پرداخت حقوق بازیکنان خارجی استقلال تا فردا | هیات مدیره | مجله سیراف
اخبار استقلال

پرداخت حقوق بازیکنان خارجی استقلال تا فردا | هیات مدیره

هیات مدیره استقلال مصوب کرد حقوق دو بازیکن خارجی این تیم طی 24 ساعت آینده پرداخت شود.

هیات مدیره استقلال مصوب کرد حقوق دو بازیکن خارجی این تیم طی 24 ساعت آینده پرداخت شود.

– ” جلسه هیات مدیره باشگاه استقلال برگزار شد.

در ابتدای جلسه، بعد از قرائت گزارش مفصلی از سوی دکتر خلیل زاده درباره نحوه واریز مطالبات آقای استراماچونی به حساب ایشان، اعضای هیات مدیره با بیان این که پول آقای آندره آ استراماچونی به حساب ایشان واریز شده و از طرفی این موضوع به تایید سرمربی استقلال رسیده، خواهان فراهم شدن مقدمات بازگشت آقای استراماچونی به ایران شدند.

در این جلسه مقرر شد تا هم چنان دکتر اسماعیل خلیل زاده برابر مصوبه قبلی به عنوان سرپرست باشگاه استقلال به وظایف خود و با اختیارات کامل در این باشگاه ادامه دهد.

در این جلسه پرداخت حقوق معوقه میلیچ و دیاباته هم مورد بحث قرار گرفت و مصوب شد که ظرف 24 ساعت این حقوق عقب افتاده به این دو بازیکن پرداخت شود.

درباره تامین منابع مالی باشگاه و مطالبات آبی پوشان از حامیان مالی هم در این جلسه گزارش مفصلی مطرح شد و مقرر شد تا اقدامات مربوطه برای وصول مطالبات از حامیان مالی صورت بگیرد.

دیگر مساله مورد بحث در این جلسه، موضوع اردوی آبی پوشان برای حضور قدرتمند در نیم فصل دوم بود.

در نهایت مقرر شد که زمان و مکان این اردو با نظر آندره آ استراماچونی، سرمربی استقلال مشخص شود.

آخرین موضوع مطرح شده در این جلسه، بحث تقویت استقلال در نیم فصل بود.

در نهایت مصوب شد که پس از ارائه فهرست خروج و خرید استقلال از سوی سرمربی استقلال، این فهرست در کمیته نقل و انتقالات استقلال با حضور آقایان بهرام امیری، هادی مباشری و امیر سلطانی مطرح و به سرعت جهت انجام آن، اقدامات لازمه صورت بگیرد.

علی اکبر

سیراف بعنوان مجله خبری و تفریحی فارسی زبانان از سال 96 فعالیت خود را آغاز کرده است، تمام تلاشم انتشار محتوای سالم و منحصر بفرد مورد نیاز کاربران ایرانی با رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا