توجه : برخی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط شماره موجود در بخش تماس با ما به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود.
تازه های دنیای مدمدل دسته گل

دسته گل عروس با رز قرمز

دسته گل عروس با رز قرمز

یکی از محبوب ترین گل ها برای دسته گل عروس رز قرمز است. دسته گل عروس با رز قرمز می تواند به صورت متراکم و ساده با غنچه گل رز قرمز و یا به سبک روستیک یا روستایی با گل رز قرمز باز شده و یا رز دیوید آستین در کنار گلهای دیگر تزیین شود.
 

سیرافی هاسرویس مد و پوشاک – گل رز قرمز سمبل و نماد عشق و محبت است؛ در نتیجه انتخاب گل رز قرمز به عنوان دسته گل عروس، علاوه بر زیبایی و داشتن کنتراست رنگی با لباس عروس، نشان دهنده عشق است. همین امر باعث شده است که دسته گل عروس با رز قرمز یکی از پر طرفدارترین گزینه‌ها برای عروس خانم‌ها باشد و هیچ وقت از مد نیفتد. 

رز قرمز در کنار سبزی شاخ و برگی که برای تزیین دسته گل عروس انتخاب می‌شود، ایجاد یک کنتراست مکمل را می‌کند و به لحاظ رنگ و زیبایی شناسی، ترکیب رنگی زیبایی را ایجاد می‌کند. این کنتراست رنگی زمانی که در کنار لباس سفید عروس قرار می‌گیرد، به شدت جلب نظر خواهد کرد. از آن جایی که دسته گل عروس نقش به سزایی در عکس‌های عروسی دارد و زمان زیادی را در شب عروسی به همراه عروس خواهد بود، باید در انتخاب آن دقت کرد. در ادامه نمونه‌های بی نظیری از دسته گل عروس با رز قرمز با تزیین ساده و کلاسیک و یا نمونه‌های امروزی‌تر و به اصطلاح روستیک را برای ایده گرفتن شما عزیزان ارائه خواهیم داد.

دسته گل عروس با رز قرمز کلاسیک

 

همچنین بخوانید:  مدل دسته گل عروس با انواع طرح های جذاب و شیک برای عروسی تالار

دسته گل عروس با  غنچه رز قرمز

 

دسته گل عروس با رز قرمز به سبک روستایی

 

دسته گل عروس با رز قرمز ساده و زیبا

 

دسته گل عروس با رز قرمز دیوید آستین

 

دسته گل عروس با رز قرمز ساده و شیک

 

دسته گل عروس با رز قرمز و شیپوری

 

دسته گل عروس با رز قرمز و فریزیا سفید

 

دسته گل عروس با رز قرمز

 

دسته گل عروس با رز قرمز و شیپوری

دسته گل عروس با رز قرمز روستیک

دسته گل عروس سبک روستیک با رز قرمز

 

دسته گل عروس با رز قرمز و صورتی

 

دسته گل عروس با رز قرمز و گل پیونی

 

دسته گل عروس با رز قرمز

 

دسته گل عروس با رز قرمز و رز دیوید آستین

 

دسته گل عروس با رز قرمز جدید

 

دسته گل عروس با رز قرمز

 

کلاسیک یا روستیک؟ شما کدام یک از سبک‌های دسته گل عروس با رز قرمز را می‌پسندید؟ نظرات و تجربیات خود را در پایین همین صفحه در بخش “ارسال نظر” با ما به اشتراک بگذارید.

 
 

علی اکبر

مجله سیراف از سال 96 فعالیت خود را آغاز کرده است،تمام تلاشم انتشار محتوای سالم و منحصر بفرد مورد نیاز کاربران با رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد. 09900995320

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا