تست روانشناسی

تست هوش هیجانی

هوش هیجانی هوش هیجانی منجر به عملکرد اجتماعی مفیدتری می شود؛ تناسب در هوش هیجانی زن و شوهر باعث تطابق هرچه بهتر آنها با هم و سازگاری بهتر در زندگی می شود.

هوش هیجانی هوش هیجانی منجر به عملکرد اجتماعی مفیدتری می شود؛ تناسب در هوش هیجانی زن و شوهر باعث تطابق هرچه بهتر آنها با هم و سازگاری بهتر در زندگی می شود.

هوش هیجانی هوش هیجانی منجر به عملکرد اجتماعی مفیدتری می شود؛ تناسب در هوش هیجانی زن و شوهر باعث تطابق هرچه بهتر آنها با هم و سازگاری بهتر در زندگی می شود. این تست توسط مشاورین سایت هدانا برای مشاوره پیش از ازدواج و تعیین سطح روابط زوجین در کنار چند پرسشنامه تخصصی دیگر مورد استفاده قرار می گیرد.

در این تست به هیچ وجه ، منظور نشان دادن “محسنات” یا ” معایب” شما نیست. به عبارت دیگر صحبت از پاسخ “صحیح” یا “غلط” نیست ، زیرا ماهیت هر شخص متفاوت از دیگران است . آن چه در این تست باید مشخص گردد چگونگی بودن یا احساس کردن است که اگر با صداقت بیان شوند؛ دیگر به خودی خود، خوب یا بد نیستند.

تذکر
۱-     شما باید از سوال یک شروع کنید و به ترتیب به سوالاتی که به دنبال آن می آیند پاسخ دهید و در هر حال نباید هیچ یک از سوالات را از قلم بیندازید(حتی اگر در مورد سوالی تردید دارید؛ معذالک به آن پاسخ دهید).

۲-     در خواندن سوال ها و پاسخ دادن به آن ها درنگ نکنید. می توان به طور متوسط برای پاسخ دادن به هر سوال ۱۰ ثانیه وقت گذاشت و در نتیجه به این پرسشنامه در ظرف تقریبا نیم ساعت پاسخ داد. سعی کنید در یک زمان و مکان مناسب و خلوت و در آرامش تست را بزنید.

شما با پاسخ دادن به سوالات این پرسشنامه می توانید وضعیت هوش هیجانی خود را هرچه بهتر برای خود روشن سازید. برای تفسیر و نتیجه آزمون، لازم است پس از تکمیل فرم زیر یک وقت مشاوره فردی یا خانوادگی از مشاورین سایت هدانا داشته باشید از اینجا کلیک کنید و وقت مشاوره خود را رزرو کنید].

 

hadana.ir

0/5 (0 نظر)
برروی تصویر کلیک کنید تا اپلیکیشن برای شما دانلود شود

علی اکبر

سیراف بعنوان مجله خبری و تفریحی فارسی زبانان از سال 96 فعالیت خود را آغاز کرده است، تمام تلاشم انتشار محتوای سالم و منحصر بفرد مورد نیاز کاربران ایرانی با رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن