اخبار سینما

فیلمبرداری «رویای سهراب» در کاشان ادامه دارد

سینماپرس: سکانس های باقی مانده فیلم سینمایی «رویای سهراب» این روزها در شهر کاشان ضبط می شود.

به گزارش سینماپرس، علی قوی تن کارگردان «رویای سهراب» که به تازگی فیلمبرداری سکانس های باقی مانده آن آغاز شده است در گفتگو با خبرنگار صبا درباره آخرین وضعیت این فیلم سینمایی عنوان کرد: سکانس هایی از فیلم مربوط به فصل بهار بود ولی چون ما به دلایلی سال گذشته در فصل تابستان فیلمبرداری «رویای سهراب» را آغاز کرده بودیم تصمیم گرفتیم فصل بهار را با جلوه های ویژه بصری بسازیم ولی درنهایت به این نتیجه رسیدیم این موضوع طراوت و واقعی بودن تصویرها را از بین می برد.

وی ادامه داد: برای همین امسال بهار و در اردیبهشت ماه بقیه صحنه ها را فیمبرداری می کنیم.  

این کارگردان تصریح کرد: با همراهی خوب بازیگران در یکی از روستاهای کاشان نزدیک روستای ابیانه کار را شروع کردیم و بعضی از سکانس ها نیز در خود شهر کاشان فیلمبرداری شد.

قوی تن با اشاره به اینکه تصویربرداری سکانس های باقی مانده فیلم ادامه دارد، توضیح داد: بخشی از سکانس های باقی مانده پایانی در مناطق مختلف شهر کاشان پراکندگی دارد.  

کارگردان «رویای سهراب» در پایان گفت: نقش آفرینی بهاره کیان افشار و مهدی سلطانی در سکانس های باقی مانده به پایان رسیده و بازی من در نقش سهراب سپهری و تعداد دیگری از بازیگران در سکانس های پایانی باقی مانده است.

لینک خبر

به شما دوستان عزیز و همراه سایت مجله سیراف، پیشنهاد میکنیم همچنین ببینید  اجرا با پیانو علیرضا طلیسچی (فیلم)
برروی تصویر کلیک کنید تا اپلیکیشن برای شما دانلود شود
نمایش بیشتر

علی اکبر

سیراف بعنوان مجله خبری و تفریحی از سال 96 فعالیت خود را شروع کرده است، تمام تلاشم انتشار محتوای سالم و منحصر بفرد مورد نیاز کاربران ایرانی با رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد، هرگونه کپی نیاز به اجازه کتبی از سایت مجله سیراف می باشد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن