روش جالب شناخت خواستگار از روی چین و چروک صورتش | مجله سیراف
تازه های روانشناسیدانستنی های ازدواجروانشناسی عمومیمشاوره خانواده

روش جالب شناخت خواستگار از روی چین و چروک صورتش

خطوط چروک پیشانی هر کدام نشان دهنده خصوصیات روحی و جسمی هر فردی است که دانستن معانی آن ها می تواند به شناخت شخصیت خواستگارتان کمک کند.

روش جالب شناخت خواستگار از روی چین و چروک صورتش

شناخت خواستگار با نگاه به خطوط صورتش!!

در اکثر افراد خطوط چروک پیشانی وجود دارد که این خطوط نشانگر ویژگی های روحی و جسمی است . جالب است بدانید هر یک از خطوط روی پیشانی معانی مختلفی دارند و با آن می توانیم خواستگار خود را شناسایی کنیم. در این بخش از نمناک به شما آموزش می دهیم که چگونه با نگاه به خطوط صورت خواستگارتان ، به ویژگی های او پی ببرید؟

شناخت خواستگار

شناخت خواستگار

شخصیت شناسی از روی خطوط پیشانی

این خطوط روی پیشانی شخصیت خواستگارتان را لو می دهد

  • افرادی که بین دو ابروی خود یک خط چین عمودی دارند ، معمولا خودخواه و جدی بوده و کمتر عاطفی هستند. این قبیل اشخاص سر سخت و مقاوم هستند و قدرت عزم و تصمیم گیری بالایی دارند.
  • افرادی که روی پیشانی خود دو خط چین عمودی دارند ، فردی دوست داشتنی ، دلسوز و مهربانند و دیدشان به همه چیز بسیار متفاوت است.
  • افرادی که روی پیشانی خود خطوط زاویه دار ، دارند به مسائل سریع و بیش از حد واکنش نشان می دهند.
  • افرادی که روی پیشانی خود بیش از دو خط عمودی دارند ، فردی کمال گرا هستند که قبل از تصمیم گیری مسائل را تجزیه و تحلیل می کنند.
روش جالب شناخت خواستگار از روی چین و چروک صورتش
روش جالب شناخت خواستگار از روی چین و چروک صورتش

شخصیت افرادی که روی پیشانی خطوط عمومی دارند

از روی خطوط افقی پیشانی بیماری هاتان راتشخیص دهید

خطوط افقی روی پیشانی و مکان آن ها از نزدیکی محل رویش مو تا ابروها هر کدام معنای مختلفی دارند و با طالع بینی مرطبتند.

وجود خطوط افقی بر روی پیشانی بدین معنا است که بر شما استرس زیادی وارد شده و نگرانی های زیادی دارید . همچنین داشتن این خطوط به معنای نشانه اختلال در عملکرد سیستم گوارش مخصوصا معده است . پس لازم است به نوع غذایی که می خورید دقت کنید و استراحت کافی داشته باشید همچنین به مقدار کافی آب مصرف کنید.

از روی چین و چروک پیشانی شغل خود را انتخاب کنید

بر اساس عقید برخی ها خطوط چین و چروک روی پیشانی با طالع بینی افراد ارتباط دارد و به آن سفر از زحل تا ماه می گویند.

روش جالب شناخت خواستگار از روی چین و چروک صورتش
روش جالب شناخت خواستگار از روی چین و چروک صورتش

خواستگار شناسی با خطوط چین و چروک روی پیشانی

خواستگار خود را با خطوط صورتش بشناسید

خط زحل: کسانی که خط زحل را روی پیشانی خود دارند ، تمایل زیادی به شغل مهندسی و حفاری معدن، مترجمی زبان های خارجی و کشاورزی دارند و بیشتر و تشان را در طبیعت می گذرانند.

خط مشتری:کسانی که خط مشتری را روی پیشانی خود دارند ، به کسب علم و دانش علاقه فراوان دارند و دارای اعتقادات مذهبی هستند . این افراد به مال اندوزی و جمع کردن ثروت ، غذا علاقه مند هستند و بسیار پر خور هستند.

خط مریخ: کسانی که خط مریخ را روی پیشانی خود دارند ، خودخواه و تهاجمی هستند و به سرعت واکنش تندی به رفتار دیگران نشان می دهند و سرسخت و شجاع هستند.

روش جالب شناخت خواستگار از روی چین و چروک صورتش
روش جالب شناخت خواستگار از روی چین و چروک صورتش

معانی مختلف خطوط چروک روی پیشانی

خط خورشید: کسانی که خط خورشید را روی پیشانی خود دارند ، توانایی فعالیت در یک جایگاه و مقام بالا را دارند و افراد دارای اعتبار و قدرت هستند که علاقه مندند برای دولت کار کنند.

خط ونوس: کسانی که خط ونوس را روی پیشانی خود دارند ، علاقه مند به هنر ، موسیقی و آواز هستند و عاشق سرگرمی و لذت بردن از هنرمی باشند.

خط عطارد: کسانی که خط عطارد را روی پیشانی خود دارند ، در کار فروش، کارآفرینی، راه اندازی کسب و کار یا روزنامه نگاری عملکرد خوبی دارند و دارای روابط اجتماعی قوی هستند.

خط ماه: کسانی که خط ماه را روی پیشانی خود دارند ، به شعر و موسیقی علاقه مندند و غذا خوردن را بسیار دوست دارند.

 

علی اکبر

سیراف بعنوان مجله خبری و تفریحی فارسی زبانان از سال 96 فعالیت خود را آغاز کرده است، تمام تلاشم انتشار محتوای سالم و منحصر بفرد مورد نیاز کاربران ایرانی با رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا