توجه : برخی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط شماره موجود در بخش تماس با ما به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود.
دعا و طلسمدعاهامذهبی

تعبیر خواب لاغر شدن و کم شدن وزن از منابع مختلف

در یکی دیگر از عناوین و مطالب تعبیر خواب سایت سیراف و با بررسی موضوع لاغر شدن در خواب به شما عزیزان تعبیر خواب لاغر شدن و کم شدن وزن از منابع مختلف را شرح می دهیم که می توانید توضیحات کامل آن را در ادامه این مطلب مطالعه فرمائید.

تعبیر خواب لاغر شدن و کم شدن وزن از منابع مختلف

0362378026736036 تعبیر خواب
تعبیر خواب لاغر شدن و کم شدن وزن از منابع مختلف

تعبیر خواب لاغر شدن و کم شدن وزن از منابع مختلف,تعبیر خواب لاغر شدن,تعبیر خواب لاغر شدن پا,تعبیر خواب لاغر شدن همسر,تعبیر خواب لاغر شدن بازو,تعبیر خواب لاغر شدن مرد,تعبیر خواب لاغر شدن پاها,تعبیر خواب لاغری امام صادق,تعبیر خواب لاغر شدن شخصی,تعبیر خواب لاغری مرده,تعبیر خواب لاغر شدن ران پا,تعبیر خواب لاغر شدن فرد چاق,تعبیر خواب لاغر شدن کمر,تعبیر خواب لاغر شدن شکم,تعبیر خواب لاغر شدن خواهر,تعبير خواب لاغر شدن صورت,تعبیر خواب لاغر شدن معشوق,تعبیر خواب لاغری مرده در خواب,تعبیر خواب لاغر شدن امام صادق,تعبیر خواب لاغر شدن ساق پا

تعبیر خواب لاغر شدن و کم شدن وزن از منابع مختلف

ابن سیرین می‌گوید:
اگر ببینی بدنت لاغر و نحیف است، تعبیرش فقیر شدن و عجز و درماندگی در کار‌ها می‌باشد.
اگر ببینی تمام بدن تو ضعیف می‌باشد، غمگین و ناراحت می‌شوی، و یا اگر عضوی از بدنت دچار ضعف شده تعبیر آن به این صورت می‌باشد:
سر
اگر ببینی سر تو ضعیف شده است، جاه و بزرگی تو کاهش می‌یابد و دچار نقص می‌شود.
گردن
اگر ببینی گردن تو ضعیف شده است، امانت مردم به گردن تو خواهد بود.
دوش
اگر ببینی دوش تو ضعیف شده است، زن تو دچار ناخوشی می‌شود، در جائی دیگر می‌گوید: اگر ببینی دوش تو ضعیف و شکسته می‌باشد، دارای وقار و بردباری و جمال و زینت نخواهی بود. ابراهیم کرمانی می‌گوید: اگر ببینی دوش تو سست و ضعیف است، نمی‌توانی امانت‌داری کنی.
ساعد
اگر ببینی ساعد تو ضعیف شده است، دختر تو ضعیف می‌شود.
بازو
اگر ببینی بازوی تو ضعیف می‌باشد، زن تو دچار ناخوشی می‌شود، یا اینکه برادر یا فرزندت دچار ضعف حال می‌شود. ابن سیرین در جایی دیگر می‌گوید: اگر ببینی بازوی تو ضعیف می‌باشد، هیچ خیر و منفعت و قوتی از برادر، فرزند، شریک یا دوست مورد اعتماد به تو نمی‌رسد.
باسن
اگر ببینی باسن تو ضعیف می‌باشد، شخصی از بستگانت که بزرگ و رئیس و سرور می‌باشد، ضعیف خواهد شد، در جائی دیگر می‌گوید: اگر ببینی باسن تو کوچک و ضعیف می‌باشد، فرزندت سالم و سرحال نخواهد بود.
ران
ابراهیم کرمانی می‌گوید: اگر ببینی ران پای تو لاغر و باریک شده است، فامیل تو ضعیف می‌شوند.
کتف
حضرت دانیال (ع) می‌فرمایند: اگر ببینی کتف تو ضعیف است و صحیح و سالم نمی‌باشد، حق مردم بر گردن تو خواهد بود.

تعبیرگری نیز می‌گوید: اگر ببینی لاغر شده‌ای، دچار کاهش و ضرر و زیان مالی می‌شوی و اگر همراه لاغر شدن دچار ضعف و سستی هم شده‌ای و رنگ صورت تو زرد می‌باشد، دچار بیماری و غم و اندوه می‌شوی.
ابراهیم کرمانی می‌گوید: اگر بدنت را ضعیف ببینی، فقیر می‌شوی و رازت فاش خواهد شد.

معبرین غربی گویند: معمولا خواب‌های با محتوای لاغر شدن حول و محور این موضوعات قرار می‌گیرند:

افراد لاغر زیادی در اطراف بیننده خواب
لاغر شدن بیش از حد معمول
تلف شدن خود یا دیگران در اثر لاغری
نگرانی درباره کسی که خیلی لاغر شده است
نارحتی از اینکه چرا لاغر نیستید
آرزوی لاغری
مقایسه خود با دیگران
به طور کلی رویای لاغری، احساس ضعف در محیطی خاص را بیان می‌کند. به طور مثال اگر شما خود را لاغرتر از همکارتان مشاهده کردید، نمایانگر احساس ضعف و ناتوانی در محیط کار است. در برخی موارد این رویا می‌تواند هشداری در رابطه با دور شدن از وظایف و چالش‌های کاری باشد.

ممکن است نگران گرسنگی یا گرسنگی کشیدن باشید. شاید به صورت فیزیکی یا یک دغدغه ذهنی. برای مثال خود را در یک دوره پرهیز شدید غذایی قرار داده اید. به خاطر همین وسواس فکری شدید حول مسئله لاغری، ممکن است ذوق و علاقه خود را برای جذاب‌تر دیده شدن به خصوص با قربانی کردن سلامت خود نشان دهید.

دیدن لاغر شدن در خواب بیانگر وجود چیزی با اندازه نامتناسب در زندگی شماست. پول، عشق، احساسات و یا حتی شغل شما می‌تواند با زندگیتان همخوانی نداشته باشد. این رویا تصویری از خود شماست. احساس ناتوانی و اینکه بیش از حد برای انجام کاری بزرگ یا گوچک هستید به صورت لاغر شدن در خواب خود را نشان می دهد.
بيتون مى‌گويد: اگر ببينيد كه آدم لاغرى هستيد، يعنى به چيزهايى كه دوست داريد مى‌رسيد. اگر در خواب ديديد كه زيادتر از حد معمول لاغر هستيد، بدانيد كه دچار مشكلات زيادى مى‌شويد. ديدن زن لاغر در خواب، نشانه‌ى به دست آوردن موقعيت‌ها و موفقيت‌هاى تازه‌اى در عشق است. اما ديدن مردى لاغر در خواب، نشانگر اين است كه آرزوهاى قديمى شما عاقبت پايان خوشى براى شما نخواهد داشت.

کتاب سرزمین رویاها می‌گوید:
شما لاغر هستید : پولدار می شوید
یک زن خواب ببیند که لاغر شده : شانس در عشق
یک دختر جوان خواب ببیند که لاغر شده : او به خاطر از دست دادن معشوقش گریه فراوان خواهد کرد
شما لاغر می شوید : پولهای غیره منتظره
شما برای لاغر شدن رنج بسیار می کشید :از شما تقاضای ازدواج خواهد شد
یک مرد خواب ببیند که لاغر می‌شود : او به کارهای سودمند و پرسودی دست خواهد زد.

لینک خبر

علی اکبر

مجله سیراف از سال 96 فعالیت خود را آغاز کرده است،تمام تلاشم انتشار محتوای سالم و منحصر بفرد مورد نیاز کاربران با رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد. 09900995320

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا