اخبار استقلالروزنامه ورزشی

سود عجیب استقلال از یک انتقال اروپایی!

چند روز پیش برخی رسانه‌ها از پیشنهاد ۲میلیون و ۵۰۰هزار یورویی باشگاه هرتابرلین آلمان به باشگاه ترابزون‌اسپور ترکیه برای در اختیار گرفتن سیدمجید حسینی، بازیکن ملی‌پوش و ایرانی این باشگاه خبر دادند.

چند روز پیش برخی رسانه‌ها از پیشنهاد ۲میلیون و ۵۰۰هزار یورویی باشگاه هرتابرلین آلمان به باشگاه ترابزون‌اسپور ترکیه برای در اختیار گرفتن سیدمجید حسینی، بازیکن ملی‌پوش و ایرانی این باشگاه خبر دادند. مجید حسینی، بازیکن سابق استقلال که به واسطه درخشش در مسابقات مقدماتی جام‌جهانی و جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه مورد توجه چند تیم خارجی قرار گرفت و درنهایت هم به تیم ترابزون‌اسپور ترکیه پیوست در زمان مدیریت سابق استقلال لژیونر شد.

زمانی که باشگاه ترابزون‌اسپور درخواست کارت آی‌تی‌سی این بازیکن را مطرح کرد مدیریت باشگاه استقلال تغییر کرد و امیرحسین فتحی و علی خطیر به عنوان مدیرعامل و معاون باشگاه استقلال معرفی شدند. خطیر و فتحی با بررسی پرونده انتقال حسینی جلوی صدور آی‌تی‌سی را گرفتند و با مطرح کردن حق‌رشد این بازیکن جوان که از تیم‌های پایه استقلال رشد و به تیم ملی رسیده بود و تهدید به شکایت از باشگاه ترکیه‌ای به خاطر نادیده گرفتن این موارد کاری کردند که سران باشگاه ترکیه‌ای به تهران آمدند و ناچار شدند امتیازاتی که در مذاکرات قبلی نادیده گرفته شده بود را بدهند.

به این ترتیب باشگاه ترابزون برای انتقال مجید حسینی ابتدا ۵۰۰ هزار دلار بابت رضایت‌نامه این بازیکن که با باشگاه استقلال قرارداد داشت پرداخت و سپس ملزم شد بندی در قرارداد او اضافه کند و بابت انتقال بعدی او نیز درصدی به باشگاه استقلال برسد. با استناد به همین بند مهمی که در قرارداد مجید حسینی گنجانده شد در صورت انتقال او به هرتابرلین سود قابل توجهی به باشگاه استقلال می‌رسد که با توجه به تفاهم‌نامه امضاشده و واریز ۲۰درصد کل قرارداد حدود ۵۰۰ هزار یورو خواهد بود.

منبع : اخرین خبر

0/5 (0 نظر)
همچنین بخوانید:  ادعای فارس|بلبلی 6 ماه محروم شد!

علی اکبر

سیراف بعنوان مجله خبری و تفریحی فارسی زبانان از سال 96 فعالیت خود را آغاز کرده است، تمام تلاشم انتشار محتوای سالم و منحصر بفرد مورد نیاز کاربران ایرانی با رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا