توجه : برخی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط شماره موجود در بخش تماس با ما به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود.
اخبار استقلال

استقلال | مهاجم خارجی جدید در تیم استراماچونی؟

استقلال با دو شکست و سه تساوی در پایان هفته پنجم در رده چهاردهم لیگ برتر قرار گرفته است.

 

شفقناورزشی- استقلال نتوانسته در هفته هایی ابتدایی لیگ نتایج مناسبی بگیرد.

به گزارش شفقناورزشی، استقلال با دو شکست و سه تساوی در پایان هفته پنجم در رده چهاردهم لیگ برتر قرار گرفته است. رده ای که هیچ وجه جایگاه مناسبی برای این تیم به شمار نمی آید و همین مسئله باعث شده که سرمربی و مدیران تیم به دنبال یافتن راه حل هایی برای بهبود وضعیت موجود باشند. یکی از گزینه هایی که استراماچونی و مدیران باشگاه در نظر دارند، خرید یک بازیکن جدید است. این بازیکن جدید در خط حمله خواهد بود. خط حمله استقلال در حال حاضر با ضعف های متعددی روبرو است و نداشتن یک گلزن تمام عیار در آن کاملا مشهود است.

البته استقلال این تابستان شیخ دیاباته را خرید اما این بازیکن فعلا مصدوم است. همچنین دیاباته در معدود بازی هایی که برای آبی پوشان به میدان رفت مهاجم چندان قابل اعتمادی نشان نداد تا بحث خرید یک مهاجم خارجی جدید شکل بگیرد. از مدتها قبل البته مدیران باشگاه به استراماچونی قول خرید یک مهاجم جدید را داده بودند اما تاکنون چنین اتفاقی نیافتاده است. با این حال، ناکامی های اخیر شاید در نهایت باعث شود که  این باشگاه خرید یک مهاجم خارجی جدید را در دستور کار خود قرار دهد.

علی اکبر

مجله سیراف از سال 96 فعالیت خود را آغاز کرده است،تمام تلاشم انتشار محتوای سالم و منحصر بفرد مورد نیاز کاربران با رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد. 09900995320

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا