اخبار استقلال

کنفرانس خبری استراماچونی قبل از دیدار با نفت آبادان

آندره‌آ استراماچونی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر صنعت نفت آبادان حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

مشروح صحبت‌های او به شرح زیر است:

لزوم حضور مهاجم؟

وقتی که درباره مهاجم صحبت می‌کنم منظور من مهاجم هدف است که در محوطه جریمه باشد و تمام‌کننده باشد. ما سخت کار می‌کنیم که رزومه‌ها را بررسی کنیم تا کسی که می‌تواند به ما کمک کند جذب کنیم. جذب بازیکن تا ژانویه رخ خواهد داد. این نیاز بعد از مصدومیت شجاعیان و محسن کریمی برای ما بیشتر هم شده است است. تلاش زیادی انجام می‌دهیم ولی موضوع جذب بازیکن به خاطر مشکلات اینکه باشگاه مشکلات بزرگتری دارد، متوقف شده است.

ترکیب فردا؟

در اول فصل درباره ترکیب صحبت کردن، راحت نیست چون هر بازی یک اتفاقی می‌افتد که ما مجبوریم یکسری بازیکن را به خاطر مصدومیت و محرومیت تغییر دهیم ولی در بازی فردا احتمالا ترکیب ما همان ترکیب تراکتور باشد.

صنعت نفت؟

همان‌طور که در مصاحبه دیگرم گفته بود، به نظرم صنعت نفت با توجه به بازیکنان به لحاظ قیمتی، ارزانی که دارد بهترین نتیجه را گرفته است. آن‌ها یک ذهنیت واضح و روشن برای روش بازی‌شان دارند. برای ما بازی سختی خواهد بود چون مدل بازی‌ آن‌ها به شکلی است که می‌تواند برای استقلال مشکل‌ساز باشد. من با بازیکنانم شفاف صحبت کردم که این بازی، تست بلوغ ما است به خاطر این که تیم خوشحال است ولی هیچ دلیلی ندارد که در صورت نتیجه نگرفتن در بازی فردا خوشحالی کنیم. از زمانی که من در ایران هستم، بازی با صنعت نفت مهم‌ترین و سخت‌ترین بازی‌مان است. بازیکنان باید این موضوع را درک کنند وگرنه ما یک تیم فوق العاده نیستیم و تنها یک تیم خوب هستیم.

علی دشتی؟

از روزی که من اینجا هستم سعی کردم نظم و انضباط و فلسفه‌ام را به بازیکنان منتقل کنم. من اهمیتی نمی‌دهم که قبلا در استقلال چه اتفاقی افتاده است و درباره افراد قبلی قضاوت نمی‌کنم ولی من قوانین و مدل حرفه‌ای کار خودم را می‌دانم. همه بازیکنان باید در چارچوب همین قوانین عمل کنند. ممکن است علی دشتی کار اشتباهی کرده باشد ولی الان از اشتباهش آگاه شده است. او بازیکن و انسان خوبی است و به همه نشان داد که با ذهنیت درست و آماده می‌تواند به استقلال کمک کند. چون به نظرم هرکس که بخواهد که برای استقلال بازی کند باید از نظر ذهنی آماده باشد. صحبت‌های من کلی است و تنها مربوط به دشتی نیست. این اساس یک کار خوب است. علی دشتی و قائدی عملکردشان را به همه نشان دادند. آن‌ها نشان دادند بازیکنانی نیستند که تنها به عنوان وینگر بازی کنند چون به من اینطور گفته بودند و آن‌ها نشان دادند که به عنوان مهاجم دوم بازی کنند. قطعا آن‌ها کاراکتر خاص خودشان را دارند ولی سخت تلاش می‌کنند تا به تیم کمک کنند.

مدعیان لیگ؟

من شنیده بودم که لیگ ایران اصلا آسان نیست. الان که این جا هستم متوجه شدم که واقعا لیگ سختی است و شما می‌توانید در مقابل هر تیمی امتیاز از دست دهید و همه بازی‌ها سخت است. حتی اگر با تیم ته جدولی بازی داشته باشید، نمی‌توانید بگویید که بازی راحتی در پیش دارید. متاسفانه ما پنج امتیاز راحت که در دستمان بود را مقابل ماشین‌سازی، فولاد و ذوآهن از دست دادیم که شایسته از دست دادن امتیاز نبودیم. امیدوارم این به ما درس داده باشد که تا آخرین لحظه بازی عملکردمان را حفظ کنیم. در مورد تیم‌های مدعی هم ترجیح می‌دهم که صبر کنم نیم‌فصل تمام شود چون فکر می‌کنم وقتی با تمام این تیم‌ها بازی کرده باشیم، می‌توانم ایده داشته باشم. قطعا تا الان تراکتور و پرسپولیس بهترین‌ تیم‌هایی هستند که ما با آن‌ها بازی کردیم.

0/5 (0 نظر)
همچنین بخوانید:  رحمتی: استقلالی‌ها قدر روزهایی را که به سختی گذشت بدانند

علی اکبر

سیراف بعنوان مجله خبری و تفریحی فارسی زبانان از سال 96 فعالیت خود را آغاز کرده است، تمام تلاشم انتشار محتوای سالم و منحصر بفرد مورد نیاز کاربران ایرانی با رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا