استاد رائفی پور

اسامی نامزدهایی که تعهدنامه مجلس شفاف را امضا کرده‌اند

دیده بان شفافیت و عدالت اسامی امضاکنندگان تعهدنامه پویش مجلس شفاف و ضدفساد را تا امشب سه شنبه ۲۹ بهمن اعلام کرد.

دیده بان شفافیت و عدالت اسامی امضاکنندگان تعهدنامه پویش مجلس شفاف و ضدفساد را تا امشب سه شنبه ۲۹ بهمن اعلام کرد.

این فهرست شامل اسامی ۲۴۶ نامزد از استانهای تهران، قزوین، مازندران، اصفهان، سیستان، خراسان جنوبی، خراسان رضوی، مرکزی، قم ، خراسان شمالی ،یزد، زنجان، بوشهر، چهارمحال و بختیاری، خوزستان، آذربایجان غربی،آذربایجان شرقی، البرز، گیلان، فارس، سمنان، کرمان، هرمزگان،کردستان، گلستان، کهکیلویه و بویراحمد است.

دفاتر استانی دیده بان از امروز مشغول اخذ تعهدنامه از سایر نامزدهای داوطلب امضای تعهدنامه مجلس شفاف هستند. در این تعهدنامه، نامزدها به مردم قول می­دهند در دوران نمایندگی از کسی هدیه دارای ارزش مادی دریافت نکنند، عضو هیات مدیره هیچ شرکت یا موسسه دولتی یا خصولتی نشوند، فقط از مجلس حقوق و مزایا بگیرند و میزان آنرا شفاف برای اطلاع عموم اعلام کنند، آرا و مذاکرات غیر محرمانه کمیسیونهای مجلس را شفاف و منتشرکنند و برای انتصاب یا استخدام احدی، با دستگاه های اجرایی لابیگری و مکاتبه نکنند.

دیده بان شفافیت و عدالت از همه نامزدهای انتخابات مجلس یازدهم دعوت کرده است این تعهدنامه را امضاکنند و عملکرد شفاف مالی و پارلمانی خود را به نظارت عمومی بسپارند.



حوزه انتخابیه شهر اصفهان:

  1. مهدی طغیانی
  2. رضاعلی نوروزی
  3. سید حمیدرضا طالقانی
  4. مسعود نیک دستی
  5. محمود معلمی
  6. محمد یزدانیان
  7. رسول بخشی
  8. مجید اجل لوئیان
  9. زهرا شیخی
  10. امیرحسین بانکی
  11. حسین میرزایی
  12. حسن کامران
  13. علیرضا امام میری
  14. مصطفی نصر اصفهانی

حوزه انتخابیه خمینی شهر:

  1. محسن رضایی
  2. حجت الاسلام والمسلمین نقد علی
  3. حمیدرضا ابرایمی خوزانی
  4. سید حسن مجیدی

حوزه انتخابیه لنجان:

  1. میثم مهدیار
  2. الیاس قربانی

حوزه انتخابیه نجف آباد:

  1. ابوالفضل ابوترابی

حوزه انتخابیه نائین، بیابانک:

  1. حسین حسنی
  2. مجتبی اقبال

حوزه انتخابیه دهاقان، شهرضا:

  1. سمیه کرمی
  2. محمدرضا آقاجانیان
  3. سعید آقاسی

حوزه انتخابیه مبارکه:

  1. سعید خلیلیان

حوزه انتخابیه فریدن و فریدون شهر:

  1. مجتبی مومنی

حوزه انتخابیه گلپایگان، خوانسار:

  1. سید محمدحسن میرمحمدی

 

حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر، پردیس:

  1. میثم فرجی
  2. غلامرضا الیاسی
  3. مجید فرهمند
  4. علی رزم آور
  5. محمدرضایی قلعه
  6. عباس کاظمی نجف آبادی
  7. هادی طالبیان مقدم
  8. سید امیر سیاح
  9. مصطفی زمانیان
  10. سید حسین رضوی پور
  11. مجتبی رضاخواه
  12. جواد مشایخ
  13. سید احسان خاندوزی
  14. فاطمه احمدی
  15. نرجس بختیار خلجی
  16. علی طاهری
  17. الیاس نادران
  18. مالک شریعتی نیاسر
  19. ابولفضل عمویی
  20. علی شمسی پور
  21. مجتبی توانگر
  22. وحید یامین پور
  23. بهروز سجودی
  24. محسن جلواتی
  25. علی مطهری (نام پدر: عبادالله – ایشان ارتباطی با علی مطهری نماینده فعلی استان تهران ندارند و صرفا تشابه اسمی است)
  26. سیده صفیه حسینی باغسنگانی
  27. جواد نیکی ملکی
  28. مجتبی ابراهیمی
  29. رضا تقی پور انوری
  30. محمدحسین طاهری آکروی
  31. سید علی یزدی خواه
  32. سید محمدجواد ابطحی
  33. سعید کرمی
  34. احمد سلطانی
  35. علی خضریان
  36. سید محمود نبویان
  37. زهره سادات لاجوردی
  38. بتول نامجو
  39. فاطمه آلیا
  40. آسیه کلاته
  41. زهرا ابوالحسنی
  42. ابوالفضل عفت نژاد
  43. علی اکبر عبادی
  44. محمدحسن حسین زاده
  45. علی فرخ زاد
  46. رجب پناهی
  47. رضا کوشش کرد شولی
  48. مصطفی غربی جله گران
  49. محمدمهدی علمدار میبدی
  50. محمد اسماعیل توسلی
  51. امین پناهی
  52. غلامرضا قدیری
  53. زهره الهیان
  54. احمد ابریشمی
  55. رسول جلیلی
  56. مرتضی آقاطهرانی
  57. سیدمحمدرضا حسینی
  58. مجید صحاف
  59. حسین صالحی کجانی
  60. سعید بیژن
  61. روح الله ایزدخواه
  62. احمد نادری
  63. محمد آقامیری
  64. محمد محمدی پور
  65. محمد طیب صادق
  66. فاطمه قاسم پور
  67. مهدی محمدزاده
  68. منصوره سادت هاشمی
  69. ذبیح الله حسینی نژاد
  70. علی جعفری
  71. سید میعاد صالحی
  72. عابد عابدی جعفری
همچنین بخوانید:  دانلود سخنرانی استاد رائفی پور با موضوع اشتراکات داعش، آمریکا و اسرائیل در موضوعات آخرالزمانی - مشهد - 1397/10/05 - (صوتی + تصویری)

 

حوزه انتخابیه رباط کریم و بهارستان:

  1. جواد پاشاپور
  2. محمدباقر ابوالحسنی

 

حوزه انتخابیه شهریار، شهر قدس و ملارد:

  1. حامد نجفی
  2. حسین اشرفی
  3. زهرا شیرینی فرد پیله رود
  4. زهرا حیدری
  5. محمد وارسته کچلامی

 

حوزه انتخابیه قرچک، ورامین، پیشوا:

  1. احمد رضایی
  2. فاطمه غلامی
  3. سهراب امینیان رضوی

 

حوزه انتخابیه پاکدشت:

  1. مهدی کرامتی

حوزه انتخابیه زاهدان:

  1. محمود اسحاقی­نژاد
  2. حسینعلی شهریاری
  3. فداحسین مالکی

 

حوزه انتخابیه زابل، زهک، هامون، هیرمند، نیمروز:

  1. فرهاد شهرکی
  2. محمدمهدی منافی
  3. سیدباقر حسینی

 

حوزه انتخابیه چابهار، نیکشهر، قصرقند:

  1. محمد انور بیجارزهی

 

حوزه انتخایه خاش و میرجاوه:

  1. علی کرد


حوزه انتخابیه ایرانشهر، سرباز، بمپور، لگان:

  1. عبدالوحید اکرامی

حوزه انتخابیه قزوین، آبیک:

  1. میثم پیله فروش
  2. محمدباقر آقا علیخانی
  3. مهدی الهیاری
  4. علی فلاح
  5. لطف الله سیاهکلی

حوزه انتخابیه ساری و میاندرود:

  1. حسین شهریاری
  2. علی بابایی کارنامی

 

حوزه انتخابیه تنکابن، رامسر و عباس آباد:

  1. سیف الدین خلعتبری

 

حوزه انتخابیه چالوس، نوشهر، کلاردشت:

  1. علی قربانپور لزرجانی

 

حوزه انتخابیه آمل:

  1. مجید اصغرزاده
  2. حسین صائمی

 

حوزه انتخابیه نور، محمودآباد:

  1. عبدالوحید فیاضی

حوزه انتخابیه مشهد و کلات:

  1. محمدحسین حسین زاده بحرینی
  2. سعید شعرباف
  3. علیرضا خدابخشی
  4.  علی  شاملو
  5. مصطفی شادمان
  6. رضا ابوالفضلیان
  7. حامد بیهقی
  8. فاطمه رحمانی
  9. امیرحسین قاضی زاده هاشمی
  10. محمدابراهیم حسینیان
  11. غلامحسین صاحبی
  12. جواد طیار تواتکان
  13. جواد میثاقی فاروجی

 

حوزه انتخابیه کاشمر، خلیل آباد، بردسکن:

  1. جواد نیک بین

 

حوزه انتخابیه نیشابور:

  1. حسین احمدی سلیمانی
  2. حسین سبحانی نیا
  3. محمد تاجیک
  4. سید جمال الدین حسینی
  5. فاطمه قدم باری
  6. سید حسین احمدی سلیمانی

 

حوزه انتخابیه تربت حیدریه:

  1. سعید باستانی

 

حوزه انتخابیه شیروان:

  1. محمد محمدزاده قانعی

 

حوزه انتخابیه بجنورد:

  1. رضا یزدانی

 

حوزه انتخابیه بیرجند، خوسف، درمیان:

  1. دانیال سعیدی

 

حوزه طبس، فردوس، بشرویه و سرایان:

  1. مجید نصیر رایی

 

حوزه انتخابیه اراک، کمیجان، خنداب:

  1. معصومه جودکی
  2. احمد قنبری
  3. مهدی صالحی نظام آبادی
  4. ابراهیم میقانی
  5. علی اکبر کریمی
  6. رضا نقدی
  7. اشرف بهادری
  8. راحمه رجایی
  9. سید احمد لطفی
  10. حجت ملکی
  11. سید مجید قریشی
  12. داود نعیمی

 

حوزه انتخابیه آشتیان، تفرش، فراهان:

  1. داود حسینی

 

حوزه انتخابیه خمین:

  1. روح الله اکبری

 

حوزه انتخابیه دلیجان، محلات:

  1. محمد جلالی

 

حوزه انتخابیه قم:

  1. احمد امیرآبادی فراهانی
  2. محمدمهدی صحیفه سجادیه

 

حوزه انتخابیه یزد و اشکذر:

  1. محسن نوفرد
  2. صالح جوکار
همچنین بخوانید:  دانلود کلیپ تحلیل استاد رائفی پور از احتمال بیوتروریسم بودن ویروس کرونا!

 

حوزه انتخابیه میبد و تفت:

  1. قاسم روانبخش
  2. نایب علی خلیلی

  1. حسین رحیمی

 

حوزه انتخابیه زنجان:

  1. حسن کریمی

 

حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه، دیلم:

  1. اسکندر بهروزی

 

حوزه انتخابیه دشتستان:

  1. مریم پاسالار
  2. ایرج فرایمی

 

حوزه انتخابیه اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار:

  1. مجتبی نوروزی
  2. قدرت الله حمزه

 

حوزه انتخابیه شهرکرد، بن، سامان:

  1. اردشیر رئیسی
  2. احمد راستینه
  3. احمد کرمی
  4. محمدمهدی داودپور
  5. حبیب الله فاضلیان

 

حوزه انتخابیه بروجن:

  1. امیرقلی جعفری

 

حوزه انتخابیه لردگان:

  1. سید روح الله موسوی
  2. شمس الدین جلیل پیران

 

حوزه انتخابیه اهواز، کارون، باوی، حمیدیه:

  1. خالد چهارلنگ
  2. سعید جعفری
  3. رضا کلاکج

 

حوزه انتخابیه ارومیه:

  1. سید مجتبی آران

 

حوزه انتخابیه خوی و چایپاره:

  1. سعید برومندفر
  2. محمدامین محققی کیا
  3. امین صادق لو
  4. حسن درستی
  5. رضا عطامهر

 

حوزه انتخابیه خرم آباد و شهرستان چگنی:

  1. محمدرضا ملک شاهی راد
  2. احمد حقی

 

حوزه انتخابیه درود و ازنا:

  1. سید ایمان موسوی

 

حوزه انتخابیه البرز:

  1. حسین مظفر
  2. مصطفی سعیدی سیرایی
  3. امین ریوندی
  4. ایزدیار

 

حوزه انتخابیه تبریز اسکو، آذرشهر:

  1. احمد اسدیان
  2. عزت الله جعفری
  3. محمداسماعیل سعیدی
  4. کاظم بجانی
  5. روح الله متفکر آزاد
  6. علی ساعدی
  7. فهیمه پورعلی بالوجه

 

حوزه انتخابیه فومن و شفت:

  1. خلیل بهروزی فر

 

حوزه انتخابیه رشت:

  1. سید رضا مطهری
  2. جبار کوچکی نژاد
  3. ولی الله عظمتی
  4. علی آقازاده
  5. حسن کربلایی
  6. احمدی
  7. حق بین

 

حوزه انتخابیه لنگرود:

  1. امین امیری

 

حوزه انتخابیه شیراز و رزقان:

  1. روح الله شجاعیان
  2. غلامحسین اسکندری
  3. روح الله نجابت

 

حوزه انتخابیه ممسنی و رستم:

  1. مجید انصاری
  2. عبدالحمید ندری
  3. فرهاد صفری
  4. جعفر شریفی

 

حوزه انتخابیه جهرم و خفر:

  1. علیرضا صحرائیان

 

حوزه انتخابیه نی ریز، استهبان، بختگان:

  1. سیاوش قنبرنژاد

 

حوزه انتخابیه داراب و زرین دشت:

  1. نوروز قبادی پور

 

حوزه انتخابیه سمنان، مهدی شهر و سرخه:

  1. جمال دامغانیان
  2. عباس گل رو
  3. عباس کاشیان
  4. جواد خسروی

 

حوزه انتخابیه شاهرود و میامی:

  1. سید حسن حسینی شاهرود
  2. احمد عجم

 

حوزه انتخابیه کرمان، راور:

  1. محدرضا پورابراهیمی

 

حوزه انتخابیه بندرعباس، حاجی آباد، ابوموسی:

  1. عباداله علی محمدی معدنوئی

 

حوزه انتخابیه سنندج، کامیاران، دیواندره:

  1. عبدالسلام کریمی
  2. سید احسن علوی

 

حوزه انتخابیه گرگان، آق قلا:

  1. عیسی مهری
  2. سعید بیرقدار

 

حوزه انتخابیه کهگیلویه، بهمئی،چرام و لنده:

  1. فرزاد نجات نیا موحد

 

حوزه انتخابیه یاسوج:

  1. مهدی روشن فکر

 

حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا:

  1. نادر منتظریان، حمید واحدی نژاد
  2. حمید واحدی نژاد

متن کامل تعهدنامه دیده بان به این شرح است:

 

اینجانب ……………………….، فرزند ………………. داوطلب نمایندگی مجلس از حوزه انتخابیه ………………………………. در کمال صحت و سلامت عقل متعهد می شوم درصورتی که با رأی مردم وارد مجلس شوم، تعهدات زیر را اجرا کنم و دیده­بان شفافیت و عدالت محقّ است طبق وظیفه ذاتی خود با همکاری و نظارت مردمی، رفتار من را زیرنظر بگیرد و درصورت تخطی‌ام از هریک این تعهدات، ابتدا به خودم تذکر کتبی دهد و اگر اعتنا نکردم، مستندات تخلف من از هریک از این تعهدات را برای اطلاع عموم منتشر کند و موضوع را از مجاری حقوقی و قضایی پیگیری نماید.

  1. در طول دوره نمایندگی، از هیچ شخص حقیقی و حقوقی داخلی یا خارجی، هدیه دارای ارزش مادی خارج از عرف دریافت نکنم.
  2. در طول دوره نمایندگی، عضو هیات مدیره موظف یا غیرموظف هیچ شرکت یا سازمان دولتی، خصوصی یا خصولتی (عمومی غیر دولتی و…) به هر نوع نباشم و به استخدام دولت یا شرکتها و نهادهای دولتی و عمومی غیردولتی در نیایم.
  3. در طول دوره نمایندگی، فقط حقوق و مزایای نمایندگی دریافت کنم و از هیچ شخص حقیقی و حقوقی دولتی یا خصوصی یا عمومی غیردولتی، هیچ نوع حقوق، پاداش، حق مشاوره، کمیسیون، حق جلسه و امثال آنها دریافت نکنم. کسب و کار خصوصی یا خانوادگی قبل از نمایندگی­ام از شمول این تعهد خارج است.
  4. در طول دوره نمایندگی، بجز مأموریت­های رسمی پارلمانی، هیچ سفر خارجی به هزینه اشخاص حقیقی و حقوقی نروم و در مأموریت های رسمی پارلمانی هم هیچ­گونه دریافتی مازاد بر حق قانونی نداشته باشم.
  5. از آغاز رسمی تبلیغات انتخاباتی، حکم ماده ۲۹ قانون برنامه ششم را داوطلبانه اجرا و همه حقوق و همه مزایای دریافتی‌ام از بیت‌المال (شامل شرکتها و موسسات دولتی، عمومی غیردولتی وهرنوع خصولتی) را برای اطلاع عموم مردم منتشر کنم.
  6. برای انتصاب و استخدام کسی در ادارات و شرکتهای دولتی یا وابسته به حکومت ویا توزیع امتیازات حکومتی، هیچگونه توصیه کتبی یا شفاهی نکنم. در مواردی مانند؛ جابجایی کارمندان، دانشجویان و پرداخت وام های خرد، بعد از تشخیص استحقاق اقدام نمایم ولی اقدامات خود را هم شفاف به مردم اعلام کنم.
  7. هر گاه موضوعی در دستور کار کمیسیونها یا صحن قرارگیرد که مستقیما به منفعت شخصی یا کسب ‌و کار خودم یا خانواده‌ام مربوط باشد، موضوع تعارض منافعم را اعلام و از حضور در رأی‌گیری و هر نوع تاثیرگذاری در تصمیم مجلس، خودداری کنم.
  8. در طول دوره نمایندگی، خود را وقف تکالیف تقنین و نظارت کنم و دعوت به عضویت در هیأت علمی دانشگاه­ها و تحصیل در مقطع دکتری را نپذیرم.
  9. در اولین فرصت ممکن، طرح شفافیت آرای نمایندگان و پخش زنده کمیسیونهای مجلس را ارائه کنم و اگر تصویب نشدند، آرای خود را داوطلبانه اعلام و حتی­ المقدور ریز مذاکرات و مصوبات غیر محرمانه کمیسیونهای مجلس را منتشر کنم.
  10. در اولین فرصت ممکن ، طرح لغو مجوزها و امتیازات تخصیص یافته برای نمایندگان ادوار را تهیه و تلاش کنم اجرا شود.
همچنین بخوانید:  دانلود سخنرانی استاد رائفی پور با موضوع اقتصاد - دانشگاه گلستان - 1398/02/04 - (صوتی + تصویری)

نام و نام ­خانوادگی، تاریخ و امضا و اثرانگشت داوطلب نمایندگی

توجه ۱. امضای تعهدنامه فوق به معنی تایید نامزدهای عضو این پویش توسط دیده­بان شفافیت­ و عدالت نیست.

توجه ۲. دیده­بان شفافیت ­و عدالت ضمن اعلام اسامی امضاکنندگان این تعهدنامه، در پذیرش درخواست عضویت در این پویش، مختار است و حق دارد هر زمان حضور افرادی را در این پویش مصلحت ندانست، نامشان را از فهرست امضاکنندگان این تعهدنامه حذف کند.

آخرین نسخه تعهدنامه دیده بان شفافیت و عدالت

جهت مشاهده تصویر با اندازه‌ی واقعی، روی آن کلیک کنید.

 


 

نمایندگان استانی دیده بان شفافیت و عدالت که آماده اجرای عملیات احراز هویت و اخد تعهدنامه کتبی از نامزدهای داوطلب هستند:

 

استان آذربایجان شرقی (نماینده استانی دیده بان: محمد علی متفکرآزاد – ۰۹۱۴۳۱۳۴۳۴۱)

استان آذربایجان غربی (نماینده استانی دیده بان: اروج ولی زادگان – ۰۹۱۴۴۴۶۵۳۵۶)

استان اردبیل (نماینده استانی دیده بان: سیدحسن عاملی کلخورانی – ۰۹۱۴۱۵۲۸۴۹۴)

استان اصفهان (نماینده استانی دیده بان: سیدمهران نحوی – ۰۹۱۳۱۱۹۸۹۷۴)

استان البرز (نماینده استانی دیده بان: جواد رجبی – ۰۹۱۲۱۷۸۰۴۱۱)

استان ایلام (نماینده استانی دیده بان: محمد تاب – ۰۹۱۸۳۴۱۵۳۹۷)

استان خوزستان (نماینده استانی دیده بان: غلامرضا اخوان صباغ – ۰۹۱۶۶۱۴۳۴۸۹)

استان خراسان رضوی (نماینده استانی دیده بان: علی سهیلی – ۰۹۱۵۱۰۰۲۸۳۰)

استان چهارمحال و بختیاری (نماینده استانی دیده بان: اسفندیار شفیعی هفشجانی – ۰۹۱۳۶۷۷۳۷۳۳)

همچنین بخوانید:  دانلود سخنرانی استاد رائفی پور با موضوع غدیر - تهران - 1397/06/08 - (صوتی + تصویری)

استان تهران (کارگروه پویش مجلس شفاف در دفتر مرکزی دیده بان: ۸۸۹۳۷۵۵۴ الی ۷)

استان زنجان (نماینده استانی دیده بان: فیروز میرزایی – ۰۹۱۲۲۴۱۶۶۰۳)

استان سمنان (نماینده استانی دیده بان: محمدرسول تجلی – ۰۹۱۲۳۳۱۳۵۶۶) – (نماینده دیده بان در شاهرود: سیدرضا سیدرضایی – ۰۹۱۲۱۷۷۲۶۰۶)

استان سیستان و بلوچستان (نماینده استانی دیده بان: عیسی ابراهیم زاده – ۰۹۱۵۱۴۱۹۰۷۳)

استان فارس (نماینده استانی دیده بان: محمدرضا سپهری نوبندگانی – ۰۹۱۷۳۱۶۰۵۰۹)

استان قزوین (نماینده استانی دیده بان: سیدجعفر شهاب زاده – ۰۹۱۲۱۸۱۱۹۳۰)

استان قم (نماینده کارگروه پویش: هادی مصدق – ۰۹۱۲۴۷۶۴۶۸۴)

استان لرستان (نماینده استانی دیده بان: فیروز امیری – ۰۹۱۶۳۶۷۳۰۹۹)

استان کردستان (نماینده استانی دیده بان: علی شکری – ۰۹۱۸۳۷۳۲۱۹۵)

استان کرمان (نماینده استانی دیده بان: مجید اعتمادی – ۰۹۱۳۳۴۳۱۰۳۴)

استان کهگیلویه و بویراحمد (نماینده استانی دیده بان: کریم جانی پور – ۰۹۱۷۳۴۱۲۰۶۱)

استان کرمانشاه (نماینده استانی دیده بان: بهروز همتی – ۰۹۱۸۱۳۱۴۱۶۰)

استان گلستان (نماینده استانی دیده بان: حسین فاضل – ۰۹۱۱۳۷۰۹۸۸۵)

استان گیلان (نماینده استانی دیده بان: عبداله بابایی­پور – ۰۹۱۱۶۱۹۵۶۶۱)

استان مازندران (نماینده استانی دیده بان: خلعتبری – ۰۹۱۱۲۹۱۹۹۸۲)

استان مرکزی (نماینده استانی دیده بان: احمد خمجانی فراهانی – ۰۹۱۸۸۶۴۷۶۱۱)

استان هرمزگان (نماینده استانی دیده بان: شهریار مشیری – ۰۹۱۷۱۶۱۴۲۵۶)

استان همدان (نماینده استانی دیده بان: ناصر صفایی – ۰۹۱۸۱۱۱۵۸۷۰)

استان یزد (نماینده استانی دیده بان: محمدرضا رجایی – ۰۹۱۳۱۵۳۶۴۰۰)

 


 

منبع:

دیده بان شفافیت و عدالت (http://daad.ir/?p=19688)

 

لینک خبر

0/5 (0 نظر)
برروی تصویر کلیک کنید تا اپلیکیشن برای شما دانلود شود

علی اکبر

سیراف بعنوان مجله خبری و تفریحی فارسی زبانان از سال 96 فعالیت خود را آغاز کرده است، تمام تلاشم انتشار محتوای سالم و منحصر بفرد مورد نیاز کاربران ایرانی با رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن