مطالب پر بازدیدمطالب جالب و خواندنی

ازدواج جنجالی ملکه زیبایی 25 ساله با پادشاه 55 ساله+ تصاویر

ملکه زیبایی مسکو رکسانا ووئوودینا در یک رابطه دوستانه با پادشاه 55 ساله مالزی Moscow beauty Roxana Vuodina in a friendly relationship with the 55-year-old Malaysian king در یک مراسم شاهانه ازدواج شان را رسمی و با یک مراسم باشکوه برگزار کردند.

صبا هاست

ملکه زیبایی مسکو رکسانا ووئوودینا در یک رابطه دوستانه با پادشاه 55 ساله مالزی Moscow beauty Roxana Vuodina in a friendly relationship with the 55-year-old Malaysian king در یک مراسم شاهانه ازدواج شان را رسمی و با یک مراسم باشکوه برگزار کردند. در ادامه این بخش از خبرهای جالب و خواندنی نگاهی داریم به تصاویر و ازدواج خبر سازی که برای پادشاه خوش یمن نبود!؟

از انتخاب این بخش توسط شما کاربران عزیز سپاسگزاریم.

روز جمعه هفته گذشته تالار مجلل «بارویخا کنسرت‌هال» مسکو شاهد یک عروسی شاهانه بود. در آن روز، مراسم ازدواج اوکسانا ووئوودینا، ملکه زیبایی روسی، با سلطان محمد پنجم، پادشاه کشور مالزی، برگزار شد.

title%

شبکه‌‎های اجتماعی در مالزی، از تصاویر و ویدئو‌های مراسم عروسی پادشاه مملو شده است. نکته قابل‌توجه آنکه سلطان محمد تا ۳۱ دسامبر آینده، از سمت خود به عنوان پادشاه مالزی، مرخصی استعلاجی گرفته است. اما در این مرخصی با ملکه زیبایی مسکو ازدواج کرد!

ازدواج جنجالی ملکه زیبایی 25 ساله با پادشاه 55+ تصاویر

title%

ووئوودینا در سال ۲۰۱۵، به عنوان ملکه زیبایی مسکو انتخاب شد.

آداب و روسم مالایی و روسی هر دو در مراسم عروسی شاهانه قابل رویت بود. در تصاویری که از این مراسم منتشر شده، می‌توان پادشاه را با لباس سنتی مالایی مشاهده کرد. در مقابل، ووئوودینا هم علاوه بر لباس عروس، لباس‌های سنتی روسی هم به تن کرد.

title%

رکسانا در کپشن تصویر زیر این چنین نوشت:

ماجرای ازدواج ملکه زیبایی با پادشاه مالزی و تفاوت سنی 30 سال!!

برای بسیاری از مردم، داستان اولین جلسه ما با شوهر من، هنوز یک رمز و راز است. ما در بهار 2017 در اروپا ملاقات کردیم. در آن زمان با جاکوب عربو جواهر فروش دوست مشترکمان همکاری می کردیم.

title%

پس از این رویداد، ما برای شام رفتیم، جایی که من یک مرد را دیدم، و او خود را به عنوان پادشاه مالزی معرفی کرد. من آن را به عنوان یک شوخی گرفتم و به شوخی گفتم که من نیز ملکه مسکو بودم.

ازدواج جنجالی ملکه زیبایی 25 ساله با پادشاه 55 ساله+ تصاویر

ما تمام شب صحبت کردیم و شماره تلفن را عوض کردیم. به زودی خبرهایی در مورد انتصاب پادشاه، که دوست جدید من بود، ظاهر شد … و ارتباط ما قوی تر و بیشتر شد و سرانجام به ازدواج منجر شد.

title%

سلطان محمد قبلا هم ازدواج کرده بود، اما صاحب فرزند نشده بود.

رسانه‌های مالزیایی گزارش کردند که مراسم عروسی پادشاه مطابق با شریعت اسلامی برگزار شده و در آن، بدون مشروبات الکلی، فقط غذا‌های حلال سرو شده است. عروس روسی هم شش ماه پیش به دین اسلام گرویده و حتی در برخی تصاویر با حجاب اسلامی ظاهر شده است.

title%

ووئوودینا، ۲۵ ساله، اکنون پس از عروسی با سلطان محمد، علاوه بر حفظ لقب ملکه زیبایی سابق مسکو، جایگاه بانوی اول مالزی را هم از آن خود کرده است. او، که دختر یک پزشک است، سابقا، احتمالا قبل از گرویدن به اسلام، به عنوان مدل در چین و تایلند کار کرده بود.

title%

عروس روسی، ۲۴ سال از پادشاه، معروف به «اعلیحضرت»، کوچکتر است. او قبل از اینکه عروس سلطنتی شود، گفته بود: «معتقدم که مرد باید رئیس خانواده باشد و البته نباید از یک زن (درآمد) کمتری داشته باشد».

سوای پیروزی او در مسابقه ملکه زیبایی مسکو در سال ۲۰۱۵، اطلاعات بسیار کمی درباره زندگی شخصی ووئوودینا وجود دارد و هنوز معلوم نیست که پادشاه مالزی چگونه با او آشنا شده است.

title%

ملکه زیبایی روسی مسلمان شد و با پادشاه مالزی ازدواج کرد

به نظر می‌رسد ووئوودینا در ابتدا از شکل ظاهری خود خرسند نبوده است چرا که لاغر و قلدبلند است. او گفت: «من در مدرسه، در کلاس قدبلندترین و لاغرترین بودم و در این خصوص اندکی نگران بودم. تنها زمانی که به دانشگاه رفتم، متوجه شدم که این نقطه قوت من هست».

او افزود: «جوانان به من توجه کردند و فهمیدم که آن‌ها بیشتر از دختران چاق یا نه خیلی قدبلند، به من نگاه می‌کنند».

پادشاه مالزی، در دانشگاه آکسفورد و بعد‌ها در مدرسه تجاری اروپایی در لندن تحصیل کرده است. پس از او، برادر کوچکترش، تنگکو محمد فائز پترا، وارث قدرت خواهد بود.

title%

بیوگرافی سلطان محمد پادشاه مالزی
محمد پنجم کلانتان (پیشتر تنگکو محمد فریس پترا) یانگ دی پرتوان آگونگ پانزدهم مالزی و سلطان کنونی کلانتان است. او در ۱۳ سپتامبر ۲۰۱۰ به عنوان سلطان جانشین پدرش سلطان اسماعیل پترا شد که به دلیل بیماری از سلطنت کنار رفته بود.
«تنکو محمد فاریس پترا» یا سلطان محمد پنجم از ایالت کلانتان، سال 1395 به عنوان پادشاه دوره ای کشور موسوم به یانگ دی- پرتوآن آگونگ در کاخ پادشاهی مالزی در کوالالامپور بر تخت نشست.

title%

انتخاب پادشاه بر اساس قانون اساسی مالزی تنها از میان سلاطین 9 ایالت از 13 ایالت این کشور به مدت پنج سال به صورت دوره ای انجام می شود.

title%

این پست که از سال 1957 میلادی و پس از استقلال فدراسیون مالایا (مالزی فعلی) ایجاد شد، بیشتر جنبه تشریفاتی دارد اما پادشاه از اختیاراتی مانند انتصاب قضات دادگاه فدرال و دادگاه های عالی، پیشنهاد انحلال پارلمان و دریافت تصمیمات پارلمان (بدون اجازه اظهارنظر) و همچنین تنفیذ نخست وزیر برخوردار است.

روز یکشنبه گذشته، در یک اتفاق کم سابقه، سلطان محمد، تنها دو سال پس از جلوس بر تخت پادشاهی، از قدرت کناره گیری کرد. او قرار بود به مدت پنج سال پادشاه باشد، اما بدون اینکه توضیحی ارائه دهد، تخت پادشاهی را رها کرد.

title%

سلطان محمد در پی ازدواج Marriage با ملکه زیبایی Beautiful queen در اواخر نوامبر، تا ۳۱ دسامبر ۲۰۱۸، از سمت خود به عنوان پادشاه مالزی، مرخصی استعلاجی گرفته بود. اما در این مرخصی با ملکه زیبایی مسکو ازدواج کرد. حال پس از پایان مرخصی خود، به طور غیرمنتظره تاج پادشاهی را کنار گذاشت.

title%

رسانه‌ها درباره دلیل کناره‌گیری زودهنگام پادشاه گمانه‌زنی‌هایی مطرح کرده‌اند. برخی مدعی شدند که بین پادشاه و دولت کشورش اختلافاتی بروز پیدا کرده است. برخی دیگر درباره بیماری این پادشاه و ازدواج ناموفق او شایعاتی مطرح کرده‌اند. برخی گزارش‌ها حاکی از آن است که سلطان محمد پس از ازدواج با ملکه زیبایی روس در زندگی شخصی دچار مشکلاتی شده است. اما هنوز جزئیاتی از این مشکلات منتشر نشده است.

title%

همانطور که در بخش فوق خواندید ووئوودینا، که در سال ۲۰۱۵، در مسکو لقب ملکه زیبایی را از آن خود کرده بود، پس از گرویدن به Islam دین اسلام، در یک مراسم بسیار مجلل در تالار «بارویخا کنسرت‌هال» مسکو، با سلطان محمد ازدواج کرد.

Confronting marriage of a 25-year-old beauty queen with a 55 year old king + picturesلینک خبر

پیشنهاد میکنیم همچنین ببینید  دانلود کتاب نینوا معبر انتظار در چهار نسخه
برروی تصویر کلیک کنید تا اپلیکیشن برای شما دانلود شود
نمایش بیشتر

علی اکبر

سیراف بعنوان مجله خبری و تفریحی از سال 96 فعالیت خود را آغاز کرده است، تمام تلاشم انتشار محتوای سالم و منحصر بفرد مورد نیاز کاربران ایرانی با رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد،

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن