توجه : برخی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط شماره موجود در بخش تماس با ما به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود.
دعا و طلسمدعاهامذهبی

دعای سریع الاجابه اسلامی برای گشایش بخت جوانان

در این پست قصد داریم به شما عزیزان دعایی اسلامی و عظیم شرح دهیم که باعث می شود بخت جوانان زود تر باز شده و همین طور مشکل ازدواج آن ها نیز به راحتی حل شود، متن کامل دعای سریع الاجابه اسلامی برای گشایش بخت جوانان را به همین منظور بخوانید.

دعای سریع الاجابه اسلامی برای گشایش بخت جوانان

0237630273038602 بخت گشایی و ازدواج دعا و ختم مجرب

دعای سریع الاجابه اسلامی برای گشایش بخت جوانان,دعای بخت گشایی سریع التاثیر و تجربه شده,دعای بخت گشایی پسرا,دعای بخت گشایی حضرت موسی,دعای بخت گشایی قوی,دعای بخت گشایی در ماه شعبان,دعای بخت گشایی ابوعلی سینا,دعای بخت گشایی قوی برای زن مطلقه,دعای بخت گشایی پرخیر و عظیم,دعای بخت گشایی سریع دختر,دعای بخت گشایی در شب قدر,دعای بخت گشایی دختر مجرد,دعای بخت گشایی سریع دختر سریع التاثیر تجربه شده,دعای بخت گشایی با حروف ابجد

برای میسر شدن و تسهیل امر ازدواج ، سوره مبارکه الفجر را یکبار بر مقداری آب پاک بخواند و سپس مقداری مناسب حنا در آن آب بریزد و حنا را بر موهایش بگذارد (ترجیحا روز جمعه صبح این کار را انجام دهد). سپس در روز جمعه بعد از نماز عصر اعمال ذیل را انجام دهد:

اول اینکه : سوره مبارکه الرحمن را هفت بار قرائت کند و سپس این دعا را بخواند:

(اللهم بحق عروس القرءان سورة الرحمن اجعلني عروسا لبعل مبارك يعينني على طاعتك.)

دوم اینکه: در یک ورقه بدون خط این حرز را بنویسد و بر گردن آویزد (در کیف دعا بر گردن بیاویزد) :

10 مرتبه بسم الله بنویسد. سپس 10 مرتبه حرف واو را بنویسد ( و ) . بعد از آن سه مرتبه حرف میم را بنویسد ( م ) . و بعد از آن سه مرتبه حرف لام را بنویسد ( ل ) . و سپس این آیه شریفه را بنویسد:

بسم الله الرحمن الرحيم ” وأذن في الناس بالحج يأتوك رجالا وعلى كل ضامر يأتين من كل فج عميق ليشهدوا منافع لهم.

لینک خبر

 

علی اکبر

مجله سیراف از سال 96 فعالیت خود را آغاز کرده است،تمام تلاشم انتشار محتوای سالم و منحصر بفرد مورد نیاز کاربران با رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد. 09900995320

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا