دانلود مستند «روایت رهبری» |فیلم | مجله سیراف
مستند
موضوعات داغ

دانلود مستند «روایت رهبری» |فیلم

قسمت اول مستند «روایت رهبری» که به وقایع مربوط به انتخاب حضرت آیت‌الله خامنه‌ای به‌عنوان رهبر جمهوری اسلامی ایران اشاره دارد از شبکه یک سیما پخش شد.

قسمت اول مستند «روایت رهبری»

به گزارش حوزه امام و رهبری گروه سیاسی خبرگزاری آنا، قسمت اول مستند جالب و زیبای «روایت رهبری» که به روایتی از وقایع مربوط به انتخاب حضرت آیت‌الله خامنه‌ای به‌عنوان رهبر جمهوری اسلامی ایران اشاره دارد، دیروز (یکم اسفند) از شبکه یک سیما پخش شد که در ادامه می‌توانید قسمت اول این مستند را به‌طور کامل مشاهده کنید.

دانلود با کیفیت 480p

قسمت دوم مستند «روایت رهبری»

قسمت دوم مستند «روایت رهبری» که به وقایع مربوط به انتخاب حضرت آیت‌الله خامنه‌ای به‌عنوان رهبر جمهوری اسلامی ایران اشاره دارد از شبکه یک سیما پخش شد.

به گزارش حوزه امام و رهبری گروه سیاسی خبرگزاری آنا، قسمت دوم مستند جالب و زیبای «روایت رهبری» که به روایتی از وقایع مربوط به انتخاب حضرت آیت‌الله خامنه‌ای به‌ عنوان رهبر جمهوری اسلامی ایران اشاره دارد، امروز (دوم اسفند) از شبکه یک سیما پخش شد که می‌توانید قسمت دوم این مستند را به‌طور کامل مشاهده کنید.

دانلود با کیفیت 480p

قسمت سوم مستند «روایت رهبری»

قسمت سوم مستند «روایت رهبری» که به وقایع مربوط به انتخاب حضرت آیت‌الله خامنه‌ای به‌عنوان رهبر جمهوری اسلامی ایران اشاره دارد از شبکه یک سیما پخش شد.

به گزارش حوزه امام و رهبری گروه سیاسی خبرگزاری آنا، قسمت سوم مستند جالب و زیبای «روایت رهبری» که به روایتی از وقایع مربوط به انتخاب حضرت آیت‌الله خامنه‌ای به‌عنوان رهبر جمهوری اسلامی ایران اشاره دارد، دیروز (سوم اسفند) از شبکه یک سیما پخش شد که می‌توانید قسمت سوم این مستند را در ادامه به‌طور کامل مشاهده کنید.

دانلود با کیفیت 240p

علی اکبر

سیراف بعنوان مجله خبری و تفریحی فارسی زبانان از سال 96 فعالیت خود را آغاز کرده است، تمام تلاشم انتشار محتوای سالم و منحصر بفرد مورد نیاز کاربران ایرانی با رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا