توجه : برخی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط شماره موجود در بخش تماس با ما به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود.
اخبار

انتقام طوفانی ایران در راه است…

سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی روز گذشته در حاشیه مراسم گرامیداشت دانشمند شهید محسن فخری‌زاده که در ستاد فرماندهی کل سپاه برگزار شد، با بیان اینکه بزرگترین لطف الهی که شهادت است، شامل حال محسن فخری‌زاده عزیز و فخر ایران شد، گفت: دشمنان قسم خورده ایران اسلامی باید بدانند که شهادت چراغ راه ماست و ما راه این شهید عزیز را ادامه خواهیم داد و راهی که شهدا باز می‌کنند، هیچگاه توقف نخواهد داشت.

انتقام طوفانی ایران در راه است…

سیراف | سرویس اخبار – به گزارش سپاه نیوز، سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی روز گذشته در حاشیه مراسم گرامیداشت دانشمند شهید محسن فخری‌زاده که در ستاد فرماندهی کل سپاه برگزار شد، با بیان اینکه بزرگترین لطف الهی که شهادت است، شامل حال محسن فخری‌زاده عزیز و فخر ایران شد، گفت:

دشمنان قسم خورده ایران اسلامی باید بدانند که شهادت چراغ راه ماست و ما راه این شهید عزیز را ادامه خواهیم داد و راهی که شهدا باز می‌کنند، هیچگاه توقف نخواهد داشت. وی افزود: هر نقطه‌ای که دشمن روی آن متمرکز می‌شود، به منزله نقطه قوت ما و هراس دشمنان است و متوسل شدن به اقدامات جنایتکارانه‌ای مانند ترور به معنای آن است که ما باید امثال شهید فخری زاده را تربیت کنیم.

 

انتقام طوفانی ایران در راه است...

فرمانده کل سپاه با تأکید بر اینکه راه این عزیز با عزم و اراده بیشتر توسط شاگردانش ادامه خواهد داشت، گفت: دشمنان باید منتظر واکنش‌های جمهوری اسلامی ایران با کیفیت و وضعیتی که خودمان تعیین می‌کنیم، باشند. سردار سلامی با بیان اینکه ترور و اقدامات کوردلانه دشمنان جز افزوده شدن بر شتاب انقلاب اسلامی ما دستاورد دیگری نخواهد داشت، ادامه داد: ما با شهادت رشد کرده‌ایم و دشمن قدرت درک این حقیقت را ندارد. آن‌ها فکر می‌کنند که مردان بزرگ ما تنها هویت فیزیکی دارند، از این رو به دنبال حذف آن‌ها هستند، اما شهادت آنان، اراده ما را در رسیدن به اهداف عالیه نظام قوی‌تر می‌کند.

فرمانده کل سپاه در پایان با تأکید بر اینکه به ملت عزیز ایران اطمینان می‌دهیم که واکنش قاطعی نسبت به ترور دانشمند هسته‌ای خود خواهیم داشت، افزود: شهادت برای ما افتخار است و همانطور که شاهد بودیم حاج قاسم با شهادتش موجب ذلت استکبار شد، قطعاً شهادت محسن فخری‌زاده نیز موجب ذلت دشمنان می‌شود و سرعت ما را در مسیری که انتخاب کرده‌ایم بیشتر می‌کند.

شهادت سرعت‌بخش اهداف انقلاب اسلامی

حجت الاسلام دکتر عبدالله حاجی‌صادقی، نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز در مراسم گرامیداشت دانشمند هسته‌ای و دفاعی کشور پاسدار سرافراز انقلاب اسلامی شهید محسن فخری‌زاده که با حضور جمعی از فرماندهان و مسئولان عالی‌رتبه نیرو‌های مسلح در ستاد فرماندهی کل سپاه برگزار شد با تأکید بر اینکه اقتدار و‌قدرت لازمه بقا و استحکام هر نظامی است، اظهار داشت:

همه عقلا باور دارند بدون قدرت و اقتدار نمی‌توان از امنیت و موجودیت یک نظام محافظت کرد که تحقق این مهم در آیات و روایات اسلامی همواره مورد تأکید قرار گرفته است. نماینده ولی فقیه در سپاه با بیان اینکه برجسته‌ترین مصادیق قدرت، دو اصل ایمان و علم است، تصریح کرد: ایمان و باورها، قدرت درونی را می‌سازد و این مهم مطالبه رهبر معظم انقلاب اسلامی از فرماندهان نیرو‌های مسلح است.

حاجی صادقی با اشاره به اینکه علم و تخصص باعث قدرتمندی در عرصه‌های مختلف می‌شود، خاطرنشان کرد: اگر دشمنان انقلاب اسلامی ۴۰ سال است عقب‌نشینی می‌کنند و در همه عرصه‌ها ناتوان مانده‌اند به این دلیل است که سنگرنشینان انقلاب اسلامی دارای این دو عامل (ایمان و علم) هستند. وی ادامه داد: اگر دشمنان نظام دست به عمل زشت ترور می‌زنند به این دلیل است که می‌دانند سرچشمه‌های نظام شخصیت‌های ایمانی و عالم هستند.

حاجی صادقی با بیان اینکه شهید فخری‌زاده دارای این دو عامل (ایمان و علم) بود و تمام عمرش را در مسیر قدرتمندی نظام صرف کرد، تصریح کرد: او همانند دیگر شهدا در قدرت‌آفرینی برای انقلاب اسلامی سهم داشته است، بنابراین بدیهی است که پاداش الهی برای او شهادت باشد. وی با اشاره به اینکه شهادت سرعت‌بخش اهداف انقلاب اسلامی است، گفت: استکبار بداند که با ترور شهدایی همانند حاج قاسم سلیمانی و شهید فخری‌زاده سراشیبی سقوط برای خودشان را سرعت بخشیده‌اند.

نماینده ولی فقیه در سپاه با تأکید بر اینکه شهادت برای ما قدرت‌آفرین است، افزود: اگر با شهادت شهدای هسته‌ای، فعالیت‌های هسته‌ای متوقف شد، با شهادت فخری‌زاده هم این مسیر متوقف می‌شود. حجت‌الاسلام حاجی صادقی در پایان تأکید کرد: دشمنان با به شهادت رساندن سنگر‌نشینان انقلاب اسلامی نمی‌توانند حرکت انقلاب را متوقف کنند.

جوانان دانشمند راه شهید فخری‌زاده را ادامه می‌دهند

امیر سرتیپ حبیب الله سیاری، معاون هماهنگ‌کننده فرمانده کل ارتش هم درحاشیه مراسم بزرگداشت شهادت دانشمند هسته‌ای دفاعی، شهید محسن فخری‌زاده که در ستاد فرماندهی کل سپاه پاسداران برگزار شد، در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما گفت: راه این شهید را همانند بقیه شهدا ادامه خواهیم داد و به برکت خون این شهید مسیر نورانی وی تداوم می‌یابد. وی گفت: آنچه دشمن در این ترور و اقدامات مشابه آن هدف قرار داده، این است که ایران به توانمندی‌ها و قله علم و دانش دست پیدا نکند، اما کور خوانده است و دشمن هرگز به این خواسته خود نخواهد رسید.

امیر سیاری افزود: همان طور که رهبر معظم انقلاب هم فرمودند، هر چه داریم به برکت خون شهداست. وی گفت: به برکت خون این شهید، این مسیر روان‌تر و با قوت‌تر ادامه می‌یابد و دستیابی ایران به قله‌های بلند نزدیک‌تر می‌شود. معاون هماهنگ کننده ارتش افزود: دشمن نمی‌تواند جلوی رشد انقلاب ما را بگیرد و این را در ۴۲‌سال گذشته همواره ثابت کرده‌ایم.

سفرا و وابستگان نظامی دفتر یادبود شهید فخری‌زاده را امضا کردند

جمعی از سفرا و مقامات بلندپایه کشور‌های جهان با امضای دفتر یادبود شهید فخری‌زاده در ستاد وزارت دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح، این جنایت تروریستی را محکوم کردند.

به گزارش روابط عمومی وزارت دفاع، تعداد زیادی از سفرا و مقامات بلندپایه کشور‌های جهان با امضای دفتر یادبود شهید محسن فخری‌زاده در ستاد وزارت دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح، این جنایت تروریستی را محکوم کردند.

سفرا، شخصیت‌ها و وابستگان نظامی کشور‌های عراق، لیبی، ونزوئلا، تاجیکستان، قرقیزستان، فلسطین، پاکستان، سوریه، ترکیه، پاکستان، افغانستان، نیکاراگوئه، آفریقای جنوبی، عمان، یمن، سازمان اکو، آذربایجان، صربستان، مکزیک و کره شمالی ضمن امضای دفتر یادبود، مراتب تسلیت خود را به ملت، نیرو‌های مسلح و دولت ایران ابلاغ کردند.

منبع: مثلث آنلاین

علی اکبر

مجله سیراف از سال 96 فعالیت خود را آغاز کرده است،تمام تلاشم انتشار محتوای سالم و منحصر بفرد مورد نیاز کاربران با رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد. 09900995320

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا