توجه : برخی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط شماره موجود در بخش تماس با ما به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود.
دعا و طلسمدعاهامذهبی

تعبیر و تحلیل خواب گل سرخ از منابع مختلف

اگر به تازگی در خواب خود گل قرمز را مشاهده کرده اید و کنجکاو هستید و می خواهید بدانید تحلیل و تعبیرش چیست، در ادامه این پست از مطالب تعبیر خواب سایت سیراف به شما عزیزان تعبیر و تحلیل خواب گل سرخ از منابع مختلف را شرح می دهیم.

تعبیر و تحلیل خواب گل سرخ از منابع مختلف

2073783602730268 تعبیر خواب

تعبیر و تحلیل خواب گل سرخ از منابع مختلف,تعبیر خواب گل قرمز رز,تعبیر خواب گل قرمز رنگ,تعبیر خواب گل قرمز گرفتن,تعبیر خواب گل قرمز و سفید,تعبیر خواب گل قرمز و صورتی,تعبیر خواب گل قرمز مصنوعی,تعبیر خواب گل قرمز سفید,تعبیر خواب گل قرمز و زرد,تعبیر خواب گل قرمز در گلدان,تعبیر خواب گل قرمز و بنفش,تعبیر خواب گل قرمز خریدن,تعبیر خواب گل لاله قرمز,تعبیر خواب گل شمعدانی قرمز,تعبیر خواب گل رز قرمز طبیعی,تعبیر خواب گل شقایق قرمز,تعبیر خواب گل رز قرمز هدیه دادن

مطیعی تهرانی می‌گوید: از بهترین گل‌ها در خواب گل محمدی و گل رز هستند. (این دو نوع گل همواره با رنگ قرمز در ذهن ما تداعی می‌شوند.)

بيتون مى‌گويد:

  • ديدن گل سرخ بيانگر سعادت و خوشبختى است.
  • ديدن گل سرخ پژمرده در خواب، بيانگر مصيبت و بدبختى است.

معبرین غربی گویند:

  • دیدن گل قرمز در خواب نشان دهنده این است که شما چگونه به موضوعات بد یا اتفاقات خطرناک توجه می‌کنید.
  • شاید این رؤیا بازتابی از لذت بردن از رخ دادن وقایع ناگوار برای انسان‌های بد باشد.
  • مشاهده نابودی دشمنان، ذلت و بدبختی افراد پست همگی از نشانه‌های دیدن گل سرخ در خواب است.

مطیعی تهرانی در مورد دیدن گل در خواب به طور کلی بیان می‌کند که “دیدن گل به طور عام در خواب خوب است بخصوص این که فقط گل ببینیم و نوع آن را تشخیص ندهیم و شناسایی نکنیم” لازم به ذکر است که در مورد تعابیر گل بایستی به نکته زیر توجه کنیم.
معبران نوشته‌اند گلی که بر شاخه نباشد چون دوام و بقا ندارد و زود پژمرده و پرپر می‌شود شادی زودگذر و غم و اندوه است.
پس دیدن گل به شاخه و یا چیده شده از آن نیز در تفسیر خواب آن تأثیر گذار است.

لینک خبر

 

علی اکبر

مجله سیراف از سال 96 فعالیت خود را آغاز کرده است،تمام تلاشم انتشار محتوای سالم و منحصر بفرد مورد نیاز کاربران با رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد. 09900995320

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا