کلیپ هاویدیو ها

نقشه عجیب زن آمریکایی برای انتقام از شوهرش (فیلم)

یک زن آمریکایی که از ترس شوهرش از مار باخبر بود تصمیم گرفت به شکلی جالب از او انتقام بگیرد. این زن اهل "اوهایو" تصمیم گرفت با قرار دادن یک مار مصنوعی در صندوق پست از همسرش انتقام بگیرد.

مجله سیراف| سرویس اخبار – مرد بیچاره حین باز کردن درب صندوق پست ناگهان با صحنه‌ای وحشتناک روبرو شد. ویدئویی که توسط دوربین مدار بسته تهیه شده است واکنش این مرد با دیدن مار در داخل صندوق پست را به تصویر می‌کشد.

در این ویدئو مشاهده می‌شود که این مرد پس از باز کردن درب صندوق ناگهان دچار ترس و وحشت شده و فریاد می‌کشد. شدت ترس این مرد آنچنان بود که بدون اراده به روی زمین می‌افتد. لحظاتی بعد این مرد درب صندوق را باز کرده و پس از آنکه متوجه می‌شود مار قادر به حرکت نیست به ماجرا پی می‌برد.

بنا به گفته همسر این مرد او انتظار چنین واکنشی از شوهرش را داشت، چون می‌دانست که او از مار بسیار وحشت دارد. این زن که هویتش مشخص نشده در این باره گفت: ” من و شوهرم همیشه با هم شوخی می‌کنیم و از این شوخی‌ها فیلم تهیه می‌کنیم. من می‌دانستم شوهرم فوبیای مار (ترس از مار) دارد و این بار با طرح این نقشه از او انتقام گرفتم. “

گفتنی است؛ ترفند این زن آمریکایی برای انتقام جویی از همسرش با کمک یک مار مصنوعی در حالی خبرساز می شود که چندی پیش یک مرد آمریکایی هنگام مراجعه به درب خانه دوستش توسط یک مار واقعی مورد حمله قرار گرفته بود. این مرد در حالی که با فشار دادن زنگ درب منتظر ورود به داخل خانه دوستش بود ناگهان توسط یک مار از ناحیه صورت مورد حمله قرار گرفت.

منبع: آخرین خبر

 

0/5 (0 نظر)
همچنین بخوانید:  دانلود فیلم مسابقه فوتبال ایران و ویتنام در جام ملت های آسیا 2019
برروی تصویر کلیک کنید تا اپلیکیشن برای شما دانلود شود

علی اکبر

سیراف بعنوان مجله خبری و تفریحی فارسی زبانان از سال 96 فعالیت خود را آغاز کرده است، تمام تلاشم انتشار محتوای سالم و منحصر بفرد مورد نیاز کاربران ایرانی با رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن