توجه : برخی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط شماره موجود در بخش تماس با ما به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود.
دعا و طلسمدعاهامذهبی

تعبیر خواب گیر کردن در لجن و لجنزار از منابع مختلف

امروز و در این مطلب قصد داریم تعبیر خواب گیر کردن در لجن و لجنزار از منابع مختلف را شرح دهیم، در واقع اگر به تازگی خوابی را تجربه کرده اید که در آن گرفتار لجن و گل و لای شده اید احتمالا می خواهید تعبیر و تحلیلش را بدانید. پس این مطلب را تا انتها مطالعه فرمائید.

تعبیر خواب گیر کردن در لجن و لجنزار از منابع مختلف

028670368026386 تعبیر خواب

تعبیر خواب گیر کردن در لجن و لجنزار از منابع مختلف,تعبیر خواب لجنزار,تعبیر خواب لجن خوار,تعبیر خواب لجن و فاضلاب,تعبیر خواب لجن در دهان,تعبیر خواب اب لجن,تعبیر خواب شستن لجن,تعبیر خواب استخر لجن,تعبیر خواب در لجن افتادن,تعبیر خواب باتلاق گل,تعبیر خواب باتلاق امام صادق,تعبیر خواب باتلاق سبز,تعبیر خواب باتلاق انداختن,تعبیر خواب اب باتلاق,تعبیر خواب نجات از باتلاق,تعبیر خواب افتادن تو باتلاق,تعبیر خواب گل و باتلاق,تعبیر خواب افتادن توی باتلاق,تعبیر خواب شنا در باتلاق

مطیعی تهرانی لجن و لجنزار را ابتلا می‌داند. ابتلا به مشکلاتی که دست و پاگیر آدمی است. ما را به زحمت انداخته و می‌تواند آرامش را صلب کند. چنانچه موجی برخاست و آب لجن آلود را با خود از بین برد نشانه به وقوع پیوستن ستمی است همراه با غصه و غم که به زودی از بین خواهد رفت.

مطیعی تهرانی: اگر زمینی را شخم می‌زنید که مرطوب و لجن زار است گرفتار مشکلات می‌شوید.

برايت مى‌گويد:

  • ديدن لجن در خواب، علامت آن است كه شما رفتار ناپسندى با اطرافيان خود داريد.
  • راه رفتن در لجنزار، به معناى آن است كه دچار يأس و نوميدى مى‌شويد.

آنلی بیتون: اگر خواب ببینید در دره ای پر از لجنزار راه می‌روید، نشانه آن است که به بیماریی مبتلا خواهید شد.

بيتون مى‌گويد: افتادن در لجن، علامت آن است كه براى مدتى دچار بدشانسى مى‌شويد.

لینک خبر

علی اکبر

مجله سیراف از سال 96 فعالیت خود را آغاز کرده است،تمام تلاشم انتشار محتوای سالم و منحصر بفرد مورد نیاز کاربران با رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد. 09900995320

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا