اخبار استقلالروزنامه ورزشی

کی روش و هشدار بزرگ به خامس

رقابت های کوپا آمه ریکا در تابستان سال بعد و به صورت مشترک در آرژانتین و کلمبیا برگزار خواهد شد و تیم ملی کلمبیا با هدایت کارلوس کی روش یکی از مدعیان قهرمانی در این رقابت ها خواهد بود.

اما این سرمربی پرتغالی در مصاحبه ای به بازیکنانی که زیاد مصدوم شده و در تیم های باشگاهی خود در ترکیب ثابت قرار نمی گیرند هشدار داد که در صورت ادامه این روند، کار دشواری برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی تیم ملی کلمبیا خواهند داشت و به نظر می رسد منظور کارلوس کی روش بازیکنانی مانند خامس رودریگز، هافبک رئال مادرید بوده است.

کارلوس کی روش گفت: “ما به بازیکنان بزرگی برای موفقیت نیاز داریم و البته باید سوپرمن هم در اختیار داشته باشیم. بازیکنان باید در باشگاه های خود در اروپا در ترکیب اصلی قرار بگیرند و با آمادگی در اردوی تیم ملی کلمبیا شرکت کنند که این کار ساده ای نیست، اما ما برای موفقیت در کوپا آمه ریکا به چنین بازیکنانی نیاز داریم.

از زمان ورود من به رختکن تیم ملی کلمبیا در ماه مارچ، من در مورد این موضوع صحبت کرده ام. برخی بازیکنان خیلی در ترکیب تیم های خود قرار نمی گیرند و برخی نیز بارها مصدوم می شوند که این موضوع باعث نگرانی من شده است. حالا این بستگی به خود بازیکنان دارد و آنها باید تلاش کنند در ترکیب تیم های خود قرار گیرند، زیرا رقابت های کوپا آمریکا و انجام هشت بازی در ۲۹ روز بسیار سخت است.”

منبع: ورزش۳

همچنین بخوانید:  استقلال | نظر روزبه چشمی در مورد سبک بازی مورد نظر استراماچونی
0/5 (0 نظر)
برروی تصویر کلیک کنید تا اپلیکیشن برای شما دانلود شود

علی اکبر

سیراف بعنوان مجله خبری و تفریحی فارسی زبانان از سال 96 فعالیت خود را آغاز کرده است، تمام تلاشم انتشار محتوای سالم و منحصر بفرد مورد نیاز کاربران ایرانی با رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن