فال روزانه ۷ مرداد | مجله سیراف
فال و طالع بینی

فال روزانه ۷ مرداد

امروز مسیولیت بسیاری از کار ها بر عهده شما قرار خواهد گرفت که این مساله تا حدود زیادی شما را مضطرب و ناراحت خواهد کرد اما بهتر است به این مساله به چشم یک فرصت برای تمرین کردن مسایل مهم تر زندگی نگاه کنید و سعی کنید نیمه پر لیوان را ببینید. درست است که خسته می شوید و انرژی خود را از دست می دهید ولی کلی چیز های جدید یاد خواهید گرفت که به شما در آینده کمک خواهد کرد.

فال روزانه ۷ مرداد ۹۸

آخرین درجه فساد، به کار بردن قوانین برای ظلم است.

♈   فروردین  ♈

امروز مسیولیت بسیاری از کار ها بر عهده شما قرار خواهد گرفت که این مساله تا حدود زیادی شما را مضطرب و ناراحت خواهد کرد اما بهتر است به این مساله به چشم یک فرصت برای تمرین کردن مسایل مهم تر زندگی نگاه کنید و سعی کنید نیمه پر لیوان را ببینید. درست است که خسته می شوید و انرژی خود را از دست می دهید ولی کلی چیز های جدید یاد خواهید گرفت که به شما در آینده کمک خواهد کرد.

♉   اردیبهشت  ♉

ممکن است به زودی مجبور باشید تصمیم مهمی در زندگی بگیرید که این تصمیم در آینده شما بسیار موثر خواهد بود اما باید مراقب باشید که شرایط لازم برای این تصمیم را داشته باشید تا بتوانید از پس این تصمیم خود برآیید.

♊   خرداد   ♊

امروز ایده ها و تفکرات بسیار متفاوتی خواهید داشت و تمایل هم دارید آنها را به انجام برسانید. امروز صدایی خفیف در سر شما ایده هایی نو را به شما تلقین می کند که نباید به طور خودکار هر چه به ذهنتان می رسد را قبول کنید. بهتر است همه ایده های نویی که به ذهنتان می رسد را کاملا بررسی کنید و سپس برای اجرایی کردن آنها اقدام کنید.

♋   تیر  ♋

بر سر دوراهی برای یک تصمیم گیری قرار گرفته اید که که نمی دانید تصمیم درست چیست، مهم ترین نکته این است که سعی کنید احساسات را کنار بگذارید  و از عقل و منطق خود استفاده کنید و اصولی ک برای زندگی در نظر دارید را زیر پا نگذارید زیرا این احتمال وجود دارد که عده ای از اطرافیان بر اساس منافع خود بخواهند شما را گمراه کنند پس بهتر است خودتان تصمیمی بگیرید و با  دوستانتان کمتر مشورت کنید.

♌   مرداد   ♌

توجه داشته باشید که ناراحتی ها و مشکلات زندگی تاثیر منفی روی شما نداشته باشند. شاید در میان اطرافیان شما بحث و جدل هایی پیش بیاید. باید مراقب باشید که نزاع آنها روی شما تاثیر منفی نداشته باشد. گاهی انسان به طور ناخواسته در بازی ناراحت کننده ای وارد می شود که بیرون آمدن از آن برایش دشوار خواهد بود.

♍   شهریور  ♍

ممکن است امروز موقعیتی برای شما به وجود آیند که بستر را برای یک سفر کوتاه مدت( به احتمال زیاد کاری) برای شما فراهم کند اما شما خیلی مشتاق نباشید. توصیه می شود که اینقدر منفی  نگر نباشید و سعی کنید که به این مساله به چشم یک فرصت برای یادگیری و پیشرفت کاری فکر کنید زیرا نتیجه برای شما مفید خواهد بود.

♎   مهر  ♎

اگر قرار باشد همیشه با دید منفی به همه مسایل نگاه کنید، این را بدانید که خود را در یک تسلسل باطل می مانید که هیچ جز هدر دادن زمان و از دست دادن فرصت ها برای شما ندارد. باید این را بدانید ذهن انسان ها بزرگ ترین سرمایه و اصلی ترین دشمنان آنها است. خودتان را قربانی افکار منفی و بیهوده کنید.

♏   آبان   ♏

یک کینه قدیمی از فرد یا افرادی در دل دارید که فکرتان را به خود مشغول کرده‌است و تصمیم دارید که این بدی را جبران کنید اما بهتر است کینه‌ها را کنار بگذارید و جواب بدی را با بدی ندهید زیرا این مساله باعث می‌شود که حس بدی در شما به‌وجود بیایید پس سعی کنید اگر کینه‌ای در دلتان هست، فراموش کنید.

♐   آذر ♐

مشکلات شخصی که با فردی دارید ممکن است امروز خودنمایی کند و باعث به وجود آمدن کشمکش و  مشاجره بین شما شود پس بهتر است صبور باشید و اجازه ندهید روزتان با این مسایل کوچک خراب  شود   توصیه می شود در عین حال که بر نظر خود پایبند هستید ملایمت داشته باشید و سعی کنید منجر به بحث نشود.

♑   دی  ♑

مبلغی پول بدست شما خواهد رسید که باعث خوشحالی شما خواهد شد اما این مبلغ پول ناچیز است و کار بزرگی احتمالا نمی‌توانید با آن بکنید ولی چون خوشحالتان می‌کند و مشکل  کوچکی از شما را حل خواهد کرد و این خود مژده‌ای برای حل شدن مشکلات اصلیتان خواهد بود.

♒   بهمن   ♒

امروز به جای اینکه به دیگران مشاوره بدهید، بهتر است برای خودتان دنبال راهکارهای مناسب باشید. شما خودتان مشکلات بسیاری دارید و می گویند، رطب خورده منع رطب نمی کند. وقتی در زمینه ای خودتان مشکل دارید چطور می توانید به دیگران بگویید آن را انجام ندهند؟ اگر هم می خواهید به دیگران پیشنهاداتی بدهید حداقل خودتان هم به آنها عمل کنید.

♓   اسفند   ♓

امروز احساس می کنید همه اطرافیان در حال یادگیری و آغاز کارها و فعالیت های جدید هستند و نمی خواهید از این قافله عقب بمانید. اما سعی نکنید روش دیگران را تقلید کنید و درست همان راهی را بروید که دیگران می روند. کمی خلاقیت داشته باشد و موقعیت کنونی خود را تغییر دهید. زندگی همچون مسابقه ای است که باید در آن برنده شوید و برای این منظور باید زمان بندی صحیح نیز داشته باشید.

انواع فال و طالع بینی (فال حافظ روزانه، استخاره ازدواج،فال ماه و سال تولد، فال ابجد، فال انبیاء و … ) در اپلیکیشن عاشقنامه

علی اکبر

سیراف بعنوان مجله خبری و تفریحی فارسی زبانان از سال 96 فعالیت خود را آغاز کرده است، تمام تلاشم انتشار محتوای سالم و منحصر بفرد مورد نیاز کاربران ایرانی با رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا