دکتر سلام

خلیل‌زاده و دوستان قیمت «امضای استراماچونی» را می‌دانند؟

زیان بزرگ استقلال با فسخ یکطرفه قرارداد توسط استراماچونی فقط مبلغ کامل قرارداد او نیست،

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، زیان بزرگ استقلال با فسخ یکطرفه قرارداد توسط استراماچونی فقط مبلغ کامل قرارداد او نیست، بلکه استقلال پروژه ساخت یک تیم جدید با مربی جوانش را نیمه‌کاره رها می‌کند و این می‌تواند زیانی بزرگتر از آن چند صد هزار دلار یا حتی یک میلیون دلاری باشد که باید به استراماچونی بابت قرارداد و خسارت بپردازد. نمی‌دانیم هیأت مدیره استقلال امضای استراماچونی را که در بازی با شاهین نیز پای تیم بود، می‌شناسد یا نه. نمی‌دانیم مثلاً اسماعیل خلیل‌زاده قیمت امضای یک مربی پای یک تیم را تشخیص می‌دهد یا نه؟ اما می‌دانیم که اگر قیمت این تغییرات و تیم ساختن را می‌دانستند، کار به این وعده‌های بیهوده نمی‌رسید.

برای استقلال تا همین امروز گران تمام شده است که دو بازی را بدون سرمربی پشت سر گذاشته و ادامه این روند می‌تواند استقلال را از ریتم و آهنگی که داشت، خارج کند. چه بسا بازی با شاهین از آخرین بازی‌هایی باشد که امضای استراماچونی پای تیمش بود و بعد از این با استقلال دیگری مواجه شویم و حضور کوتاه مربی ایتالیایی به یک خاطره خوب تبدیل شود.

لینک خبر

علی اکبر

مجله سیراف از سال 96 فعالیت خود را آغاز کرده است،تمام تلاشم انتشار محتوای سالم و منحصر بفرد مورد نیاز کاربران با رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا