اخباراخبار جامعهاخبار سیاسی
موضوعات داغ

بیانات منتشرنشده رهبر انقلاب در 30 تیر 88 در مورد میرحسین موسوی، خاتمی و هاشمی

سایت رهبر انقلاب فیلم بیانات منتشرنشده رهبر انقلاب در روز ۳۰ تیرماه ۸۸ درباره فتنه۸۸، سخنان میرحسین موسوی و خاتمی و... را برای اولین بار منتشر کرد.

رهبر انقلاب فرمودند: آقای موسوی اعلام کرد که در این انتخابات تقلب شده و این من شاهمه حرفهای بعدی شد. تقلب شده، من از حق شما دفاع می کنم. مردم بیایید. منم میام. دعوت مردم به نافرمانی، به شورش به استناد این که انتخابات تقلب شده. سوال اینه؟ شما از کجا فهمیدید انتخابات تقلب شده؟ چه دلیلی اقامه شد؟ این شد منشاء حرف های بعدی. سعی کردند ایشون را در صحنه نگه دارند.
من در جریان مذاکرات و گفتگوهای متعددی که با ایشان شده قرار دارم. خود من هم خیلی سعی کردم با سوابقی که با آقای موسوی دارم، چون بین ما و آقای موسوی یک ارتباط عاطفی وجود دارد، علیرغم اختلاف فکری. یک ارتباط عاطفی و وحدت سلیقه در بعضی از مسائل خاص. من از این فرصت استفاده کردم و همان روز شنبه عصر که ایشون ظهرش اطلاعیه داده بود، فرستادم یک نفر را پیش ایشان. گفتم یک تنبهی به ایشون بدیم ایشون فورا عقب بنشیند.
رفت ایشان برگشت حرفایی که زد بنده را خیلی متعجب کرد. ایشان گفته بود نه باید انتخابات ابطال شود. ما امروز جلسه داشتیم با فلان کس و فلان کس و فلان کس و فلان کس و همه در آن جلسه اتفاق نظر داشتند که باید انتخابات ابطال شود. من واقعا متحیر شدم. از آن 4 نفر که در آن جلسه بودند، 2 نفر که آقایان خاتمی و هاشمی بودند منکر شدند. 2 نفر دیگر باقی ماند که یک نفر آن خود آقای موسوی بود.
به شما دوستان عزیز و همراه سایت مجله سیراف، پیشنهاد میکنیم همچنین ببینید  افزایش اسپرم با چند راهکار ساده
برروی تصویر کلیک کنید تا اپلیکیشن برای شما دانلود شود
نمایش بیشتر

علی اکبر

سیراف بعنوان مجله خبری و تفریحی از سال 96 فعالیت خود را شروع کرده است، تمام تلاشم انتشار محتوای سالم و منحصر بفرد مورد نیاز کاربران ایرانی با رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد، هرگونه کپی نیاز به اجازه کتبی از سایت مجله سیراف می باشد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن