقه متغیر می‌باشد.

لینک خبر

بیشتر بخوانید  سریال های ماه رمضان 97 + ساعات پخش و خلاصه داستان
برروی تصویر کلیک کنید تا اپلیکیشن برای شما دانلود شود
نمایش بیشتر

علی اکبر

سلام من علی اکبر از شهر سیراف هستم،و این سایت رو برای شهرم که در فضای مجازی به نمایش در بیاد ساختم.امیدوارم از سایتم که همه نمونه مطالب درش هست خوشتون امده باشه و راضی باشید و میخوام که با نظرهاتون منو یاری کنید.برای یافتن مروارید دریاها را جستجو مکن شاید در گریبان خودت باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن