آرایش صورت،مو و پوستآرایش و زیبایی

روش های سفید کردن سر ناخن – لاک سفید سر ناخن

برای این که ناخن سر سفید داشته باشد یک روش رایج استفاده از لاک سفید سر ناخن است. در این مطلب از مجله بانوان و دخترانه صورتی‌ها، روش های سفید کردن سر ناخن را برایتان معرفی می‌کنیم که با استفاده از آن‌ها ناخن‌هایتان زیباتر خواهد شد.

روش های سفید کردن سر ناخن

دست‌های یک بانوی باکلاس خیلی مهم است بنابراین همیشه باید زیبا دیده شود و از انواع نقره و طلا استفاده کندو علاوه بر این‌ها ناخن‌ها خیلی مهم هستند.

ناخن‌هایی زیبا دیده می‌شوند که کمی بلند باشند و قسمت بلندی ناخن سفید دیده شود. این کار را می‌توان با لاک سفید سر ناخن انجام داد این گونه که لاک سفید را به بلندی ناخن بزنیم و لاک بی‌رنگ را به کل ناخن.

ما می‌خواهیم که ناخن بدون لاک هم زیبا دیده شود. چون استفاده از لاک سفید سر ناخن برای ناخن مضر است و لاک زدن مداوم به ناخن آسیب وارد می‌کند پس باید تلاش کنیم بدون لاک ناخن‌های زیبایی داشته باشیم. در این مطلب روش های سفید کردن سر ناخن را به جای ناخن سر سفید برایتان معرفی می‌کنیم.

روش‌هایی که برای داشتن ناخن سر سفید باید انجام دهید

لاک سفید سر ناخن

در اینکه استفاده از لاک سفید سر ناخن برای سفید کردن ناخن‌ها موثر است شکی نیست اما برای این منظور شما می‌توانید از روش‌های دیگری نی استفاده کنید.

روش های سفید کردن سر ناخن:

یک مسواک که کهنه شده و برای کار دیگری استفاده نمی‌کنید، بردارید. مقداری خمیردندان سفید کننده روی مسواک بزنید. ناخن‌هایتان را با مسواک کامل بشویید و برس بکشید! خوب آبکشی کنید و دوباره این اعمال را تکرار کنید. برای این که نتیجه ماندگار شود هفته‌ای یک بار این کار را تکرار کنید.

سفید کردن طبیعی ناخن‌ها به جای استفاده از لاک سفید سر ناخن

سفید کردن طبیعی ناخن‌ها به جای استفاده از لاک سفید سر ناخن:

چند عدد گوش پاک کن را به پرواکسید هیدروژن ۳٪ آغشته کنید. پرواکسید را با کمک گوش پاک کن روی ناخن‌هایتان بمالید. دقت کنید پرواکسید را به پوستتان نزنید. حالا بگذارید کاملا خشک شود.

روش سفید کردن ناخن‌ها با قرص تمیز کننده دندان

روش سفید کردن ناخن‌ها با قرص تمیز کننده دندان:

دو قرص تمیز کننده‌ی دندان مصنوعی را در یک کاسه کوچکی از آب حل کنید. ناخن‌هایتان را در این محلول ترکیبی برای ۵ دقیقه بخیسانید. برای نتیجه‌ی مطلوب در هر هفته یکبار این کار را تکرار کنید.

سفید کردن ناخن‌ها به روش طبیعی

سفید کردن ناخن‌ها به روش طبیعی:

در یک کاسه‌ی کوچک، یک قاشق سوپ خوری پرواکسید هیدروژن و ۳ قاشق سوپ خوری جوش شیرین را باهم ترکیب کنید. این ترکیب، شکلی خمیری به خود می‌گیرد. با گوش پاک کن اندازه‌ی مناسبی از این خمیر را زیر و روی سطح ناخن‌ها قرار دهید. بگذارید ۳ تا ۵۵ دقیقه روی ناخن‌هایتان بماند و سپس خوب آبکشی کنید.این مورد را نیز هفته‌ای یک بار این عمل را تکرار کنید.

سفید کردن ناخن‌ها با لیموترش

سفید کردن ناخن‌ها با لیموترش:

یک لیمو ترش را برش دهید و برش‌ها را در کاسه ای محتوی آب گرم بریزید. ناخن‌هایتان را برای ۵ دقیقه در آب و لیمو خیس کنید. همچنین می‌توانید گوش پاک کنی را به آب لیموی غلیظ آغشته کنید و روی ناخن‌هایتان بزنید. حواستان باشد اگر زخم بازی در انگشتانتان دارید این کار را اصلا انجام ندهید!

ممنون از این که با این مطلب همراه ما بودید امیدوارم با روش‌های بالا، بدون لاک سفید سر ناخن ناخن سر سفید داشته باشید ♥

لینک خبر

0/5 (0 نظر)
همچنین بخوانید:  درمان جوش صورت بعد از وکس و راه‌های پیشگیری از آن
برروی تصویر کلیک کنید تا اپلیکیشن برای شما دانلود شود

علی اکبر

سیراف بعنوان مجله خبری و تفریحی فارسی زبانان از سال 96 فعالیت خود را آغاز کرده است، تمام تلاشم انتشار محتوای سالم و منحصر بفرد مورد نیاز کاربران ایرانی با رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن