توجه : برخی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط شماره موجود در بخش تماس با ما به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود.
تکنولوژیدانستنی ها

تراپی؛ چطور از سایت‌های خارجی درآمد کسب کنیم؟

 با‌توجه‌به شرایط اقتصادی کشور و کاهش ارزش ریال، اکنون بهترین زمان برای کسب درآمد ازطریق ارائه‌ی خدمات به کشورهای دیگر است.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

با‌توجه‌به شرایط تحریمی کشور، خدمات اینترنتی در بین خدمات مختلف بهترین گزینه به‌حساب می‌آیند. با‌توجه‌به اینکه زیرساخت کسب درآمد اینترنتی از سایت‌های خارجی با پلتفرم‌های فریلنسری به‌وجود آمده، کافی است کمی دانش خود را بروز کنید و به‌راحتی با ابزارهای مدرن به درآمد مطلوب برسید. در این مطلب سعی می‌کنیم به‌صورت گام‌به‌گام شما را با کسب درآمد اینترنتی از سایت‌های خارجی آشنا کنیم.

اولین گام: انتخاب خدمات

مهم‌ترین نکته برای ارائه‌ی خدمات توجه به کیفیت است. با‌توجه‌به اینکه شما بازاری به بزرگی دنیا دارید، در انتخاب نوع خدمات و کیفیت ارائه‌ی خدمات بسیار دقت کنید. خدمات طراحی گرافیکی، طراحی سایت، برنامه‌نویسی، ساخت موشن و بسیاری دیگری از خدمات طرفداران پروپاقرصی دارند و به‌صورت دورکاری هم می‌توان آن‌ها را انجام داد. مزیت رقابتی ما دربرابر سایر کشورها قیمت ارزان‌تر انجام این خدمات است؛ اما توجه کنید ارائه‌ی خدمات باکیفیت، باعث رشد روزافزون شما می‌شود.

دومین گام: افتتاح حساب برای گردش مالی

پس از اینکه حرفه‌ی خود را انتخاب کردید، اکنون به ایجاد حساب برای گردش مالی نیاز دارید. با‌توجه‌به اینکه بانک‌های ایرانی تحریم هستند، استفاده از حساب‌های رایج و جهانی بهترین انتخاب است. پی پال یکی از حساب‌های رایج جهانی به‌حساب می‌آید که امکان گردش مالی را در بیشتر کشورها به‌وجود می‌آورد. پی پال شرکتی آمریکایی است که سامانه انتقال وجه الکترونیکی را به‌وجود آورده و در بسیاری از کشورها معتبر و قابل‌استفاده است.

شما می‌توانید با استفاده از پاسپورت خود برای افتتاح حساب پی پال در وب‌سایت تراپی اقدام کنید و به‌راحتی امکان گردش مالی بین‌المللی را برای خود به‌وجود آورید. مزیت افتتاح حساب پی پال با تراپی، هزینه‌ی ارزان‌تر درمقایسه‌با سایر سایت‌های مشابه و حساب وریفای و مطمئن به‌همراه vps رایگان است که امکان دورزدن تحریم‌ها را برایتان فراهم می‌کند. همچنین، کتابچه‌ی کاملی برای کار با حساب پی پال بعد از افتتاح حساب دراختیار فریلنسر ها و کاربران قرار می‌گیرد که نحوه‌ی استفاده از این حساب در آن موبه‌مو توضیح داده شده است. مطالعه و رعایت نکات این کتابچه ریسک لیمیت‌شدن حسابتان را تاحدزیادی کاهش می‌دهد.

داشتن حساب پی پال برای شما امکان خرید خدمات از سایت‌های معتبر را به‌وجود می‌آورد و همچنین، مانند صندوق سرمایه‌گذاری ارزی مطمئن است. پی پال یکی از سریع‌ترین و مطمئن‌ترین سرویس‌های انتقال پول به‌صورت الکترونیکی به‌حساب می‌آید که برای شما امکان خرید اشتراک‌های ماهانه و خدمات از سایت‌های معتبر را فراهم می‌کند.

تراپی

سومین گام: ارائه‌ی خدمات

کافی است کمی بر زبان انگلیسی مسلط باشید و جست‌وجو کنید. بسیاری از سایت‌های فریلنسری وجود دارند که برای شروع شما مناسب‌اند. اگر به زبان انگلیسی مسلط نیستید، از دوستانتان کمک بگیرید و تمام نکات و بندهای موردنیاز مشتری را با دقت مطالعه کنید. سعی کنید در کیفیت انجام کار بسیار دقت کنید تا رزومه و نمونه‌کارهای خوبی برایتان شود. بعد از مدتی که نمونه‌کارهایتان افزایش یافت و درآمد مناسبی داشتید، استفاده از سایت شخصی و شبکه‌های اجتماعی برای بازاریابی و افزایش درآمد، مناسب‌ترین استراتژی است.

نتیجه

کسب درآمد از سایت‌های خارجی یکی از بهترین راه‌های درآمدزایی به‌شمار می‌آید. فقط کافی است در یکی از زمینه‌های خدمات طراحی، برنامه‌نویسی و… موجود در سایت‌های فریلنسری متخصص شوید و پس‌از‌آن، با افتتاح حساب پی پال با استفاده از سایت‌هایی مانند خدمات ارزی تراپی خدمات خود را ارائه دهید و از درآمد خود لذت ببرید.

یادتان باشد هوشمندانه کارکردن بهتر از سخت کارکردن است. شما با استفاده از تخصص خود و وب‌سایت تراپی برای افتتاح حساب پی پال و نقدکردن درآمد ارزی پی پال، می‌توانید در حرفه‌ی خود پیشرفت کنید و در شرایط کنونی، زندگی راحت‌تری برای خود رقم بزنید.

لینک خبر

 

علی اکبر

مجله سیراف از سال 96 فعالیت خود را آغاز کرده است،تمام تلاشم انتشار محتوای سالم و منحصر بفرد مورد نیاز کاربران با رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد. 09900995320

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا