ترکیدن مخزن گاز سواری پژو پارس در جایگاه سوخت CNG | مجله سیراف
دکتر سلام

ترکیدن مخزن گاز سواری پژو پارس در جایگاه سوخت CNG

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، سرگرد "جواد قربان زاده" گفت: ساعت ۲۳:۰۰ شب گذشته هفدهم آذر ماه با تماس تلفنی تعدادی از شهروندان با مرکز فوریت‌های پلیسی، ماموران کلانتری حسن آباد در جریان ترکیدن مخزن گاز یک دستگاه سواری پژو پارس قرار گرفتند.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، سرگرد “جواد قربان زاده” گفت: ساعت ۲۳:۰۰ شب گذشته هفدهم آذر ماه با تماس تلفنی تعدادی از شهروندان با مرکز فوریت‌های پلیسی، ماموران کلانتری حسن آباد در جریان ترکیدن مخزن گاز یک دستگاه سواری پژو پارس قرار گرفتند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه عوامل اوژانس نیز با تماس کاربران اپراتور مرکز فوریت‌های پلیسی در محل حاضر شده بودند، عنوان کرد: شدت انفجار به حدی بوده که صندق عقب خودرویی جلویی این خودرو که در همان محل در حال سوخت گیری بود، دچار حریق و آتش سوزی شده بود.

وی با اشاره به اینکه در کمترین زمان ممکن اطفاء حریق انجام شد، تصریح کرد: در این حادثه که راننده خودرو‌ها دچار مصدومیت شده بودند، به نزدیکترین بیمارستان منتقل و تحت درمان قرار گرفتند.

کلانتر محله حسن آباد به رانندگان خودرو‌ها تاکید کرد: با بررسی از خودروهایشان مطلع از عیوب خودرو شده و در اسرع وقت نسبت به رفع عیب اقدام کنند و از سوار شدن بر خودروی معیوب که همواره حادثه ساز خواهد بود، دوری کنند.

عکس تزئینی است

لینک خبر

علی اکبر

سیراف بعنوان مجله خبری و تفریحی فارسی زبانان از سال 96 فعالیت خود را آغاز کرده است، تمام تلاشم انتشار محتوای سالم و منحصر بفرد مورد نیاز کاربران ایرانی با رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا