اخبارکنگان

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر از سوی سپاه امام صادق استان تجلیل شد

ثلاث- مدیرعامل این شرکت در آیین بزرگداشت روز خبرنگار در بوشهر از سوی سازمان بسیج رسانه استان با اهدا تندیس و لوح مورد تجلیل قرار گرفت.

صبا هاست

 

 مدیرعامل این شرکت در آیین بزرگداشت روز خبرنگار در بوشهر از سوی سازمان بسیج رسانه استان با اهدا تندیس و لوح مورد تجلیل قرار گرفت.
به گزارش ثلاث و به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر، پرویز فرزین پور در این رابطه اظهار داشت: اردشیر مذکوری رییس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت بواسطه حمایت های موثر خود در زمینه برگزاری هر چه باشکوه تر چهارمین جشنواره ای رسانه ای ابوذر در استان بوشهر در آیینی با حضوری شماری از مسئولان از جمله نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر و فرماندهی محترم سپاه امام صادق و جناب خورشیدی معاون محترم استاندار مورد تحلیل قرار گرفت.

در متن لوح تقدیر اهدایی به مذکوری آمده است: از اینکه با مشارکت و همراهی خود چراغ چهارمین جشنواره رسانه ای ابوذر را روشن نموده اید سپاسگزاریم و فرصت را مغتنم شمرده و مراتب قدرشناسی خود را جهت سال ها مجاهدت رسانه ای و تلاش برای خدمت به آگاهی و روشن بینی محضرتان ابراز می کنیم.
در ادامه این لوح تقدیر خطاب به مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر عنوان شده است: توفیق روزافزون شما را تحت عنایات و الطاف حضرت ولی عصر (عج) و در سایه عمل به وصایای امام راحل و رهنمون های گران سنگ مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای در تمام عرصه های مجاهدت برای اسلام و مکتب اهل بیت(ع) از خداوند متعال مسئلت داریم./ منبع: مدیر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر گفت:لینک خبر

پیشنهاد میکنیم همچنین ببینید  مردم کنگان همچنان منتظر شبانه روزی شدن درمانگاه بوعلی و عملی شدن قول وزیر سابق اند
برروی تصویر کلیک کنید تا اپلیکیشن برای شما دانلود شود
نمایش بیشتر

علی اکبر

سیراف بعنوان مجله خبری و تفریحی از سال 96 فعالیت خود را آغاز کرده است، تمام تلاشم انتشار محتوای سالم و منحصر بفرد مورد نیاز کاربران ایرانی با رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد،

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن