اخبار استقلالروزنامه ورزشی

مظلومی: درست در زمان نقل و انتقالات استقلال شفر ما را حذف کرد

پرویز مظلومی سرمربی سابق استقلال معتقد است باشگاه باید مطالبات بازیکنان را پرداخت کند تا آنها با تمرکز بیشتری در تمرینات حضور پیدا کنند .با سرمربی سابق آبی ها در خصوص شرایط و اتفاقات این تیم به صحبت پرداختیم:

سرمربی سابق استقلال از رفتار مدیریت آبی ها در قبال کمیته فنی دلخور است.

پرویز مظلومی سرمربی سابق استقلال معتقد است باشگاه باید مطالبات بازیکنان را پرداخت کند تا آنها با تمرکز بیشتری در تمرینات حضور پیدا کنند .با سرمربی سابق آبی ها در خصوص شرایط و اتفاقات این تیم به صحبت پرداختیم:
خیلی‌ ها معتقدند استقلال به شرط ایده‌آلش رسیده است با این موضوع موافق هستید؟
من هم با این موضوع موافق هستم شرایط استقلال روند رو به رشدی دارد و روز به روز هم بهتر از قبل می‌شود. مهمترین چیزی که در این تیم بیشتر از هر چیزی نمایان است اعتماد و یکدلی بازیکنان با یکدیگر و کادر فنی است. دیدید که آ‌نها با حواشی چند وقت اخیر چقدر حرفه‌ای برخورد کردند و نگذاشتند خللی به تیم وارد شود.

اما بازیکنان به دلیل مسائل مالی یک روز اعتصاب کردند.
من مخالف اعتصاب بازیکنان و تعطیلی تمرین هستم باید راهکاری را پیدا کرد که این اتفاق نیفتد زمان خود من هم شد حتی بعد از من هم مربیان دیگر هم با این موضوع درگیر بودند باید ببینیم چه شرایطی پیش می‌آید که چنین اتفاقی رخ می‌دهد به هر حال صبر و تحمل هم حدی دارد اما همه ما می‌دانیم که بیشتر باشگاه‌های ما درگیر مسائل مالی هستند و این چیز جدیدی نیست.

استقلال را مدعی قهرمانی می‌دانید؟
مطمئن باشید استقلال اگر همین روند را ادامه دهد مدعی اصلی قهرمانی است این تیم در ابتدای فصل تغییرات زیادی داشت در حالی که بازی کردن در تیم‌ های استقلال، پرسپولیس هم با تیم‌های دیگر هم فرق می‌کند این بازیکنانی که به استقلال آمده‌اند در تیم‌های قبلی‌شان از بهترین‌ها بودند آن موقع هم من گفتم این تیم نیاز به زمان دارد تا به هماهنگی خود برسد.

عملکرد دیاباته را چطور دیدید؟
یکی از بدشانسی‌های استقلال در این فصل مصدویت‌های دیاباته بود اگر او مصدوم نمی‌شد تبریزی شرایط روحی و روانی خود داشت و یا حتی محسن کریمی رباط پاره می‌کرد الان استقلال شرایط بهتری داشت. دیاباته به شرایط خوبی رسیده و اگر همین روند را ادامه دهد مدعی آقای گلی است. او با قد بلندی که دارد سرعت بالایی هم دارد و این یک فاکتور مثبت برای یک مهاجم است.

زمان شفر شما رئیس کمیته فنی بودید اما الان این کمیته تعطیل شده است.
آن موقع آمدیم که به استقلال کمک کنیم هیچ قراردادی هم نداشتیم هیچ پولی هم نگرفتیم. شما نگاه کنید کمیته فنی فدراسیون فوتبال در اکثر انتخابات تاثیرگذار است و در واقع همه‌کاره است اما برای ما این جالب بود که درست در زمان نقل وانتقالات استقلال شفر ما را حذف کرد.

از مدیرعامل استقلال دلخور هستید؟
از فتحی دلخور هستم او از ما خواست برای کمک کردن برویم اما پشت ما را خالی کرد یک جورهایی فکر می‌کنم با اسم ما بازی شد.

خیلی‌ها می‌گویند فتحی باید برود.
من درباره مدیریت صحبت نمی‌کنم اما یک سوال دارم فتحی باید فکر کند که رفتار و کردارش به چه نحوی بوده که هواداران خواهان رفتنش هستند منکر زحمات او برای استقلال نیستیم اما روراستی بهترین اتفاق برای یک مدیر است باید یک قولی را بدهید که بتوانی آن را انجام بدهید.

0/5 (0 نظر)
همچنین بخوانید:  وداع تلخ فرهاد مجیدی با استقلال و ایران!

علی اکبر

سیراف بعنوان مجله خبری و تفریحی فارسی زبانان از سال 96 فعالیت خود را آغاز کرده است، تمام تلاشم انتشار محتوای سالم و منحصر بفرد مورد نیاز کاربران ایرانی با رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا