تولد

چهره ها و افراد مشهور متولد 28 شهریور

بیست و هشت شهریور تولد نیکی مظفری، دختر مجید مظفری بازیگر خوب سینما و تلویزیون ایران است. در این بخش با زندگی نیکی مظفری و فعالیت‌های او در دنیای هنر بیشتر آشنا می‌شوید.

صبا هاست

سیراف| سرویس چهره‌ها – نیکی مظفری مادرش را در سال ۸۴ و به علت بیماری از دست داد و از آن روز به بعد با پدرش زندگی می‌کند.  

چهره ها و افراد مشهور متولد بیست و هشت شهریور

از موضوعات جالب توجه در رابطه با نیکی مظفری، تمایل او به انتخاب همسر برای پدرش است تا او را از تنهایی در آورد. 


نیکی مظفری

title%

نیکی مظفری متولد ۲۸ شهریور سال ۶۶ در تهران، بازیگر سینما و تلویزیون و تنها دختر مجید مظفری، بازیگر پیشکسوت کشورمان است. او که مدرک فوق دیپلم رشته معماری دارد این روز‌ها در حرفه پدرش فعالیت می‌کند. نیکی مادر خود را در ۱۸ سالگی از دست داد و از آن به بعد با پدرش زندگی می‌کند. از آثاری که نیکی مظفری در آن‌ها ایفای نقش کرده است می‌توان از سریال “بچه‌های نسبتاً بد” و “غریب آشنا” و نیز فیلم سینمایی “چرکنویس” نام برد. او بار‌ها گفته است که دوست دارد پدرش ازدواج کند و حتی خودش حاضر است که برای پدرش به خواستگاری برود (اشتیاق نیکی مظفری به خواستگاری رفتن برای پدرش). نیکی مظفری تا به امروز ازدواج نکرده و مجرد است. 

پیشنهاد میکنیم همچنین ببینید  چهره ها و افراد مشهور متولد 1 مهر
برروی تصویر کلیک کنید تا اپلیکیشن برای شما دانلود شود
نمایش بیشتر

علی اکبر

سیراف بعنوان مجله خبری و تفریحی از سال 96 فعالیت خود را آغاز کرده است، تمام تلاشم انتشار محتوای سالم و منحصر بفرد مورد نیاز کاربران ایرانی با رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد،

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن