توجه : برخی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط شماره موجود در بخش تماس با ما به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود.
تازه های روانشناسیراز های موفقیتزناشویی

بهترین پوزیشن تحریک نقطه جی کدام است؟

معمولا پوزیشن تحریک نقطه جی، پوزیشنی تعریف می‌شود که زن در آن موقعیت، بیشترین احساس لذت را داشته باشد. چند روش برای ایجاد این حالت وجود دارد؛ مانند داگی استایل.

مجله سیراف| سرویس سلامتنقطه جی درون واژن زنان قرار دارد و یکی از مهم‌ترین مسئولیت هایش ایجاد احساس بی‌نظیر ارگاسم در زنان است. امروزه زوج‌های جوان به دنبال یافتن تکنیک هایی برای ارگاسم هستند تا بتوانند کیفیت رابطه جنسی خود را افزایش دهند. برخلاف آنچه که تصور می‌شود، جای نقطه G در همه‌ی زنان دقیقا یکسان نیست. اما در هر صورت، زمانی که حساس‌ترین نقطه در واژن همسر خود را یافتید، وقت آن است که در پوزیشن تحریک نقطه‌ی جی قرار بگیرید. کدام پوزیشن؟ ما به شما می‌گوییم.

نقطه جی

نقطه جی معمولا به ناحیه‌ای به اندازه یک سکه (قطر تقریبا ۲ سانتی‌متری) اطلاق می‌شود. این ناحیه معمولا به فاصله ۵ تا ۷ سانتی‌متر از دهانه واژن، در داخل و روی دیواری جلویی آن قرار دارد. در صورتی که با دست آن را لمس کنید متوجه خواهید شد که بافتی تقریبا سخت‌تر از باقی نواحی دیواره واژن دارد.
در واقع نقطه‌ی جی، برای برخی زنان ایجاد لذت می‌کند و برای برخی دیگر هیچ احساسی ایجاد نمی‌کند. بعضی دیگر هم، با دستکاری نقطه‌ی جی، به ادرار کردن نیاز پیدا می‌کنند؛ بنابراین زمانی که این ناحیه را پیدا کردید، باید کشف کنید که تحریک آن چه احساسی برای شما ایجاد می‌کند؛ از همسر خود بخواهید به کمک انگشت نقطه جی شما را مالش دهد. (معمولا باید با ورود دو بند انگشت به داخل واژن، به نقطه جی دسترسی پیدا کنید.)
 پوزیشن تحریک نقطه جی
ممکن است در ابتدای تحریک نقطه جی، احساس کنید که نیاز دارید ادرار کنید. پس بهتر است از قبل مثانه خود را خالی کرده باشید. در این صورت با خیال راحت می‌توانید این احساس را نادیده بگیرید و بررسی کنید که آیا این نقطه می‌تواند به تجربه ارگاسم شما کمک کند یا خیر.
بعد از اینکه از وجود و تحریک‌پذیری نقطه جی در واژن خود مطمئن شدید، به همراه همسر خود پوزیشن‌های مناسب برای تحریک این ناحیه را امتحان کنید. برای تحریک نقطه جی، آلت تناسلی مرد باید به گونه‌ای قرار بگیرد که هنگام دخول با نقطه جی در تماس باشد و آن را تحریک کند. هچنین ایجاد فشار در ناحیه رویی واژن (استخوان لگن) می‌توان به تحریک واژن زن کمک کند.

پوزیشن تحریک نقطه جی

بر اساس موقعیت نقطه جی، سایز و شکل آلت تناسلی مرد، بهترین پوزیشن تحریک نقطه جی به گونه‌ای است که لگن زن رو به بالا قرار بگیرد. همچنین در صورتی که مرد از پشت دخول را انجام دهد، احتمال تحریک نقطه جی بیشتر خواهد بود. در ادامه تعدادی پوزیشن تحریک نقطه جی آورده شده‌است.

۱. داگی استایل

بهترین چیزی که در مورد این پوزیشن وجود دارد این است که شما می‌توانید زاویه دخول را تا حد زیادی تغییر دهید تا در نهایت تحریک بیشتری در نقطه جی صورت بگیرد. در این پوزیشن زن باید دستان خود را کشیده در مقابل خود دراز کند، یک حالت کمانی به بدن خود بدهد و زاویه‌ مناسب برای دخول را کنترل کند. این زاویه به قد مرد و شکل آلت تناسلی او نیز بستگی دارد ( اینکه آلت سر بالا باشد یا سر پایین). به هرحال، با آزمون و خطا می‌توانید بهترین زاویه را برای تحریک نقطه جی پیدا کنید.
بهترین پوزیشن تحریک نقطه جی و پیدا کردن نقطه جی
به دلیل عمق دخول در این پوزیشن، لازم است به دو نکته توجه کنید:
  • اگر مرد آلت تناسلی بزرگی دارد، به عمق دخول دقت کنید؛ چرا که ممکن است به دهانه رحم ضربه وارد شود.
  • اگر زن مدام در حال تغییر زاویه برای پیدا کردن حالت مطلوب باشد، ممکن است مرد زودتر از موعد به انزال برسد.

۲. دختر سوارکار

به این پوزیشن «دختر گاوچران معکوس» هم گفته می‌شود. در این حالت زن به صورت برعکس روی مرد می‌نشیند و دخول همراه با حرکت زن صورت می‌گیرد. این پوزیشن به دو صورت می‌تواند انجام شود:
  • زن روی پاشنه پا بنشیند؛ در حالی که دست‌ها را رو به عقب تکیه می‌دهد، به سمت بالا و پایین حرکت می‌کند.
  • زن زانوهای خود را روی زمین بگذارد؛ رو به جلو خم شود و خود را روی بدن مرد به عقب و جلو بکشد.

 

بهترین پوزیشن تحریک نقطه جی؛ دختر سوارکار

 

در این پوزیشن زنان بیش‌ترین کنترل را بر سرعت و حالت دخول خواهند داشت. مرد در این حالت می‌تواند با نگه داشتن دستان خود زیر باسن همسرش، کمی به او در انجام حرکات کمک کند. همچنین زن می‌تواند در این موقعیت ثابت بماند و مرد حرکات رفت و برگشتی را انجام دهد.

۳. مرد نشسته و زن خوابیده

یک پوزیشن مناسب حالتی است که در تصویر زیر می‌بیند. در این پوزیشن تحریک نقطه جی، به سادگی امکان‌پذیر است. مهم‌ترین چیزی که در این پوزیشن وجود دارد، پیدا کردن بهترین زاویه برای تحریک نقطه جی است. شما می‌توانید بسته به احساسی که در لحظه دارید زاویه را تغییر دهید.
در این حالت زن باید پا‌های خود را روی دوش مرد قرار دهد و مرد در حالی که کمی رو به عقب خم می‌شود، آلت تناسلی خود را رو به بالا نگاه حرکت دهد.
بهترین پوزیشن تحریک نقطه جی، مرد نشسته و زن خوابیده
در صورتی که شما، در ناحیه مفاصل دچار آسیب یا درد هستید، بهتر است به جای قرار دادن پا روی دوش مرد، پا‌ها را روی زمین قرار دهید، یک بالش زیر گودی کمر خود گذاشته و زاویه را تنظیم کنید.

سخن پایانی

با وجودی که امروزه روش‌ها و تکنیک‌های ارگاسم زیادی ارائه شده‌است، در روابط جنسی کمتر به آن‌ها توجه می‌شود. بنابراین امتحان کردن پوزیشن تحریک نقطه جی و رسیدن به اوج لذت جنسی می‌تواند به بهبود کیفیت روابط جنسی کمک شایانی کند. توجه کنید که تلاش برای پیدا کردن و تحریک نقطه جی، نباید باعث از دست دادن لحظات خوب در رابطه شما با همسرتان شود؛ بنابراین واقع بین باشید و از همراهی با همسر خود لذت ببرید. 

برگرفته از: lelo

علی اکبر

مجله سیراف از سال 96 فعالیت خود را آغاز کرده است،تمام تلاشم انتشار محتوای سالم و منحصر بفرد مورد نیاز کاربران با رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد. 09900995320

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا