ترکیب احتمالی استقلال مقابل شهر خودرو | مجله سیراف
اخبار استقلال

ترکیب احتمالی استقلال مقابل شهر خودرو

 بعد از جنگ بزرگ هفته گذشته مقابل سپاهان در نقش جهان امروز استراماچونی و شاگردانش دوئل با یکی دیگر از رقبای سرسخت خود در کورس قهرمانی را تجربه خواهند کرد.

 بعد از جنگ بزرگ هفته گذشته مقابل سپاهان در نقش جهان امروز استراماچونی و شاگردانش دوئل با یکی دیگر از رقبای سرسخت خود در کورس قهرمانی را تجربه خواهند کرد.

شهرخودرو که با یحیی عملکرد خیره کننده ای از خود نشان داده تا ساعاتی دیگر مهمان آبی های تهرانی خواهد بود تا جنگ امروز دو تیم سرنوشت صدرنشینی را مشخص کند.

برای بازی امروز هم سیدحسین حسینی مرد شماره یک استقلال خواهد بود. این بار اما انگیزه های گلر آبی ها بیشتر از هر بازی دیگری است چون رقیب قدیمی خود در اردوی آبی ها را به عنوان مرد شماره یک شهرخودرو آن طرف زمین می بیند و اصلا دوست ندارد بازنده دوئل با مهدی رحمتی باشد.

در غیاب سیاوش یزدانی مصدوم زمینه برای بازگشت محمد دانشگر به ترکیب فراهم شد تا این مدافع جنجالی دوباره فرصت بازی به دست بیاورد و در کنار روزبه چشمی و عارف غلامی مثلث تدافعی امروز استقلال را تشکیل بدهد.

وریا غفوری کاپیتان آبی ها بک راست خواهد بود ضمن این که هروه میلیچ به عنوان بک چپ هم در برنامه های تدافعی هم برنامه های تهاجمی نقشی کلیدی در بازی امروز روی دوش خواهند داشت.
علی کریمی در کنار مسعود ریگی که مقابل تیم سابق خود انگیزه های زیادی دارد در مرکز زمین و پشت سر فرشید اسماعیلی حضور خواهند داشت تا مثلث میانه میدان استقلال نیز به مانند هفته های گذشته با این سه بازیکن آماده و سرحال تشکیل شود.

تنها نقطه ابهام در انتخاب های امروز استراماچونی به وضعیت شیخ دیاباته برمی گشت. مصدومیت دو روز گذشته مهاجم اهل مالی وضعیت او را در هاله ای از ابهام قرار داد اما بازگشت به اردوی شبانه روزی از نگرانی ها کاست تا مرد ایتالیایی روی استفاده از مرد ۵ گله خود حساب ویژه ای باز کند. با حضور دیاباته در کنار مهدی قائدی به عنوان مرگبارترین زوج تهاجمی این روزهای لیگ، کار برای شهرخودرویی ها در بازی امروز حسابی دشوار خواهد بود.

با تمام این تفاسیر ترکیب احتمالی استقلال در بازی با شهرخودرو به این شرح خواهد بود؛

“سیدحسین حسینی؛ روزبه چشمی، محمد دانشگر، عارف غلامی، وریا غفوری، هروه میلیچ؛ علی کریمی، مسعود ریگی، فرشید اسماعیلی؛ مهدی قائدی، شیخ دیاباته”.

علی اکبر

سیراف بعنوان مجله خبری و تفریحی فارسی زبانان از سال 96 فعالیت خود را آغاز کرده است، تمام تلاشم انتشار محتوای سالم و منحصر بفرد مورد نیاز کاربران ایرانی با رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا