توجه : برخی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط شماره موجود در بخش تماس با ما به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود.
پوشاک بانوانتازه های دنیای مد

بهترین رنگ لباس برای تابستان کدام است؟ معرفی رنگ های تابستانی

همانطور که می دانید هر فصلی رنگ های خاص خود را دارد. رنگ های تیره مناسب فصول سرد سال و رنگ های روشن نیز مناسب فصول گرم هستند. اگر بخواهیم به پوشیدن لباس در فصل تابستان بپردازیم، بهترین رنگ لباس برای تابستان رنگ های روشن هستند. لباس های رنگ روشن، گرما را به خود جذب نکرده و شما را در این فصل گرم، خنک تر نگه خواهند داشت. در ادامه این مقاله با بهترین رنگ لباس برای تابستان آشنا خواهید شد.

بهترین رنگ لباس برای تابستان

آبی کمرنگ

استایل تابستانی با رنگ آبییک استایل به رنگ آبی کمرنگ برای تابستان بسیار مناسب خواهد بود. پیشنهاد می کنیم که یک پیراهن گشاد آبی آسمانی تهیه کرده و به عنوان یک استایل کاملا کاربردی در تابستان روی آن حساب کنید.


زرد

استایل تابستانی با رنگ زردرنگ زرد هم جزو بهترین رنگ های لباس برای تابستان است. رنگ زرد به راحتی قابل ترکیب و ست کردن با رنگ های دیگر است؛ از این رو می توانید همیشه روی آن حساب کنید.


قرمز

استایل تابستانی با رنگ قرمز و آبیجذابیت رنگ قرمز را به هیچ عنوان نمی توان انکار کرد. رنگ قرمز یک رنگ برجسته و جسورانه است و پوشیدن آن نوعی اعتماد به نفس به فرد می دهد. اگر علاقه ای به داشتن یک استایل قرمز برای سر تا پایتان ندارید، می توانید رنگ قرمز را با یک رنگ تابستانی دیگر ترکیب کنید.


سفید

استایل تابستانی با رنگ سفیداگر به دنبال یک انتخاب ساده و درست برای تابستان هستید، رنگ سفید را انتخاب کنید. رنگ سفید خنک ترین رنگی است که می توان در این فصل گرم پوشید. هم می توانید یک استایل سر تا پا سفید داشته باشید و هم در یکی از آیتم هایتان از رنگ سفید استفاده کنید.


صورتی کمرنگ

صورتی کم رنگ، بهترین رنگ لباس برای تابستانصورتی کمرنگ یک گزینه ملیح، زیبا و در عین حال خاص و جذاب است. اگر می خواهید استایل تابستانی تان را از تک رنگی و سادگی خارج کنید، یکی دیگر از رنگ های تابستان را با صورتی ترکیب کنید.


جین

استایل تابستانی با رنگ سفید و شلوار جیناگر از طرفداران جین هستید، می توانید آن را در تابستان نیز بپوشید. برای داشتن یک ترکیب جذاب، شلوار جین تان را با یک بلوز به رنگ های تابستان ست کنید. همچنین از جین های رنگ روشن و شلوار جین های پاره استفاده کنید.


لیمویی

استایل تابستانی با رنگ لیموییلیمویی هم یک رنگ ملیح و با نمک است. اگر دوست داشته باشید می توانید یک استایل سر تا پا با این رنگ تابستانی داشته باشید؛ در غیر این صورت می توانید لیمویی را با دیگر رنگ ها ست کنید.


سرخابی

استایل تابستانی با رنگ سرخابیرنگ سرخابی از دیگر گزینه هایی است که می توانید برای تابستان انتخاب کنید. اگر می خواهید کمی از تندی این رنگ بکاهید، آن را با یک رنگ خنثی مثل سفید همراه کنید.

 

rimoj.com

 

علی اکبر

مجله سیراف از سال 96 فعالیت خود را آغاز کرده است،تمام تلاشم انتشار محتوای سالم و منحصر بفرد مورد نیاز کاربران با رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد. 09900995320

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا