اخبار استقلال

استقلال | تنها مشکل قائدی این فصل

مهاجم جوان آبی پوشان پایتخت در فصل جاری بسیار آماده و سرحال نشان داده و تنها یک مشکل جزئی دارد.

شفقنا ورزشی- مهاجم جوان آبی پوشان پایتخت در فصل جاری بسیار آماده و سرحال نشان داده و تنها یک مشکل جزئی دارد.

به گزارش شفقنا ورزشی، خط حمله استقلال در فصل جاری رقابت های لیگ برتر عملکرد بسیار خوبی از خود نشان داده است.

استقلال در ۱۰ بازی که در فصل جاری به میدان رفته ۲۱ گل به ثمر رسانده و با اختلاف زیادی نسبت به دیگر تیم ها بهترین خط حمله را در اختیار دارد.

مهدی قائدی از بهترین بازیکنان تیم آبی پوشان در فصل جاری بوده و سهم بسزایی در پیروزهای این تیم داشته است.

قائدی به همراه شیخ دیاباته هر کدام ۴ گل به ثمر رسانده اند تا بهترین زوج خط حمله باشند و اگر این دو بازیکن در ادامه مصدوم نشوند و یا قائدی دچار حاشیه سازی نشود تیم آبی پوشان بیش از هر زمانی دیگری به کسب عنوان قهرمانی نزدیک خواهد بود.

قائدی فصل بسیار متفاوتی را با استقلال تجربه می کند. این بازیکن در دو فصل اخیر اسیر حاشیه ها و جنجال سازی های زیادی شده است و همین باعث شده تا بیشتر از آنکه در میدان باشد در بیرون از میدان باشد و نتواند توانایی خود را به نمایش گذارد.

اما این بازیکن جوان در فصل جاری عملکر درخشانی از خود نشان داده است. دیگر خبری از حاشیه سازی های پیاپی قائدی نیست و  همین باعث شده تا او با آرامش کامل بازی کند و بتواند بازی های درخشانی را به نمایش گذارد.

قائدی از همه نظر آماده است. او هم از نظر فنی و هم از نظری اخلاقی بدون مشکل بوده و این باعث شده تا به احتمال خیلی زیاد در پایان فصل هم پیشهاد خارجی داشته باشد.او تنها یک مشکل جزئی دارد که آن هم معمولا تمام مهاجمان بزرگ دنیا دارند.

او در فصل جاری کمی خودخواه شده است و در موقعیت های که می تواند دیاباته و یا دیگر بازیکنان را در موقعیت گلزنی قرار دهد خودش ترجیح می دهد که ضربات نهایی را بزند و این در چند صحنه هم باعث ناراحتی و خشم دیاباته شده است.

معمولا مهاجمان بزرگ فوتبال جهان کمی خودخواه هستند و ترجیح می دهند که برای خارج کردن خود از زیر فشار ضربات آخر را خودشان بزنند اما قائدی در استقلال مهاجم نوک نیست و دیاباته باید ضربات نهایی را بزند و بهتر است که این مهاجم جوان کمی از خود خواهی دست بردارد تا استقلال در دیدارهای حساس تر بهتر نتیجه بگیرد و دیاباته هم به  عنوان مهاجم خارجی از زیر فشار خارج شود.

0/5 (0 نظر)
همچنین بخوانید:  فیلم جشن قهرمانی استقلال در فینال جام حذفی 97

علی اکبر

سیراف بعنوان مجله خبری و تفریحی فارسی زبانان از سال 96 فعالیت خود را آغاز کرده است، تمام تلاشم انتشار محتوای سالم و منحصر بفرد مورد نیاز کاربران ایرانی با رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا