اخبار استقلال

وکیل شهرخودرو: اطلاعات ارسالی از ایران به AFC بابت بدهی استقلال دروغ است

به نقل از فوتبالی- وکیل باشگاه شهرخودرو در خصوص بدهی باشگاه استقلال به سیدمهدی رحمتی، توضیحاتی را ارائه کرد.

 

به گزارش سایت قطره و به نقل ازفانیگما ، به نقل از فوتبالی- وکیل باشگاه شهرخودرو در خصوص بدهی باشگاه استقلال به سیدمهدی رحمتی، توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازفوتبالی، – آذر 24, 1398 به گزارش سایت قطره و به نقل ازفانیگما ، به نقل از فوتبالی- وکیل باشگاه شهرخودرو در خصوص بدهی باشگاه استقلال به سیدمهدی رحمتی، توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازفوتبالی، بدهی مالیاتی باشگاه استقلال به سیدمهدی رحمتی دروازه بان فعلی تیم شهرخودرو خراسان باعث شد که علاوه بر توقیف اموال این بازیکن، او با حکم ممنوع الخروجی مواجه شود و در پی این اتفاق برگزاری اردوی خارجی تیم مشهدی نیز در هاله ای از ابهام قرار بگیرد.

محمدرضا بختیاری وکیل باشگاه شهرخودرو خراسان در مورد شکایت از باشگاه استقلال به خاطر پرونده سیدمهدی رحمتی گفت: طی دادنامه به شماره 734 و مورخ 93.

11.

28 باشگاه استقلال در کمیته انضباطی به پرداخت 761 میلیون و اندی(تومان)، به عنوان اصل مالیات به علاوه کل جرایم دیرکرد تا مادامی که این مبلغ را پرداخت کند، محکوم شد.

بختیاری ادامه داد: باشگاه استقلال همواره از پرداخت این مبلغ از سال 93 تعلل کرد تا در تاریخ 97.

8.

2 توافقنامه ای بین مهدی رحمتی و باشگاه استقلال منعقد شد که طبق فراز پایانی این توافقنامه مقرر می شود تا پایان وقت اداری 97.

11.

1 کل دیون مالیاتی رحمتی در آن فصول به علاوه کل خساراتی که اداره مالیات مطالبه می کند، توسط باشگاه استقلال پرداخت شود.

وی افزود: اما متأسفانه باشگاه استقلال به تعهداتش عمل نمی کند، پیش از این هم در سال 94 مهدی رحمتی شکایتی را به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارائه کرده بود که سوابق آن در اختیار من قرار دارد و آنها هم مزید بر علت می شوند، اما باز هم باشگاه استقلال به تعهداتش عمل نکرد.

رحمتی با توجه به این توافقنامه که به صورت معلق بوده و در آن قید شده بود؛ چنانچه باشگاه استقلال به تعهداتش عمل نکند آراء صادره ی کمیته انضباطی و دستور AFC به قوت خودش باقی است و باید اجرا شود، نامه ای را با همین متن تهیه و در تاریخ 98.

6.

23 در سازمان لیگ ثبت می کند و خطاب به جناب بهاروند ریاست سازمان لیگ توضیح می دهد که باشگاه استقلال تا به امروز به تعهداتش عمل نکرده و درخواست دارم که آراء ذکر شده طبق توافقی که انجام دادیم اجرا شوند.

بختیاری ادامه داد: بحث این است که وقتی در تاریخ 98.

6.

23 مهدی رحمتی اعلام می کند که استقلال به توافقنامه عمل نکرده و طبق فراز پایانی توافقنامه، آراء باید به مرحله اجرا برسند، بنابراین یک بدهی قطعی و مسلم در فدراسیون فوتبال برای باشگاه استقلال وجود داشته است.

یعنی فدراسیون فوتبال با علم و آگاهی کامل از اینکه باشگاه استقلال بالغ بر یک میلیارد و اندی بدهی دارد و این بدهی که از حالت مالیاتی خارج و به دین تبدیل شده، به اشتباه و غلط و حتی می توانم بگویم به دروغ اعلام می کند باشگاه استقلال عاری از بدهی است و هیچ دینی ندارد.

وکیل باشگاه شهرخودرو افزود: در نتیجه شرایطی برای باشگاه استقلال فراهم می شود که مجوز حرفه ای را دریافت و بتواند در مسابقات حاضر باشد.

بنابراین ما قویاً تأکید می کنیم که شکواییه ای را نوشته ایم و این شکواییه به همراه مدارک لازم آماده است تا اعتراض به عملکرد فدراسیون فوتبال را خطاب به AFC اعلام کنیم که رونوشت آن به کمیته تعیین وضعیت فیفا ارسال می شود.

آماده ایم که امروز بعدازظهر این شکواییه را ارسال کنیم و چنانچه فدراسیون و باشگاه استقلال نسبت به این مشکل اقدام نکنند علیرغم میل باطنی مجبوریم زمینه محرومیت استقلال را از حضور در آسیا را فراهم کنیم و این کار را هم می کنیم.

بختیاری افزود: اگر قرار باشد به دلیل مسائل مالیاتی مشکلی برای شهرخودرو برای برگزاری اردوی خارجی به وجود بیاید و این باشگاه متضرر بشود، این ضرر حتماً گریبانگیر فدراسیون و استقلال هم خواهد شد و اگر ما امروز نتیجه ای نگیریم حتما شکواییه را  ارسال می کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا موضوع شکایت رحمتی به کنفدراسیون فوتبال آسیا باعث شد که  چندی پیش این نهاد اعلام کند به مجوز حرفه ای باشگاه استقلال مشکوک شده اظهار داشت: بله، بر اساس این شکایت نامه در سال 94 این اتفاق افتاده است.

 وکیل شهرخودرو: اطلاعات ارسالی از ایران به AFC بابت بدهی استقلال دروغ اس

0/5 (0 نظر)
همچنین بخوانید:  استقلال | ادامه شرایط بحرانی در اردوگاه آبی
برروی تصویر کلیک کنید تا اپلیکیشن برای شما دانلود شود

علی اکبر

سیراف بعنوان مجله خبری و تفریحی فارسی زبانان از سال 96 فعالیت خود را آغاز کرده است، تمام تلاشم انتشار محتوای سالم و منحصر بفرد مورد نیاز کاربران ایرانی با رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن