فال و طالع بینی

فال روزانه ۲۶ شهریور

امروز همان روزی است که مدت ها برای رسیدن به آن تلاش کرده اید. موقعیتی مناسب، برای رسیدن به هدفی که از مدت ها پیش برای آن برنامه ریزی کرده بودید. امروز برای شما فرصت مناسبی مهیا خواهد شد. تمام سعی خود را بکنید تا نهایت استفاده از این موقعیت را بکنید. افرادی هستند که از روی لجاجت و حسادتی که نسبت به شما و تلاش تان دارند، سعی می کنند تا شما را نسبت به این موقعیت بدبین کنند. با درایت و آگاهی قدم در راه کسب موفقیت بگذارید.

فال روزانه ۲۶ شهریور ۹۸

وقتی شما خوش‌بین هستید، زندگی شیوه‌ای بامزه برای مراقبت از شما دارد. طالعتان درخشان.

♈   فروردین  ♈

امروز همان روزی است که مدت ها برای رسیدن به آن تلاش کرده اید. موقعیتی مناسب، برای رسیدن به هدفی که از مدت ها پیش برای آن برنامه ریزی کرده بودید. امروز برای شما فرصت مناسبی مهیا خواهد شد. تمام سعی خود را بکنید تا نهایت استفاده از این موقعیت را بکنید. افرادی هستند که از روی لجاجت و حسادتی که نسبت به شما و تلاش تان دارند، سعی می کنند تا شما را نسبت به این موقعیت بدبین کنند. با درایت و آگاهی قدم در راه کسب موفقیت بگذارید.

♉   اردیبهشت  ♉

در انجام کارها کمی بی حوصله هستید و کار ها را نیمه کاره رها می کنید. سعی کنید نسبت به انجام کارها کمی بیشتر تمرکز داشته باشید. بی حوصلگی شما باعث شده است تا بسیاری از موقعیت های کاری خوب را از دست بدهید. در حال حاضر از شغلی که دارید راضی و خوشحال نیستید، با فردی آشنا خواهید شد که میتواند، راه را برای رسیدن به یک موقعیت بهتر برای شما هموار سازد. سعی کنید  تا انجام کار های خودتان را بر عهده دیگران قرار ندهید با کمی تلاش و موقعیت شناسی می توانید  مسیر زندگی خود را به خوبی تغییر دهید.

♊   خرداد   ♊

طی روزهایی که گذشت، به شدت درگیر یک بیماری بودید. امروز تلاش های شما به ثمر می نشیند و با خبرهای خوبی از سلامتی مواجه خواهید شد. کمی آرام باشید و اجازه ندهید افراد ناامید وارد زندگی شما شوند. شما با تلاش و امید خود به این مرحله رسیده اید پس با صبر و حوصله به کار خود ادامه دهید و مطمئن باشید، روند بهبودی شما بسیار سریع اتفاق خواهد افتاد. کمی از وقت خود را با خانواده خود بگذرانید تا آنها نیز متوجه بهبودی شما شوند. شما این توان را دارید که بر بیماری خود غلبه کنید.

♋   تیر  ♋

شما آدم هوشمند هستید اما در کارهایتان به هیچ عنوان از دیگران راهنمایی و مشاوره نمی گیرید. امروز با یک موقعیت مناسب مالی روبرو خواهید شد. برای شرکت در این معامله عجله نکنید و سعی نمایید تا همه جوانب را بسنجید. شما یقینا در این سرمایه گذاری به سود خوبی خواهید رسید در صورتی که بتوانید از رقیبان خود پیشی بگیرید. افراد زیادی شما را دوست دارند و از کمک کردن به شما لذت می برند، بهتر است تا شما نیز قدر این افراد بدانید و از تجربیات آنها استفاده کنید.

♌   مرداد   ♌

مدت های طولانی است که منتظر یک سفر بوده اید اما به دلیل مشکلات مالی و خانوادگی این موقعیت برای شما مهیا نمی شد. امروز یک فرصت مناسب  برای یک سفر چند روزه همراه با خانواده برایتان مهیا می شود. سعی کنید در مقابل این فرصت نه نگویید. نگران نباشید منابع مالی این سفر برای شما به وجود خواهد آمد و تبدیل به یکی از بهترین خاطرات زندگی شما خواهد شد. شما انسان صبور و زحمتکشی هسیتد و قطعا  لایق یک مسافرت خوب و بی دغدغه خواهید بود. انسان های بدبینی در زندگی شما هستند سعی کنید وجود آنها را نادیده بگیرید و با امید به زندگی خود ادامه دهید.

♍   شهریور  ♍

دست به کار بزرگی زده اید و نتیجه آن را به زودی خواهید دید. در شغل و زندگی خانوادگی خود موفق هستید و با اشتیاق به اهداف آینده خود فکر می کنید. انسان های زیادی شما را دوست دارند و شما نیز به آنها عشق می ورزید. اما مراقب باشید؛ تا از نیش زبان های بدگو در امان باشید. خوشی های زندگی خود را برای کسی بازگو نکنید و هدف های بزرگ خود را با کسی در میان نگذارید. بدخواهانی در زندگی دارید که باید با صبر و حوصله از کنار آنها عبور کنید تا گزندی به شما وارد نکنند.

♎   مهر  ♎

فردی هستید که در انجام کارها بسیار از خود پشتکار نشان می دهد. موقعیت شغلی خوبی دارید اما هنر پس انداز کردن را نمی دانید بهتر است کمی از حقوق خود را برای روز مبادا پس انداز کنید. انسان خیر خواهی هستید و در گذشته سختی بسیاری کشیده اید. اکنون در موقعیتی زندگی می کنید که شرایط از هر لحاظ برای شما مناسب است. پس بهتر است کمی بیشتر به فکر خانواده خود باشید و از آنها دلجویی کنید. شما در امور شغلی خود به موفقیت های خوبی خواهید رسید و در این راه به افراد بسیاری نیز کمک خواهید کرد.

♏   آبان   ♏

کمی از دست خود عصبانی هستید و آن هم به دلیل است که به آن چه که می خواستید نرسیده اید. باید تلاش خود را برای رسیدن به خواسته های خود بیشتر کنید و از انجام کار های بیهوده صرف نظر نمایید. مدت طولانی است که به دلیل مشغله کاری سراغی از پدر ومادر خود گرفته اید. بهتر است امروز برای دیدار به نزد آنها بروید تا آنها را نیز از دلتنگی نجات دهید. برای ادامه کار خود کمی به خود استراحت دهید. ابتدا اشتباهات خود را تصحیح کنید و سعی  کنید دوباره با انرژی به سوی هدف خود گام بردارید   تا طعم شیرین موفقیت را بچشید.

♐   آذر ♐

امروز احساس خستگی و دلتنگی می کنید، برای همین بهتر است تا فقط برای یک روز هم شده فقط برای خودتان زندگی کنید. بهتر است گشت و گذاری کوچک در شهر داشته باشید. به آنچه که برای شما در روز های گذشته اتفاق افتاده است فکر نکنید، خوبی روزگار به این است که میگذرد. خود را برای آنچه که کنترلی برای اتفاق افتادن  آن نداشته اید سرزنش نکنید. شما همه سعی خود را کردید تا اتفاقات خوب رقم بخورد گاهی اوقات ، اتفاقات خارج از قدرت و توان انسان ها است.

♑   دی  ♑

با یک موفقیت عالی در تحصیل و کار مواجه خواهید شد. سال ها برای رسیدن به این نقطه تلاش کردید و اکنون خبر خوشی را در این باره دریافت خواهید کرد. اجازه ندهید تا تردید ها باعث شوند شما از این موقعت دست بکشید. ترسی به دل راه ندهید و مطمئن باشید که از پس کار بر خواهید آمد. پدر و مادر تان در این راه بسیار به شما کمک کرده اند و اکنون از شنیدن خبرهای خوب راجع به شما خوشحال خواهند شد.

♒   بهمن   ♒

امروز با یک موقعیت غیر عادی روبرو خواهید شد. سعی کنید احساسات خود را کنترل کنید و با عقل و منطق خود تصمیم گیری  نمایید. مطمئن باشید کارهایتان بر روی روال همیشگی خود انجام خواهد شد؛ فقط باید بر روی اعصاب خود مسلط باشید و در عصبانیت تصمیم گیری نکنید. امروز بیش از هر روز دیگری مراقب افکار و اعمال خود باشید تا مبادا با گفتن حرفی نابجا دل کسی را برنجانید. شما مورد تایید افراد زیاد ی هستید و به عنوان الگو برای آنها می باشید، پس سعی کنید تا رفتار خود را کنترل نمایید و سنجیده عمل نمایید تا از کرده خود پشیمان نشوید.

♓   اسفند   ♓

شما انسان صبور و بسیار با اراده ایی هستید. مسئولیت شغلی و خانوادگی خود را به بهترین نحو ممکن انجام میدهید. اما از موضوعی رنج می برید. برای حل این موضوع باید یک تصمیم قاطع و محکم بگیرید، چون این مشکل بر روی تمرکز شما تاثیر منفی گذاشته است. امروز با موقعیتی مواجه خواهید شد که می تواند کمک مهمی به حل مشکل شما نمایید پس با تیز بینی و درایت سعی کنید از این فرصت استفاده کنید و اقدام به حل مشکل خود نمایید.

انواع فال و طالع بینی (فال حافظ روزانه، استخاره ازدواج،فال ماه و سال تولد، فال ابجد، فال انبیاء و … )

همچنین بخوانید:  طالع بینی چینی ماه تولد
برروی تصویر کلیک کنید تا اپلیکیشن برای شما دانلود شود

علی اکبر

سیراف بعنوان مجله خبری و تفریحی فارسی زبانان از سال 96 فعالیت خود را آغاز کرده است، تمام تلاشم انتشار محتوای سالم و منحصر بفرد مورد نیاز کاربران ایرانی با رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد،

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن