دکتر سلام

بلوار فردوس غرب به نام ناصر حجازی نامگذاری می‌شود

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، حجت نظری در جریان جلسه علنی شورای شهر تهران با اشاره به تصویب نتمگذاری بلوار فردوس غرب به نام زنده یاد ناصر حجازی اظهار کرد:

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، حجت نظری در جریان جلسه علنی شورای شهر تهران با اشاره به تصویب نتمگذاری بلوار فردوس غرب به نام زنده یاد ناصر حجازی اظهار کرد: مدتی قبل در نامه‌ای به کمیسیون نامگذاری شورای شهر تهران درخواست دادم تا مصوبه بلوار فردوس غرب به دلیل قرار گرفتن کمپ باشگاه استقلال در این معبر به نام ناصر حجازی تغییر کند.

وی ادامه داد: از طرفی دیگر هیچ مصوبه‌ای برای نامگذاری بلوارفردوس غرب وجود نداشت و این بلوار پس از نامگذاری بلوار فردوس و تاسیس به تبع نام خیابان قبلی که در امتدادش قرار داشت بلوارفردوس شناخته شد.

حجت نظری ادامه داد: با این مصوبه بلوار فردوس غرب به نام زنده یاد ناصر حجازی نامگذاری می‌شود و بلوار فردوس شرق نیز با همان نام بلوارفردوس که سالهاست از سوی مردم شناخته می‌شود باقی خواهد ماند.

عضو شورای شهر تهران افزود: در جلسه امروز شورا این این مسئله به رای گذاشته شد که از ۱۶ نفر حاضر ۱۱ نفر با آن موافقت کرده و بر این اساس بلوار فردوس غرب به نام ناصر حجازی تغییر نام خواهد بود.

به گفته نظری، میدان و خیابان پیروزان نیز به دلیل قرارگیری باشگاه پرسپولیس در این محدوده نیز به نام پرسپولیس نام‌گذاری خواهد شد.

لینک خبر

0/5 (0 نظر)
همچنین بخوانید:  چرا تاکید رهبری مبنی بر انجام اقدام متناظر در برجام انجام نشد؟

علی اکبر

سیراف بعنوان مجله خبری و تفریحی فارسی زبانان از سال 96 فعالیت خود را آغاز کرده است، تمام تلاشم انتشار محتوای سالم و منحصر بفرد مورد نیاز کاربران ایرانی با رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا