کتاب صوتیکتابخانه
موضوعات داغ

دانلود کتاب صوتی سرگذشت ارواح در برزخ

جهان مادّی گذرگاهی است برای رسیدن به عالم بقا، که در آن نتیجه اعمال و رفتارهای دنیوی مشاهده خواهد. ما از سر گذشت جزء به جزء اسیران خاک و عالم برزخ بی خبریم خصوصاً که آیات قرآنی کمتر به آن ها پرداخته است و تنها روایات ما را با گوشه ای از اسرار عالم ارواح باخبر نموده اند.

دانلود کتاب صوتی سرگذشت ارواح در برزخ

دانلود کتاب صوتی سرگذشت ارواح در برزخ جهان مادّی گذرگاهی است برای رسیدن به عالم بقا، که در آن نتیجه اعمال و رفتارهای دنیوی مشاهده خواهد. ما از سر گذشت جزء به جزء اسیران خاک و عالم برزخ بی خبریم خصوصاً که آیات قرآنی کمتر به آن ها پرداخته است و تنها روایات ما را با گوشه ای از اسرار عالم ارواح باخبر نموده اند.

5637 338 500 - دانلود کتاب صوتی سرگذشت ارواح در برزخ

معرفی کتاب سرگذشت ارواح در برزخ

جهان مادّی گذرگاهی است برای رسیدن به عالم بقا، که در آن نتیجه اعمال و رفتارهای دنیوی مشاهده خواهد. ما از سر گذشت جزء به جزء اسیران خاک و عالم برزخ بی خبریم خصوصاً که آیات قرآنی کمتر به آن ها پرداخته است و تنها روایات ما را با گوشه ای از اسرار عالم ارواح باخبر نموده اند.
نوشته حاضر نوعی برداشت شخصی از تجسّم و بازتاب اعمال آدمی در جهان آخرت است که به سرمایه گیری از آیات و روایات به تصویر ذهنی کشیده شده است به امید این که منشأ تنبّه و بیداری خوانندگان محترم بوده باشد. در این کتاب از حالت احتضار، مرگ، تشییع، تنهایی، سؤال قبر، شفاعت، دروازه ولایت، مراسم استقبال، هدایای زندگان، صور مرگ، قیامت، جهنم و بهشت تمامی مراحل بصورت داستان نقل شده است.

همچنین بخوانید:  کتاب صوتی پدر پولدار پدر بی پول – رابرت کیوساکی + Pdf

گزیده ای از کتاب سرگذشت ارواح در برزخ

در همین افکار غوطه ور بودم که به ناگاه، از سمت چپ قبر، صدایی برخاست که می گفت: بی جهت آرزوی بازگشت نکن، پرونده عمل تو بسته شده! از شنیدن صدا در آن تاریکی وحشت کردم، گویا کسی وارد قبر شده بود. با لرزشی که در صدایم بود پرسیدم: تو کیستی؟ پاسخ داد: من «رومان» یکی از فرشته های الهی هستم.(1)گفتم: گمان می کنم، متوجه آنچه در ذهن من گذشت شدی؟گفت: آری؟گفتم: قسم یاد می کنم که اگر اجازه دهید به آن دیار برگردم، هرگز معصیت خدا نکنم و در طلب رضایت او بکوشم. امروز وقتی که تمام آشنایان و دوستان و حتی خانواده ام، مرا تنها رها کردند و رفتند، به بی وفایی دنیا پی بردم ، مطمئن باش اگر به دنیا بازگردم، لحظه ای از خدمت به خلق و اطاعت خالق یکتا غفلت نکنم.گفت: این سخن را تو می گویی، اما بدان حقیقت غیر از آرزوی توست؛ از این پس تا قیام قیامت باید در عالم برزخ بمانی.(2) پس از شنیدن این کلام بدون درنگ شروع به شمردن اعمال نیک و بدم کرد. همان اعمالی که در طول عمرم توسط کرام الکاتبین(3) ثبت و ضبط شده بود.عجب پرونده ای! کوچک ترین عمل خوب یا زشت مرا در خود جای داده بود.(4)کهف/49در آن لحظه تمام اعمالم را حاضر و ناظر می دیدم.(5)کهف/49 در فکر سبک و سنگین کردن اعمال خوب و بد بودم که رومان پرونده اعمالم را بر گردنم آویخت، بطوریکه احساس کردم تمام کوه های عالم بر گردنم آویخته اند.(6)اسراء13چون خواستم سبب این کار را بپرسم گفت: اعمال هرکسی طوقی است بر گردنش.گفتم تا چه زمان باید سنگینی این طوق را تحمل کنم؟گفت: نگران نباش. بعد از رفتن من نکیر و منکر برای سؤال کردن می آیند و پس از آن شاید این مشکل برطرف شود. رومان این را گفت و رفت.
 
 

نسخه کتاب صوتی سرگذشت ارواح در برزخ را آنلاین بشنوید و دانلود کنید

همچنین بخوانید:  کتاب صوتی چهار اثر از فلورانس اسکاول شین +pdf
قسمت 1
 

 
قسمت 2

 
قسمت 3

 
قسمت4

 
قسمت 5

 
قسمت 6

 
قسمت 7

 
قسمت 8

 
قسمت 9

 
قسمت 10

 
قسمت 11

 
قسمت12

 
قسمت 13
 
 
 
 

علی اکبر

مجله سیراف از سال 96 فعالیت خود را آغاز کرده است،تمام تلاشم انتشار محتوای سالم و منحصر بفرد مورد نیاز کاربران با رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد. 09900995320

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا