توجه : برخی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط شماره موجود در بخش تماس با ما به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود.
تازه های روانشناسیروانشناسی زنانزناشوییمهارت های زندگی

بهترین پوزیشن برای اولین دخول و داشتن شبی رویایی!

بهترین پوزیشن برای اولین دخول، با توجه به روحیات زوجین و شرایط بدنی آن‌ها انتخاب می‌شود. پوزیشنی که در نظر می‌گیرید، باید آرامش کافی را برای اولین رابطه به همراه داشته باشد.

مجله سیراف| سرویس زناشویی – اگر در شرف ازدواج هستید ممکن است این سوال برایتان پیش آمده باشد که بهترین پوزیشن برای اولین دخول چیست؟ با توجه به این که استرس و اضطراب در رابطه اول برای خانم‌ها بیشتر است باید حتما معاشقه قبل از رابطه جنسی به طور کامل انجام شود.

پس از معاشقه و با آماده شدن زوجین، رابطه می‌تواند به آرامی و به دور از هرگونه تنش و اضطرابی با یکی از بهترین حالات جنسی در رابطه زناشویی پیش برود. پوزیشن مناسب در اولین رابطه جنسی درد را کمتر می‌کند و آرامش خاطر زوجین را بیشتر خواهد کرد. در این مطلب برخی از نمونه‌های بهترین پوزیشن برای اولین دخول معرفی شده‌اند. 

انتخاب بهترین پوزیشن برای اولین دخول

هنگام انتخاب بهترین پوزیشن برای اولین دخول، ابتدا باید به این موضوع توجه داشته باشید که بدن زوجین در این حالت تا چه اندازه در آرامش است. همچنین باید این نکته را مد نظر قرار دهید که با این پوزیشن، هر دو طرف از رابطه لذت برابر می‌برند یا این که لذت جنسی برای یکی از زوجین بیشتر است.
با بررسی این موارد می‌توانید از بین پوزیشن‌های موجود، یک پوزیشن مناسب را برای اولین رابطه جنسی انتخاب کنید.

۱. پوزیشن مرد رو و زن زیر

این پوزیشن که هنوز هم در بسیاری از مواقع به عنوان بهترین پوزیشن برای اولین دخول شناخته می‌شود، یک پوزیشن متداول برای برقراری رابطه جنسی است. در این پوزیشن زن باید روی زمین بخوابد. سپس مرد باید دست‌هایش را روی زمین قرار دهد و روی زن قرار بگیرد.
با توجه به این که پوزیشن مرد رو و زن زیر احساس راحتی بیشتری برای زن به همراه دارد، این امکان برای زوجین وجود دارد که رابطه جنسی طولانی‌تری را تجربه کنند. همچنین با توجه به این که بدن زن در آرامش کامل به سر می‌برد، تجربه اولین رابطه جنسی با درد کمتری برای وی همراه خواهد بود.
پوزیشن مرد رو و زن زیر

۲. پوزیشن خوابیده به پهلو

یکی دیگر از بهترین پوزیشن هایی که زوجین جوان می‌توانند برای اولین رابطه خود انتخاب کنند، برقراری رابطه از پهلو می‌باشد. در این حال زن به سمت پهلو دراز می‌کشد و مرد پشت او می‌خوابد. با توجه به این که لمس بدنی کامل در این رابطه صورت می‌پذیرد، تحریک زوجین بیشتر از سایر پوزیشن ها خواهد بود و این گزینه را می‌توان به عنوان بهترین پوزیشن برای اولین دخول در نظر گرفت. در این حالت مرد و زن به سمت پهلو دراز کشیده‌اند و همین موضوع سبب می‌شود که مرد به راحتی بتواند سینه یا اندام جنسی زن را برای تحریک بیشتر وی لمس کند.

۳. پوزیشن خوابیده به پشت

برخی از افراد با نگاه کردن به صورت طرف مقابل در اولین رابطه دچار استرس و اضطراب بیشتری می‌شوند. همین موضوع سبب می‌شود که رابطه جنسی به خوبی صورت نپذیرد. برای این افراد بهترین پوزیشن برای اولین دخول، پوزیشنی است که در آن زن به سمت پشت دراز کشیده. در این پوزیشن باید زن به صورت کامل به پشت بخوابد و یک بالش زیر سرش بگذارد. استفاده از یک بالش زیر شکم می‌تواند به بهبود رابطه کمک کند. مرد کنترل رابطه جنسی را در این پوزیشن بر عهده دارد.
پوزیشن خوابیده به پشت

۴. پوزیشن گره عشق

پوزیشن گره عشق بی‌شک می‌تواند بهترین پوزیشن برای اولین دخول باشد. در این پوزیشن زوجین به صورت نیمه ایستاده قرار می‌گیرند. مرد مانند ستونی محکم مقابل زن می‌ایستد و زن مانند یک پیچک به دور آن می‌پیچد. با توجه به این که این پوزیشن خاص است و رابطه نزدیکی بین زوجین در این زمان وجود دارد، رابطه جنسی با شور و لذت بیشتری برای زوج‌ها همراه خواهد بود.
در پوزیشن گره عشق، صورت زوجین مقابل هم قرار می‌گیرد و می‌توانند بوسیدن و معاشقه را برای هیجان انگیزتر کردن رابطه داشته باشند.
پوزیشن گره عشق

۵. پوزیشن قرار گرفتن مقابل هم

بهترین پوزیشن برای اولین دخول همیشه باید از بین گزینه‌هایی انتخاب شود که زوج‌ها بتوانند حین رابطه چهره هم را به خوبی مشاهده کنند. این موضوع سبب می‌شود که احساس لذت یا درد که طرف مقابل دارد را بهتر حس کرده و رابطه کنترل شده تری داشته باشند.
پوزیشن قرار گرفتن روبروی یکدیگر، این امکان را برای زوج‌ها فراهم می‌کند که بدون این که وزن یکدیگر را حین رابطه تحمل کنند بتوانند یک رابطه جنسی آرام و سرشار از لذت را تجربه نمایند. در این پوزیشن زوج‌ها می‌توانند به راحتی یکدیگر را نوازش کنند و ببوسند. همین موضوع سبب می‌شود که اولین رابطه به آرامی و به دور از استرس انجام شود.
پوزیشن قرار گرفتن مقابل هم

۶. پوزیشن نیمه نشسته

این پوزیشن شباهت زیادی با پوزیشن قبلی دارد. هنگام انتخاب بهترین پوزیشن برای اولین دخول بیشترین توجه به سمت زن معطوف است. در صورتی که مرد هم باید به عنوان شریک جنسی از این رابطه لذت ببرد.
برای این که هم رابطه جنسی راحت‌تر باشد و هم زن و مرد به اندازه کافی لذت رابطه را تجربه کنند، یکی از بهترین انتخاب‌ها پوزیشن نیمه نشسته است.
در این حالت مرد به صورت نشسته قرار می‌گیرد و پاهایش را باز می‌کند. زن نیز به حالت نیمه نشسته باید میان پاهای مرد قرار بگیرد. برای این که رابطه جنسی نیمه نشسته لذت بیشتری داشته باشد، باید به معاشقه و پیش نوازی و همچنین تحریک جنسی حین رابطه توجه داشته باشید.|
پوزیشن نیمه نشسته

۷. پوزیشن قرار گرفتن زن روی مرد

بهترین پوزیشن برای اولین دخول می‌تواند به نحوی باشد که زن روی مرد قرار بگیرد. در این پوزیشن زن تسلط بیشتری روی رابطه دارد و برای کاهش درد می‌تواند رابطه را به طور کامل تحت کنترل داشته باشد.
در این حالت مرد باید به طور کامل روی زمین قرار بگیرد و دست‌هایش را دو طرف بدنش قرار دهد. این پوزیشن انتخاب مناسبی برای زوج‌های جوان است؛ زیرا احساس لذت بیشتری در این رابطه وجود خواهد داشت و زوجین از اولین رابطه خود همیشه به عنوان رابطه‌ای سرشار از ترس و اضطراب یاد نخواهند کرد.
پوزیشن قرار گرفتن زن روی مرد

نکاتی برای کاهش درد اولین رابطه جنسی

پس از انتخاب بهترین پوزیشن برای اولین دخول، باید درباره این که چگونه می‌توان درد را حین رابطه جنسی اول کاهش داد اطلاعات مناسبی به دست بیاورید. در ادامه درباره روش‌هایی که به زوجین کمک می‌کند تا رابطه جنسی لذت‌بخش و بدون دردی را تجربه کنند سخن خواهیم گفت.

۱. با همسرتان صحبت کنید

برخی از زوج‌ها تصور می‌کنند که رابطه جنسی باید در سکوت کامل انجام شود و به هیچ عنوان نباید احساسات یا ناراحتی‌های خود را نشان دهند. در صورتی که صحبت کردن حین رابطه به بالا بردن کیفیت آن کمک شایانی می‌کند. در صورتی که عمل خاصی سبب تحریک شما می‌شود یا احساس درد دارید، حتما این موضوع را با طرف مقابلتان در میان بگذارید تا بتوانید رابطه‌ای لذت بخش و آرام را تجربه کنید.


درباره رابطه جنسی با همسرتان صحبت کنید

۲. تحریک شدن قبل از رابطه

یکی از مهم‌ترین مواردی که زوجین برای اولین رابطه زناشویی باید به آن توجه داشته باشند، معاشقه قبل از نزدیکی است. معاشقه به زوج‌ها کمک می‌کند تا آشنایی بیشتری با بدن و احساس یکدیگر پیدا کنند و دخول با درد و خونریزی کمتر انجام شود.
با توجه به این که اولین رابطه جنسی برای خانم‌ها با ترس و دلهره همراه است، زوج باید آداب معاشقه و آماده کردن همسرش را برای یک رابطه لذت بخش بداند. دانستن این موضوع که زن بیشتر با لمس چه نواحی تحریک می‌شود و چگونه به لذت جنسی می‌رسد، به مرد کمک می‌کند تا یک رابطه مدیریت شده و هیجان انگیز با همسرش داشته باشد.


۳. پوزیشن های مختلف را امتحان کنید

در صورتی که حین رابطه جنسی احساس ناراحتی یا درد دارید، بهتر است پوزیشنی که انتخاب کرده‌اید را تغییر دهید. امتحان کردن پوزیشن های مختلف، به زوجین این امکان را می‌دهد که بهترین پوزیشن برای اولین دخول یا پوزیشن بدون درد را برای رابطه پیدا کنند و اولین رابطه جنسی را در کمال آرامش تجربه نمایند.


۴. واقع بین باشید

برخی از خانم‌های جوان برای اولین شبی که در آن رابطه جنسی دارند برنامه‌های خاصی در نظر می‌گیرند. درست است که این شب برای هر دختر جوانی یک شب خاطره انگیز و فراموش نشدنی است، اما بهتر است برای این رابطه واقع بین باشید و مطابق روحیات و حالت بدنی که دارید تصمیم بگیرید. زمانی که حس کردید آمادگی لازم را برای رابطه دارید اقدام کنید. اگر استرس و اضطراب بی‌اندازه شما را آزار می‌دهد، حتماً به پزشک مراجعه کرده و از وی کمک بگیرید.
واقع بینی برای اولین رابطه جنسی

۵. مکان مناسبی را در نظر بگیرید

انتخاب محیط مناسب برای رابطه جنسی، به شما این امکان را می‌دهد که بهترین پوزیشن برای اولین دخول را پس از امتحان کردن روش‌های مختلف پیدا کنید. محیطی که انتخاب می‌کنید باید حاوی یک تخت باشد و نورپردازی و تهویه مناسبی داشته باشد. همچنین محیط باید زیبا باشد تا آرامش لازم را به زوجین القا کند.

۶. از روان کننده‌ها استفاده کنید

استفاده از ژل لوبریکانت و سایر روان کننده‌ها به کاهش درد در اولین رابطه جنسی کمک می‌کند. این ژل‌ها واژن را لغزنده می‌کنند و با وجود انتخاب بهترین پوزیشن برای اولین دخول، رابطه جنسی راحت‌تر انجام می‌شود.
جمع بندی
انتخاب بهترین پوزیشن برای اولین دخول به زوج‌ها این امکان را می‌دهد که رابطه‌ای بدون استرس و درد را تجربه کنند. برای پیدا کردن بهترین پوزیشن، کافی است چند پوزیشن مختلف را امتحان نمایید تا بتوانید بهترین موقعیت را با توجه به شرایط بدنی که دارید پیدا کنید. علاوه بر انتخاب پوزیشن برای اولین رابطه، باید مکان مناسبی را برای این کار انتخاب کنید و زمانی که آمادگی کامل برای برقراری رابطه دارید، این کار را انجام دهید.
به شما پیشنهاد می‌کنیم درباره بهترین پوزیشن های رابطه جنسی در دوران بارداری نیز اطلاعات کسب کنید تا در این دوران نیز بتوانید رابطه جنسی بدون دغدغه و استرسی را تجربه نمایید.
شما چه پوزیشن هایی را برای اولین رابطه جنسی مناسب می‌دانید؟ نظرات و پیشنهادات خود را با تیم ستاره و مخاطبین ما در میان بگذارید.
برگرفته از: flo.health و cosmopolitan و askmen

علی اکبر

مجله سیراف از سال 96 فعالیت خود را آغاز کرده است،تمام تلاشم انتشار محتوای سالم و منحصر بفرد مورد نیاز کاربران با رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد. 09900995320

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا