مطالب پر بازدیدمطالب جالب و خواندنی

رابطه زناشویی و زندگی عجیب این مرد با دو همسر جوان در یک خانه

مردی که دو زن جوان دارد و همه ی آنها با خوشی و بدون هیچ مشکلی به زندگی شان در خانه ادامه میدهند و کاملا راضی هستند.

صبا هاست
رابطه زناشویی و زندگی عجیب این مرد با دو همسر جوان در یک خانه

 این دو زن در کنار هم به خوشی و شادی زندگی می‌کنند باورش شاید برای همه ی عجیب باشد اما واقعیت دارد ! به گزارش پارس ناز دو زن که هووی هم هستند با شوهرشان دریک خانه عاشقانه زندگی می‌کنند و با هم مشکلی ندارند.این در حالیست که همسر اول مرد فوت کرده است و قبل از فوتش با دو هووی دیگرش در همین خانه ساکن بود.

 

هيچ زني حاضر به زندگي در خانه و يا حتي شهر محل زندگي هووي خود نيست اما مرد دو زنه جوان با 2 همسر جوان و 9 فرزندش به خوبي در يک خانه زندگي مي کنند، مطمئنا دو زن او عجيب ترين هووهاي دنيا هستند.

title%

زندگي رومانتيک مرد جوان با 2 همسرش در يک خانه

 

زندگي مرداني که صاحب چند همسر هستند مشکلاتي دارد که به عقيده ی برخي حل نشدني است چرا که جنگ هووها هميشه بوده و هست پس تا زماني که هووي وجود داشته باشد مرد خانه رنگ آرامش بخود نخواهد ديد اما هميشه اين طور نيست و گاها استثنا هم وجوددارد و اين در مورد زندگي مرد جوان تايلندي ثابت شده است ، مردي که 3 زن داشته و زندگي رويايي مشترک خودرا ادامه مي داد.

title%

داستان اين زندگي مشترک عجيب زماين آغاز شد که “واريسيا” 32 ساله عکسي از خودش درکنار همسر و هووي خود در فضاي مجازي منتشر کرد ، تصويري که براي همه ی سوال برانگيز بود ؛ چطور دو هوو مي توانند اينقدر با هم صميمي باشند و زندگي خوبي بسازند ؟ برخي مي گفتند که آنها شايد خواهر هستند براي همين مي توانند زندگي با همسر مشترک را تحمل کنند اما اين ماجرا صحت نداشت و اين دو هوو هيچ نسبتي با هم نداشتند.

title%

تريو شوهر اين دو زن که زن سوم خود رابه تازگي از دست داده است با سياست خود توانسته رضايت هردو همسرش را جلب کند و جوري رفتار کرده است که آنها به راحتي کنار هم زندگي مي کنند.

 

حاصل ازدواج های او 9 فرزند است که بدون توجه به متفاوت بودن مادرانشان مثل خواهر و برادرهاي واقعي کنار هم زندگي مي کنند. واقعی بودن زندگي کاملا در آرامش اين مرد دو زنه با حضور آنها در يک برنامه تلويزيوني ثابت شد.

برروی تصویر کلیک کنید تا اپلیکیشن برای شما دانلود شود
نمایش بیشتر

علی اکبر

سیراف بعنوان مجله خبری و تفریحی از سال 96 فعالیت خود را آغاز کرده است، تمام تلاشم انتشار محتوای سالم و منحصر بفرد مورد نیاز کاربران ایرانی با رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد،

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن