تازه های روانشناسیدانستنی های جنسیزناشویی

افزایش سایز آلت تناسلی به کمک روش پنیمور

یکی از روش‌های خانگی برای بزرگ کردن آلت تناسلی، روش پنیمور است. در این روش بدون نیاز به ابزار خاصی و صرفا با انجام حرکات توضیح داده شده، می‌توانید به بزرگ کردن و افزایش سایز آلت تناسلی خود کمک کنید.

روش پنیمور؛ افزایش سایز آلت تناسلی

سیرافی ها| زناشویی – در برخی موارد ممکن است اختلالات جنسی در آقایان به سردی رابطه زناشویی منجر شود. بسیاری از این اختلالات ریشه در زوذد انزالی و یا کوچکی آلت تناسلی داشته که می‌توانند به راحتی با درمان‌های خانگی تا حد زیادی برطرف شوند. از جمله روش‌های درمانی تاثیرگذار برای افزایش سایز آلت تناسلی آقایان می‌توان روش پنیمور را نام برد. در ادامه مطلب با این روش و چگونگی انجام آن آشنا خواهید شد.

تشخیص سایز نامطلوب آلت تناسلی

در ابتدا و پیش از پرداختن به این روش درمانی بهتر است در رابطه با اینکه سایز نامطلوب آلت تناسلی چگونه تشخیص داده می‌شود توضیحاتی ارائه گردد. چرا که برخی افراد ممکن است در صورت عدم آگاهی از این موضوع و صرفا بر اساس وسواس فکری با سایز آلت تناسلی خود مشکل داشته باشند که می‌بایستی به صورت مشاوره‌های درمانی مشکل را برطرف کنند و نیازی به روش‌های درمانی افزایش سایز آلت ندارند.
معمولا سایز آلت تناسلی مطلوب به طور میانگین در حالت نعوظ بین ۱۱ تا ۱۵ سانتی متر متغیر است و با توجه به این که نقطه تحریک پذیری واژن بانوان در ابتدای ورودی واژن است، چنین افرادی در برقراری رابطه جنسی و رضایت جنسی مشکلی نخواهند داشت. اما افرادی با سایز‌های کمتر از ۷ سانتی متر ممکن است نیازمند درمان و افزایش سایز باشند که روش پنیمور به عنوان یک روش مطلوب پیشنهاد می‌شود.


روش پنیمور چیست؟

روش پنیمور یکی از روش‌های طبیعی و بی عارضه جهت افزایش سایز آلت تناسلی در آقایان است. با به کار گیری روش پنیمور می‌توانید بدون نیاز به استفاده از دارو‌های شیمیایی مشکل اندازه آلت را تا حدود ۹۰ درصد جبران کنید. البته نکته لازم به تذکر این است که این روش نیازمند صرف زمان و توجه بوده و در صورت انجام به صورت مرتب می‌تواند نتایج دلخواه را برای شما به همراه داشته باشد.

همچنین بخوانید:  چگونه آشنایی را به ازدواج برسانیم؟ ازدواج با کسی که دوستش دارم
روش پنیمور؛ افزایش سایز آلت تناسلی

مشاهده نتایج روش پنیمور

معمولا در صورت انجام مرتب تمرینات پنیمور اولین تاثیرات را می‌توانید بعد از گذشت سه هفته الی یک ماه مشاهده کنید و در صورت ادامه تمرین‌ها به مدت تقریبی حداقل شش ماه می‌توانید شاهد تغییرات دلخواه و رضایت ۹۰ درصدی از روش درمانی خود باشید. این روش در صورت همراه شدن با یک رژیم غذایی مناسب، ورزش مرتب و انجام نکاتی مانند ترک سیگار، عدم استفاده از لباس‌های زیر چسبان و تنگ می‌تواند تاثیرات خود را به صورت بالقوه نیز بگذارد.

راهکار‌های افزایش تاثیرگذاری روش پنیمور

جهت افزایش میزان تاثیرگذاری این روش، باید توجه داشته باشید که تمرینات باید به صورت مرتب و حداقل به مدت ۵ روز در هفته تکرار شوند و پس از یک وقفه و مدت زمان استراحت دو روزه مجددا از سر گرفته شوند.
برای انجام تمرینات باید صبر و حوصله به خرج دهید و تمرینات را به آرامی انجام دهید تا از آسیب زدن به بافت آلت جلوگیری شود.
تجربه احساس درد و یا بروز زخم روی آلت نشان دهنده عدم انجام تمرین‌ها با فشار نرمال است و در چنین حالتی ابتدا به خود استراحت داده تا زخم‌ها و درد برطرف شود و سپس با فشار کمتری تمرینات را از سر گیرید.

روش انجام تمرینات پنیمور

تمرینات پنیمور شامل موارد زیر است:

۱- استفاده از حوله گرم

در مرحله اول تمرینات را با یک حوله شروع کنید. یک حوله و یا یک پارچه انتخاب کرده و آن را گرم کنید سپس آن را دور آلت تناسلی پیچیده و به مدت یک دقیقه نگه دارید. همچنین می‌توانید به جای این کار در حمام آلت تناسلی خود را به مدت ۳۰ ثانیه زیر آب گرم قرار دهید. این کار به این جهت انجام می‌شود تا با افزایش دما در ناحیه آلت، خون رسانی به بافت‌های آن زیاد شده و هم چنین خاصیت الاستیسه پیدا کند. این موارد به تاثیرگذاری بیشتر سایر مراحل روش پنیمور کمک می‌کند.

۲- تمرینات کششی

پس از گرم کردن بافت‌ها می‌توانید تمرینات کششی را شروع کنید. این تمرینات به افزایش طول آلت تناسلی کمک می‌کنند. برای انجام تمرینات کششی بایستی سر آلت را با انگشتان خود گرفته و سپس به سمت جلو بکشید. دقت کنید که باید این کار را به آرامی انجام دهید به گونه‌ای که خون رسانی به بافت آلت را مختل نکنید و دردی نیز بر آلت وارد نشود. بعد از کشیدن رو به جلو آلت،  آن را به مدت یک دقیقه در همان حالت نگه داشته و سپس به آرامی رها کنید. حدود ده ثانیه به خود استراحت دهید و مجددا شروع کنید. این تمرینات را در ست‌های ۱۵ الی ۲۰ تایی تکرار کنید.

3- تمرینات حجم دهی

تمرینات بعدی در روش پنیمور برای بزرگ کردن آلت تناسلی، انجام تمرینات حجم دهی است. بعد از اتمام تمرینات کششی می‌توانید تمریناتی برای افزایش حجم و رشد آلت تناسلی انجام دهید. این تمرینات با افزایش میزان گردش خون به بافت‌های آلت تناسلی باعث اکسیژن رسانی بیشتر به بافت‌ها و رسیدن مواد غذایی بیشتر به سلول‌های دستگاه تناسلی می‌شود. برای انجام تمرینات افزایش حجم باید آلت را به سمت جلو بکشید و با دست دیگر ۱۵ الی ۳۰ ضربه به آن وارد کنید. دقت داشته باشید که ضربه‌ها به قسمت‌های حساس مانند بیضه‌ها برخورد نکند.
روش پنیمور؛ افزایش سایز آلت تناسلی

4- استعمال مواد لیز کننده

در این مرحله مقداری ماده لیز کننده یا لوبریکنت روی آلت پخش کنید و آن را ماساژ دهید.

5- تمرینات جلکینگ

تمرینات جلکینگ در حالت ۴۰ درصدی نعوذ باعث افزایش طول می‌شوند و در زمانی که آلت در حدود بیش از ۷۰ درصد نعوذ باشد باعث افزایش حجم می‌شوند. یکی از ساده‌ترین روش‌های انجام تمرینات جلکینگ این است که با شصت و انگشت اشاره دست خود حلقه‌ای درست کرده و آلت را از انتها به سمت جلو ماساژ دهید. به یاد داشته باشید که نحوه حرکت حتما باید به سمت جلو باشد، با این کار با هدایت خون رسانی به سر آلت باعث افزایش رشد و حجم آن می‌شوید. در ضمن آلت نباید در حالت نعوذ کامل قرار گیرد چرا که ممکن است موجب انزال زودرس در نیمه تمرینات شود. اگر دچار نعوذ کامل شدید کمی صبر کنید تا آلت مجددا به حالت قبل برگردد و سپس تمرینات را از سر بگیرید. این تمرینات را در هفته اول شروع تمرینات به مدت ۲۰۰ الی ۳۰۰ بار، در هفته دوم ۳۰۰ الی ۵۰۰ بار و در هفته‌های بعدی با ماساژ‌های بیش از ۵۰۰ بار انجام دهید.

6- مرحله ریکاوری

پس از اتمام ست تمرینی خود با ماساژ دادن آلت به بازگشت آن به حالت استراحت کمک کنید. برای این کار می‌توانید حوله گرم را به مدت یک دقیقه دور آلت بپیچید و آلت را با آب گرم شسته و سپس خشک کنید.
نظر شما درباره بزرگ کردن آلت تناسلی به کمک روش پنیمور چیست؟ تجربه یا دیدگاه‌های خود را از طریق بخش «ارسال نظر» پایین همین مطلب با ما و سایر خوانندگان ستاره در میان بگذارید.

همچنین بخوانید:  جملات خطرناک که هیچگاه نباید به همسرتان بگویید!

علی اکبر

مجله سیراف از سال 96 فعالیت خود را آغاز کرده است،تمام تلاشم انتشار محتوای سالم و منحصر بفرد مورد نیاز کاربران با رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا