دکتر سلام

«دوازدهمین جشنواره آموزشی شهیدمطهری» ۱۰ تا ۱۲ اردیبهشت ماه برگزار می‌شود

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، امسال همزمان با بیستمین همایش آموزش علوم پزشکی، دوازدهمین جشنواره آموزشی شهید مطهری از دهم تا دوازدهم اردیبهشت ماه در مرکز بین­‌المللی همایش­‌های رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار خواهد شد.

دوازدهمین جشنواره آموزشی شهید مطهری در دو بخش دانشگاهی و کشوری شامل ارسال فراخوان در اسرع وقت به واحد‌های مرتبط دانشگاه، دریافت و طبقه بندی فرآیند‌های ارسالی توسط اعضای هیأت علمی، داوری و انتخاب فرآیند‌های برتر دانشگاهی و غیره است.

گفتنی است، هر دانشگاه یا دانشکده مجاز است فقط یک فرآیند برتر را در هر یک از حیطه­‌های شش گانه تدوین و بازنگری برنامه­‌های آموزشی، یاددهی و یادگیری، ارزشیابی آموزشی (دانشجو، هیأت علمی و برنامه)، مدیریت و رهبری آموزشی، یادگیری الکترونیکی و طراحی و تولید محصولات آموزشی برای بررسی و رقابت به بخش جشنواره کشوری معرفی کند.

«دوازدهمین جشنواره آموزشی شهیدمطهری» ۱۰ تا ۱۲ اردیبهشت ماه برگزار می‌شود

لینک خبر

به شما دوستان عزیز و همراه سایت مجله سیراف، پیشنهاد میکنیم همچنین ببینید  دور بعدی نشست صلح افغانستان در پکن برگزار می‌شود
برروی تصویر کلیک کنید تا اپلیکیشن برای شما دانلود شود
نمایش بیشتر

علی اکبر

سیراف بعنوان مجله خبری و تفریحی از سال 96 فعالیت خود را شروع کرده است، تمام تلاشم انتشار محتوای سالم و منحصر بفرد مورد نیاز کاربران ایرانی با رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد، هرگونه کپی نیاز به اجازه کتبی از سایت مجله سیراف می باشد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن