اخبار استقلال

بازی دربی را جدی بگیرید

سه هفته به هر شکلی بود سپری شد و استقلال چه از نظر فنی و هماهنگی و چه از نظر داوری ضعف ها و ضررهای بسیاری داد و سهم اش بدست آوردن تنها دو امتیاز و از دست دادن ۷ امتیاز باقیمانده شد.

🔹سه هفته گذشته هر طور بود گذشت و هواداران تنها و تنها امیدشان برای فراموشی این هفته های ابتدایی نتیجه گیری در هفته چهارم و دربی است.

🔹همان طور که همه ما می دانیم دربی با همه بازی های فصل متفاوت است، هیچ ارتباطی با رده بندی در جدول ندارد و هیچ ارتباطی به بهترین خط دفاع و بهترین خط حمله و… و … نخواهد داشت.
🔹در این بازی استفاده از تک موقعیت ها و فرصت های حساس نتیجه بازی را به سود یک تیم رقم می زند، برای همین از آبی پوشان می خواهیم که این دربی را جدی بگیرند.

🔹اشتباهات بازیکنان در سه بازی گذشته و از سویی اشتباهات داوری از سویی دیگر هر چه بود دیگر قرار نیست در دربی باز تکرار شود و اتفاق بیفتد.
🔹هواداران نتایج دیگر هفته ها شاید بتوانند هضم کنند، اما از دست دادن نتیجه دربی تا هفته ها و شاید تا بازی برگشت در خاطر هواداران خواهد ماند و به این سادگی ها فراموش نمی شود.
🔹پس از آبی پوشان می خواهیم که به هر ترتیبی که شده بازی دربی را جدی بگیرند و به نتیجه ای جز برد فکر نکنند که هواداران هرگز نتیجه و اتفاقات دربی را از یاد نخواهند برد.

✍️ محمود فخرالحاج

 

 

پیشنهاد میکنیم همچنین ببینید  بدشناسی بزرگ برای استقلال بعداز ناکامی های اخیر؛ آبی پوشان بدون مهاجم
برروی تصویر کلیک کنید تا اپلیکیشن برای شما دانلود شود
نمایش بیشتر

علی اکبر

سیراف بعنوان مجله خبری و تفریحی از سال 96 فعالیت خود را آغاز کرده است، تمام تلاشم انتشار محتوای سالم و منحصر بفرد مورد نیاز کاربران ایرانی با رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد،

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن