اخبارکنگان

۱۰ میلیارد ریال برای رفع مشکلات بیمارستان کنگان اختصاص یافت

ثلاث- استاندار بوشهر گفت: بیمارستان کنگان نیاز به کمک مالی دارد که دستور تخصیص ۱۰ میلیارد ریال را صادر کردیم تا بتوانند این پروژه را فعال‌تر کنند.

عبدالکریم گراوند بعدازظهر امروز در بازدید از پروژه‌های عمرانی کنگان اظهار داشت: امروز از ۱۰ پروژه عمرانی بازدید شد که خوشبختانه پروژه‌ها فعال بوده است.

استاندار بوشهر افزود: برخی از پروژه‌ها نیاز به اعتبار دارد که پیگیر هستیم این امر مهم را محقق و پروژه‌ها را فعال‌تر کنیم.

گراوند ادامه داد: حدود ۳۷ میلیارد تومان در این پروژه‌ها هزینه شده است که با پیگیری‌های نماینده مردم از حوزه نفت و اعتباراتی که از طریق استان و همچنین سفر رییس جمهور تامین می‌شود، امیدواریم که تحرک بیشتری در پروژه‌ها صورت گیرد.

استاندار بوشهر از فعال بودن پروژه وفاق از دیر به سمت کنگان خبر داد و گفت: پروژه وفاق از کنگان به سمت دیر تقریبا تموم شده است و پیگیر هستیم مطالبات پیمانکار را پرداخت کنیم و با رفع موانع کاری‌های موجود در جاده می‌توان مراحل نهایی آن را انجام و آسفالت آن شروع شود.

گراوند با بیان اینکه پروژه خط انتقال آب سیراف به جم فعال است افزود: با اعتباری که نزدیک به ۱۳ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان به اداره آب و فاضلاب روستایی ابلاغ شد، امیدواریم بتوانیم در روزهای آینده این پروژه را فعال‌تر کنیم.

وی ادامه داد: طبق توافقی که با وزارت نفت و وزارت نیرو داشتیم احتمال دارد تا پایان سال بتوانیم آب را به شهر جم برسانیم.

گراوند با اشاره به مشکلات بیمارستان گفت: بیمارستان کنگان نیاز به کمک مالی دارد که دستور تخصیص ۱۰ میلیارد ریال را صادر کردیم تا بتوانند این پروژه را فعال‌تر کنند و امیدوارم با پیگیری‌های فرماندار و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی بتوانیم این مشکلات را رفع کنیم./ صلاح خنافره

لینک خبر

همچنین بخوانید:  درگیری لفظی شدید یک منتقد با علی مطهری +فیلم
برروی تصویر کلیک کنید تا اپلیکیشن برای شما دانلود شود

علی اکبر

سیراف بعنوان مجله خبری و تفریحی فارسی زبانان از سال 96 فعالیت خود را آغاز کرده است، تمام تلاشم انتشار محتوای سالم و منحصر بفرد مورد نیاز کاربران ایرانی با رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد،

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن