بدهی مالیاتی برای استقلال دردسرساز می‌شود؟ | مجله سیراف
اخبار استقلال

بدهی مالیاتی برای استقلال دردسرساز می‌شود؟

در بررسی جدید کنفدراسیون فوتبال آسیا روی اسناد باشگاه استقلال ممکن است آبی ها با دردسر بزرگ روبرو شوند.

در بررسی جدید کنفدراسیون فوتبال آسیا روی اسناد باشگاه استقلال ممکن است آبی ها با دردسر بزرگ روبرو شوند.

در جریان صدور مجوز حرفه ای‌سازی تیم های حاضر در لیگ قهرمانان آسیا، فدراسیون فوتبال و باشگاه استقلال اعلام کردند که آبی های پایتخت موفق شدند با پرداخت بدهی خود به چند بازیکن و مربی، مشکل خود را حل کنند، ادعایی که روز گذشته با اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا در سایه تردید قرار گرفته است.
AFC در نظر دارد مدارک استقلالی ها و تراکتوری ها را با وسواس بیشتری بررسی کند و این در حالی است که در مورد صدور پرونده حرفه ای باشگاه استقلال ابهامی بزرگ وجود دارد؛ جواد نکونام، آرش برهانی و مهدی رحمتی سه کاپیتان پیشین آبی های تهرانی بودند که این باشگاه خبر از توافق و حل مشکل با آنها را داد، اما هنوز بدهی مالیاتی آنها پرداخت نشده تا این سه بازیکن مشکلات زیادی داشته باشند.
موضوع مهم اینجاست که استقلالی ها بی آنکه این دو پرونده را به انتها برسانند از فدراسیون فوتبال مجوز های لازم را دریافت کردند و حالا ممکن است در بررسی دوباره کنفدراسیون فوتبال آسیا این موضوع برای آبی ها به دردسر بزرگی تبدیل شوند.
در صورتی که بازینکنانی مثل نکونام، برهانی و رحمتی به afc اطلاع دهند که مالیات آنها تسویه نشده است، کنفدراسیون فوتبال پرونده تخلفات فدراسیون و استقلال را به کمیته انضباطی خود فرستاده و جرایم و محرومیت در انتظار آنها خواهد بود .
البته این سه بازیکن در طول سال های گذشته تا کنون به دلیل علاقه به باشگاه استقلال، چنین تصمیمی نگرفته‌اند و امیدوار هستند از راه مذاکره بتوانند مشکل خود را حل کنند.

منبع : اخرین خبر

علی اکبر

سیراف بعنوان مجله خبری و تفریحی فارسی زبانان از سال 96 فعالیت خود را آغاز کرده است، تمام تلاشم انتشار محتوای سالم و منحصر بفرد مورد نیاز کاربران ایرانی با رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا