توجه : برخی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط شماره موجود در بخش تماس با ما به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود.
تازه های روانشناسیزناشویی

رابطه جنسی بدون دخول در دوران عقد؛ چگونه نامزدم را ارضا کنم؟

روش‌های متنوع و متعددی برای ایجاد رابطه جنسی بدون دخول در دوران عقد، از جمله لمس و ماساژ ناحیه تناسالی، رابطه دهانی، رابطه مقعدی و ... وجود دارد، که ممکن است برخی از آن‌ها بدون خطر و برخی دیگر مضراتی را به همراه داشته باشند.

رابطه جنسی بدون دخول در دوران عقد

مجله سیراف| سرویس زناشویی – برقراری رابطه جنسی بدون دخول مناسب برای زوجینی است که در دوران نامزدی یا عقد خود قرار دارند. در این نوع رابطه عضو جنسی مرد وارد واژن زن نمی‌شود و از روش‌های دیگری برای ارضا کردن طرف مقابل استفاده می‌شود. در این مقاله درباره روش‌های رابطه جنسی بدون دخول در دوران عقد، آموزش ارضا کردن همسر بدون دخول و نیز مضرات برخی از این روش‌ها مطالبی عنوان شده است.


در صورتی که مطالعه قسمت خاصی از این مطلب مد نظر شماست، با انتخاب عناوین ارائه شده در ” فهرست موضوعی” زیر، به موضوع دلخواه خود برسید.


در دوران عقد چگونه شوهرم را ارضا کنم؟

برقراری رابطه بدون دخول در دوران عقد برای ارضا کردن مرد با روش‌های مختلفی قابل انجام است. برخی از این روش‌ها به شرح زیر هستند:

۱. برقراری رابطه مقعدی

یکی از روش‌های ارضا شدن مردان بدون وارد کردن آلت تناسلی در واژن زن، انجام رابطه مقعدی است. البته باید توجه کنید که این رابطه مضرات و عوارض فراوانی را دارد که از جمله آن می‌توان به ابتلا شدن زن به بواسیر و شقاق مقعدی اشاره کرد. برقراری این نوع رابطه چه از نظر شرعی و چه از نظر پزشکی به هیچ عنوان توصیه نمی‌شود.

۲. ایجاد رابطه دهانی

خوردن آلت تناسلی مرد توسط زن و بالعکس یکی دیگر از روش‌هایی است که می‌تواند مرد را به اوج لذت جنسی برساند. این نوع رابطه از نظر شرعی بلامانع است، اما از نظر پزشکی ممنوعیت دارد، چرا که ممکن است منی وارد دهان زن شده و یا بلعیده شود. در این صورت آلودگی‌ها و میکروب‌های موجود در منی باعث به وجود آمدن مشکلات و بیماری خواهد شد.

۳. ماساژ اندام تناسلی مرد

ماساژ دادن اندام تناسلی مرد تا رسیدن به ارگاسم نیز یکی از رایج‌ترین و بی خطر‌ترین روش‌های ارضا کردن مرد بدون دخول است. در این روش زن می‌تواند اندام جنسی مرد را تا جایی که شوهرش ارضا شود، ماساژ دهد.

۴. مالیدن عضو تناسلی مرد بر بدن زن

این روش نیز یکی از روش‌های ارضا کردن مرد بدون دخول است. در این روش مرد آلت تناسلی خود را بر روی قسمت‌های مختلف بدن زن از جمله عضو تناسلی زن و یا دیگر نواحی حساس تا زمان رسیدن به ارگاسم می‌کشد.

در دوران عقد چگونه خانمم را ارضا کنم؟

روش‌های متعددی برای ارضا کردن زن بدون دخول وجود دارد، که از آن می‌توان در دوران عقد و یا نامزدی استفاده کرد. رایج‌ترین و موثرترین این روش‌ها شامل موارد زیر هستند:

۱. لمس کلیتوریس و نقطه جی

برای ارضای زن بدون دخول و بدون پاره شدن پرده بکارت باید از روش تحریک کلیتوریس استفاده شود. در این روش با استفاده از دست و یا نوک آلت تناسلی مرد قسمت حساس این ناحیه که به نقطه جی معروف است، لمس شده و یا به آن فشار وارد می‌شود. این روش یکی از روش‌های رایج برای ارضا کردن زن در دوران عقد به شمار می‌آید.

۲. رابطه دهانی

یکی دیگر از روش‌های ارضا کردن زن بدون دخول، برقراری رابطه دهانی است. در این روش مرد اقدام به خوردن واژن کرده و این کار را تا زمانی که زن به ارگاسم برسد، ادامه می‌دهد. البته باید دقت کنید که ترشحاتی که از واژن بیرون می‌آید در هنگام رابطه دهانی بلعیده نشود، چرا که وجود میکروب در این ترشحات، ممکن است خطراتی مانند انتقال بیماری و عفونت را در پی داشته باشد.

در دوران عقد چگونه همسرم را ارضا کنم؟

 روش صحیح رابطه جنسی بدون دخول چیست؟

همواره به زوجین توصیه می‌شود که در دوران عقد خود برای پیشگیری از به وجود آمدن مشکلاتی از جمله بارداری ناخواسته، کم شدن انگیزه برای ازدواج و … از رابطه جنسی کامل پرهیز کنند. بدین منظور پیشنهاد می‌کنیم از روش‌های ارضا کردن همسر بدون دخول استفاده کنید. یکی از اصلی‌ترین مقدمات این روش‌ها شامل عشق بازی به شرح زیر است:

۱. در آغوش کشیدن و لمس کردن

در آغوش گرفتن همسر و برقراری تماس بدنی قبل از هر اقدام دیگر، یکی از راهکار‌های افزایش هیجان جنسی است. لمس کردن اعضای بدن یکدیگر از جمله نقاط حساس مانند لب ها، گوش ها، سینه ها، نواحی تناسلی و شکم، پا‌ها و … نیز از جمله عوامل تحریک کننده خواهد بود.

۲. تماشای یکدیگر

خیره شدن به چشم‌های یکدیگر در هنگام معاشقه راهی موثر در برقراری رابطه عاطفی قبل از رابطه جنسی است.

۳. بوسیدن

بوسیدن قسمت‌های مختلف بدن همسر از جمله قسمت‌های حساس تأثیر بسیار فراوانی در شکل گیری یک رابطه جنسی پرهیجان دارد. همچنین بوسیدن باعث افزایش عشق و محبت میان زن و شوهر می‌شود.

۴. لمس ناحیه تناسلی

ماساژ دادن و لمس کردن اعضای تناسلی یکدیگر به ارضا شدن برای رسیدن به نقطه اوج لذت جنسی کمک فراوانی می‌کند.

۵. رسیدن به ارگاسم

همانگونه که اشاره شد برای رساندن همسر به ارگاسم بدون دخول می‌توانید از تحریک ناحیه کلیتوریس زنان، ماساژ اندام جنسی مردان و یا رابطه دهانی استفاده کنید.

مضرات رابطه جنسی بدون دخول چیست؟

روش‌های ارضا کردن و رابطه جنسی بدون دخول که به صورت نوازش کردن، لمس و ماساژ قسمت‌های مختلف بدن صورت می‌گیرد، به طور معمول بدون خطر و عوارض هستند. با این حال روش‌های دیگری مانند رابطه مقعدی و رابطه دهانی دارای عوارض و خطراتی هستند که در مباحث بالا به آن‌ها اشاره شد.

سخن آخر

همانگونه که مشاهده کردید، روش‌های متنوعی برای ارضا کردن و ایجاد رابطه جنسی بدون دخول در دوران عقد وجود دارد که با انجام هر یک از آن‌ها علاوه بر رسیدن به لذت جنسی، استرسی نیز از بابت بارداری ناخواسته وجود نخواهد داشت. توجه داشته باشید که دانستن راه‌های ارضای زنان بدون مقاربت می‌تواند به شما در داشتن رابطه مناسب در دوران نامزدی کمک شایانی کند. در پایان، مشتاق دریافت سوالات، نظرات و تجربیات شما در این خصوص هستیم…

علی اکبر

مجله سیراف از سال 96 فعالیت خود را آغاز کرده است،تمام تلاشم انتشار محتوای سالم و منحصر بفرد مورد نیاز کاربران با رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد. 09900995320

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا