فال و طالع بینی

فال پی ام سی PMC هفتگی (۱۶شهریور تا ۲۲ شهریور ۹۸)

حضور شخصی در زندگی تان اتفاق مبارکی است. خودتان را از بند فکرهای بد رها کنید تا بتوانید بخوابید، مدیتیشن را امتحان کنید. یک خرید کوچک بسیار خوشحالتان خواهد کرد. برای انجام یک کار خیر پیش قدم می شوید، با این کار به خودتان بیش از شخصی که به او کمک کرده اید لطف می کنید. در محیط کارتان اتفاق خوشایندی می افتد و کارها روی غلطک می افتند.

صبا هاست

♈ فال روزانه pmc متولدین فروردین : در محیط کارتان اتفاق خوشایندی می افتد

حضور شخصی در زندگی تان اتفاق مبارکی است. خودتان را از بند فکرهای بد رها کنید تا بتوانید بخوابید، مدیتیشن را امتحان کنید. یک خرید کوچک بسیار خوشحالتان خواهد کرد. برای انجام یک کار خیر پیش قدم می شوید، با این کار به خودتان بیش از شخصی که به او کمک کرده اید لطف می کنید. در محیط کارتان اتفاق خوشایندی می افتد و کارها روی غلطک می افتند.


♉ فال هفته PMC اردیبهشت ماهی ها: خودتان را از فکر آینده و گذشته رها کنید

یک بحث و درگیری را پشت سر گذاشته اید اما همچنان به آن فکر و برای هزارمین بار مرورش می کنید. خودتان را از فکر آینده و گذشته رها کنید تا بتوانید نفسی بکشید. با وجود اینکه شما خیلی تحت تاثیر دیگران قرار نمی گیرید اما ظاهرا کسی هست که تلاش گسترده ای را جهت تسلط بر شما شروع کرده، حواستان باشد و بیش از پیش هوشیار باشید.


♊ فال pmc خردادی عزیز : زندگی روی خوش خود را به شما نشان می دهد

سعی کنید توجهتان را روی چیزهایی که برایتان مهم تر است متمرکز کنید و برای مسائل پیش پا افتاده زیاد وقت و انرژی صرف نکنید. سختی ها و مشکلات این روزهایتان می گذرد و به زودی فرصت برای استراحت خواهید داشت.زندگی روی خوش و زیبای خود را به شما نشان می دهد. اگر نظم و انضباط خود را بیشتر کنید به موفقیت بزرگی دست پیدا خواهید یافت.


♋ فال PMC دوست تیر ماهی : هیچ چیز و هیچ کس را در زندگی به اجبار نخواهید

گاهی بساط عشق خودش جور می شود، گاهی یه صد مقدمه ناجور می شود. دل نگرانی را از خودتان دور کنید. هیچ چیز و هیچ کس را در زندگی به اجبار نخواهید وگرنه به سادگی از دستش خواهید داد. برای انجام یک کار اداری از این ساختمان به آن ساختمان خواهید رفت اما بالاخره کار همانطور که می خواهید انجام خواهد شد.


♌ فال پی ام سی دوست مرداد ماهی : برای تغییر شغل کمی دست نگه دارید

مشکلی که این همه فکرتان را مشغول کرده بسیار ساده تر از آنچه که فکرش را بکنید حل خواهد شد.در جمع خانواده منافع خودتان را در نظر نگیرید بلکه مسئله را از زاویه عاطفی تر نگاه کنید. برای تغییر شغل کمی دست نگه دارید و با اطمینان بیشتر جابجا شوید. کارهایتان را بر اساس اولویتشان انجام دهید تا از اضطرابتان کم شود.


♍ فال هفتگی PMC شهریور ماهی ها : اجازه ندهید کسی شما را به بازی بگیرد

نه کسی را به بازی بگیرید و نه اجازه بدهید شما را به بازی بگیرند. مدتی است مسئله ای فکرتان را مشغول کرده و دلیل این مشغولیت فکری را نمی دانید، بهتر است تا دیر نشده خلوت کنید و راز آن را کشف کنید.در مورد مسائل احساسی تان از کاه کوه نسازید مگر اینکه دنبال بهانه ای باشید تا هم خودتان را برنجانید و هم این رابطه را برهم بزنید.


♎ فال هفته PMC متولدین مهر : پول هایتان را پس انداز کنید

مقاومت کنید و اسیر وسوسه خرید نشوید. پول هایتان را پس انداز کنید تا بتوانید برای رسیدن به هدفی که مدتهاست ذهنتان را به خود مشغول کرده بالاخره قدمی بردارید. در مورد تصمیم جدید احساسی تان باید کمی صبر کنید و ابتدا مقدمات آن را فراهم کنید. هرگونه عجله و شتاب بدون مطالعه به ضررتان تمام می شود.


♏ فال این هفته PMC آبان ماهی ها : فکرتان را آزاد کنید

این روزها زندگی را خیلی سخت می گیرید و با وسواس به امور می نگرید، فکرتان را آزاد کنید و به آنچه دارید بیاندیشید و از زندگی تان با همه فراز و نشیب هایش لذت ببرید. برای انجام کاری دو دل هستید که باید پس از مشورت با شخصی که در جریان اتفاق هست تصمیم درست را بگیرید، بیش از این دست دست کردن به ضررتان تمام می شود.


♐ فال هفته PMC متولدین آذر : شما بهتر از هرکسی صلاح خودتان را می دانید

از کسی که خواسته و یا ناخواسته به شما اضطراب می دهد فاصله بگیرید و یا با او صحبت کنید و تکلیفتان را روشن کنید. شما به خوبی می دانید که از هرچه که بترسید همان می شود. قدر امروز را بدانید و آن را زندگی کنید، فردا به هیچکس قول داده نشده است. شما بهتر از هرکسی صلاح خودتان را می دانید، دست به عمل بزنید.


♑ فال PMC جدید متولدین دى : چیزی را جایی پنهان کرده اید…

قدر دوستی که ساده و صادق است و وقت خود را با او بگذرانید تا آرامش داشته باشید. برنامه ریزی تان برای انجام کاری که در سر دارید به خوبی پیش خواهد رفت. چیزی را جایی پنهان کرده اید وقت آن رسیده که به سراغش بروید. رفاقتی که از روی نگرانی یا رودروایسی باشد به پشیزی نمی ارزد.


♒ فال هفتگی  PMC بهمن ماهی ها : ملاقات کاری با پیشنهاد شغلی در پیش دارید

مدتی است که کلافه اید و قلبتان آرام نمی گیرد و فکر می کنید که به شما ظلم شده، شما تا اندازه ای حق دارید اما کاملا نه. غمگین نباشید و با اراده دوباره بلند شوید و بگذرید. امیدی که در سر می پرورانید به موقع انجام می شود و به خواسته تان می رسید. ملاقات کاری با پیشنهاد شغلی در پیش دارید.

♓ فال PMC متولدین اسفند : این روزها آنقدر تلخید که…

به دنبال چیزهای جدید و نوآوری باشید. علی رغم آنچه که بر شما گذشته طوری رفتار کنید که همیشه به عنوان فردی خلاق شناخته شوید.این روزها آنقدر تلخید که فکر می کنید که کارهایتان هرگز درست نمی شود و راحتی و رفاه از زندگی تان رخت بر بسته، شما سخت در اشتباهید اتفاقات به شکل دیگری به نفع شما در جریان اند.

انواع فال و طالع بینی (فال حافظ روزانه، استخاره ازدواج،فال ماه و سال تولد، فال ابجد، فال انبیاء و … )

برروی تصویر کلیک کنید تا اپلیکیشن برای شما دانلود شود
نمایش بیشتر

علی اکبر

سیراف بعنوان مجله خبری و تفریحی از سال 96 فعالیت خود را آغاز کرده است، تمام تلاشم انتشار محتوای سالم و منحصر بفرد مورد نیاز کاربران ایرانی با رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد،

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن